Ovitrella 2. İğne olanlar❤️ocak pozitif görmek isteyenler Birlikte bu süreci geçirelim

Boyutunu biliyomusun canım
Hayır sormadım canım ama 21nde gitmiştim çok güzel büyümüş bugün kendiliğinden çatlayabilir birlikte ol 22si sabah iğne yaptır dedi progestron verdi p.tesiden itibaren günde 1tane iç 6 ocakta gel dedi. Birde ben şeyi anlamıyorum mesela iğne olduktan sonra 36 saatten önce çatlamıyor mu büyükse çok karışık şeyler😏😐

Hayır sormadım canım ama 21nde gitmiştim çok güzel büyümüş bugün kendiliğinden çatlayabilir birlikte ol 22si sabah iğne yaptır dedi progestron verdi p.tesiden itibaren günde 1tane iç 6 ocakta gel dedi. Birde ben şeyi anlamıyorum mesela iğne olduktan sonra 36 saatten önce çatlamıyor mu büyükse çok karışık şeyler😏😐
Karışık canım benimki 12 saatten sonra yapın dedi ama saat vermedi gün aşırı dedi

Yap canım gitmiştir benim 7. Gündü hiç yoktu
İğne etkisi gitse de şu an pozitif olsa bile çıkmaz kızlar 7. Gün 10. Gün falan rahme yerleşecek de hormonu salgılayacak da. Ben 15inde yaptırdım iğnemi içim içimi yiyor ama yapmıyorum. Bekleyin en azından 13-14 gün olsun o da kanda daha net sonuç verir

İğne etkisi gitse de şu an pozitif olsa bile çıkmaz kızlar 7. Gün 10. Gün falan rahme yerleşecek de hormonu salgılayacak da. Ben 15inde yaptırdım iğnemi içim içimi yiyor ama yapmıyorum. Bekleyin en azından 13-14 gün olsun o da kanda daha net sonuç verir
Yok ben etkisi gitmismidir diye merak etmiştim ama vazgeçtim yapmicam zaten bende 14 Aralık'ta oldum ignemi inşallah tutar 🤲🏻

Hanımlar iğnenin kaçıncı gunundesiniz ne gibi belirtiler yaşıyorsunuz durumlarimiz nasıl bakalım 🙋🏻‍♀️🌸

Kizlar merhaba ben ilk defa catlatma iğnesi vuruldum 16 aralikta.. Ve çok merak ediyorum doktora sordum test ne zaman yapilmali diye günün gelince test yap dedi ama acayip merak ediyorum

Kizlar merhaba ben ilk defa catlatma iğnesi vuruldum 16 aralikta.. Ve çok merak ediyorum doktora sordum test ne zaman yapilmali diye günün gelince test yap dedi ama acayip merak ediyorum
Genelde 14 de belli oluyor canım bazı arkadaşlarımız 11. Günde öğrendi benim bugün 8.gunum aynı gün olmuşuz iğneyi dün yaptım yoktu

Kızlar tünaydın aramıza yeni gelen arkadaşlarada selam olsun🥰İğnemin 2. Günü sabah 6:30 ta işlem tamamdır siz anladınız😅sonra uyanınca yine🫣 umarım güzel olur ama dün aşırı kasık ağrısı yaşadım inanılmaz derecede ve sağ kasığın ordaki kemiğim bu iğne beni mahvediyo ya:KK43: çok ağrı hissediyorum göğüslerimde inanılmaz şiş ve hassas valla kaldı 10 günüm ve ilişki sırasında resmen batma hissediyorum size de oluyomuydu? Böyle yazdım ama yanlış anlamayın lütfen🙏

X