Ovitrella 2. İğne olanlar❤️ocak pozitif görmek isteyenler Birlikte bu süreci geçirelim

Evet bazen öyle kişiler aklıma geliyo yine şükrediyorum ama içtiğim ilaçlar çok etkiliyor
Femera,ovitrella,Estroferm,progestron sırasıyla tarihlere göre belli zamanlarda içiyorum ve bana kilo aldırdı içtiğimden beri 6 kilo aldım buda psikolojimi bozuyo birde üstüne tutunmuyo deliriyorum

Allah tutunacağı zamani kaderine işledi zaten... Biz elimizden gelen herşeyi yapicaz sonrasinda tevekkül edicez.. Şöyle düşün niye hayırlı evlat istiyoruz rabbimden kusursuz olsun sağlıklı olsun Dunya da tanesi bütün olsun diyoruz. Sen sadece öyle dua edersen duan ya yarım kabul olursa allah korusun. Hani ya bir azasi eksik kusurlu olursa ama tutunmuş olacak bak...o yüzden tutunmuyor deliriyorum deme allah hayirlisini hayırlı zamanda nasip edecek inşallah cumlemizede b izede

Vallahi çok doğru dedin deliriyorum demek istediğim üzülüyorum ağlıyorum psikolijik olarak yıpratıcı işte rabbşm hayırlı zaman nasip etsin hep böyle dua ediyorum vallahi hayırlı zaman da hayırlı evlat olsun tek isteğim bu herkes içiniçimi ferahlattın allah razı olsun teşekkür ederim

Aa ne demek cnm benim. Biliyorum süreç çok zor bendr aynı sekildeyim çok yiprattim çok bunaldim... Ama rabbim daha da bunaltmasin diye dua ediyorum

Canim biraz
Takmadan ilişki yaşamaya bak ben saldım valla ya günde bir yapıyoruz alalhin takdiri ilahisi saati şeyi olmaz olcak oldumu

Canim biraz

Takmadan ilişki yaşamaya bak ben saldım valla ya günde bir yapıyoruz alalhin takdiri ilahisi saati şeyi olmaz olcak oldumu
Bitanem 6 aydır bende bi ilişki gün aşırıya dönüyodum olmadı ilk defa bu ay böyle saate dikkat ettim valla bide bu ay böyle deniyeyim dedim yoksa 5 aydır hiç hesaplamadm bile öyle bi kere oluyodu 36 saatten sonra sonra gün aşırı öyle olmayınca birde böyle deniyeyim dedim

Aynen sinir oldum nasıl ya bir ay olmuş bekliyor soruyor hailemiyim biz günümüz gelmeden test yapıyoruz bilerek sanki yapıyorlar

Napiyorduk kötü düşünmüyorduk hep olumlu düşün evrene olumlu mesaj gönder olucak Allah'ın izniyle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…