Ovitrella 2. İğne olanlar❤️ocak pozitif görmek isteyenler Birlikte bu süreci geçirelim

Ben tekrar denemicem ya rahim filmi düşünüyorum artık sen cektirdin mi film
Çektirdim canım bür ara tüp bebek girişimim oldu testleri yaptırdım ama sonra annem rahatsızlanınca etteledim sonra da kaldı öyle son joker kartım o hakkımı saklı tutuyorum şimdilik
Çektirdim çok şükür nbişey çıkmadı doktorumda çok iyiydi anestezisiz acısız çok rahat yaptı
Bir sene geçti üstünden

Anladım bende artık çektirmek istiyorum bakalım

Anladım bende artık çektirmek istiyorum bakalım
Gruplardan okuduğum kadarıyla canım bazı doktorlar tam bilgilendirmiyor arada kalıyor insanlar gebelik testi yapıpta alıyorlar filme falan ama hem gerek yok hemde riskli bıgün pozitif çıkmayıp yarın çıkabiliyor testler çünkü.
Adet bittiğinde ilişkiye girmeden gideceksin randevunu ona göre alırsın canım yani gebelik olmadığı garanti olsun.

Ya gittim bugün doktora gelişen yumurtan var dedi bu ay beklicem yine bakalım şubata kaldı rahim filmi

Birçok yumurtanın uyarıkması iyi değil mi peki canım.Bende gelecek ay ilk kez bailayacam klomense merak ettim

Bu
Bunun Şubat grubu Da varmı acaba

Merhaba evet canım var Niyet ettik Ocak&Şubat pozitif görmeyebekleniyorsun uğurla gel
Adı ne olarak canım.Yarın rahim filmi çekecem inşallah.Domtor öyle gel dedi klomene başlayalım dedi.Dikkwt etmem gereken bişey varmı acaba öncesinde

Adı ne olarak canım.Yarın rahim filmi çekecem inşallah.Domtor öyle gel dedi klomene başlayalım dedi.Dikkwt etmem gereken bişey varmı acaba öncesinde
Rahim filmi çektirmedim bir tecrübem yok ama faydalı olduğunu bir çok yerde gördüm umarım bir sorun çıkmaz

Birçok yumurtanın uyarıkması iyi değil mi peki canım.Bende gelecek ay ilk kez bailayacam klomense merak ettim
Ben doktorun anlattığından bahsedeyim. Şimdi polikistik görünümlüymüşüm ben. Kistim yok. Âdetim düzenli. Ama yumurta sayım fazla. Çok fazla yumurta uyarıldığında kist veya çoklu gebelik riski oluyomuş. En fazla ikiz istiyoruz üçüz istediğimiz bir şey değil dedi

Biraz soğuğa dikkat et canım. İlk bir şey hissetmiyorsun. Uyutmuşlardı zaten beni. Etkileri geçince biraz karında şişlik gaz gbi ağrısı oluyor. Sanki etini çekiyolarmış gibi oluyo. Benim 3 4 gün sürdü. Birazda lekelenmem oldu kahverengi

Benim ki çok rahattı yapan doktoru da burda kk da buldum zaten herkes çok memnundu nadir anestezisiz yapan doktorlardan işlem esnasında çok hafif bir ağrı devamında da sadece bir gün hafif adetmişsin gibi bir ağrı hissettim sadece. Ben de korkuyordum bide boşuna anestezi almakta istemiyordum.sorunsuz neyse ki sonucu da temiz çıkmıştı
Rahim filmi çektirmedim bir tecrübem yok ama faydalı olduğunu bir çok yerde gördüm umarım bir sorun çıkmaz

Teşekkür ederim canım bende anestezili yapıcam

Kızlar birşey sorucam size iğnenin 6. Günündeyim ama bel ağrısı arada kramplar oluyor mide midem bulanıp bulanmama arasında sanki sizde de var mıydı

Teşekkür ederim canım bende anestezili yapıcam
Zaten uyanınca her şey bitmiş oluyor. Ben mesela sabah yaptırdım. Her ihtimale karşı ağrı kesici iğne yaptırdım. Akşama etkisi geçince krampları hissettim. Dediğim gibi şişlik oldu. Önemli olan ayağını sıcak tutmak. Sıcak su iyi geliyodu

Kızlar günaydın bu da benim 7. Gün testim. Dün hafıf sarı ama akışkan olmayan akıntım oldu hep bugün kesildi. Hiç ağrımda yok. Yumurtalarım soldaydı, solda bazen farklı hisler oluyor. Batma gibi. Mavi olan artımed marka test

Eklentiler

• image 2.jpg
    71,2 KB · Görüntüleme: 30
Kızlar merhaba.Adetin 28.günü ama hala yumurtlama görmedim.Demin yaptım bunu

Eklentiler

• AE88BC9F-721E-4D0A-B15E-72D8560D99E2.jpeg
    79,2 KB · Görüntüleme: 34
  • 0F6F166D-D193-45D4-9C69-CFB94CBD9747.jpeg
    149,9 KB · Görüntüleme: 24
  • 4AE53A12-1CC9-4194-AF88-E8E3D2EBB2C3.jpeg
    79,2 KB · Görüntüleme: 24
  • 613148A4-40F6-44C0-93A2-D9AF0197F803.jpeg
    59,6 KB · Görüntüleme: 28
Kızlar ben cuma günü hamile olduğumu öğrendim. Bugün âdet günüm. Hafif kahverengimsi az bi akıntım olmuş. Normal mi sizce? Başına gelen oldu mu?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…