Ovitrella 2. İğne olanlar❤️ocak pozitif görmek isteyenler Birlikte bu süreci geçirelim

Kızlar ben cuma günü hamile olduğumu öğrendim. Bugün âdet günüm. Hafif kahverengimsi az bi akıntım olmuş. Normal mi sizce? Başına gelen oldu mu?
Benim bu konu hakkında bir bilgim yok ama yerleşme desem erken gibi yerleşme kanaması için üstüne görme filan da olabilir istersen bı doktoruna danis

T cizgisinin c den daha koyu olması gerektiğini söylüyorlar ama siz yinede değerlendirin bence
Biliyorum canım. ama ilk kez bu ay böyle uuzn sürdü.Normldr 21.gün ovulasyon olur bende.Şuan sökülemiuprum bi türlü kahverengi akıntım var.adet varda gelemiyor gibi.

Merhaba arkadaşlar, bugün aşılamada 11. Gün sabah idrarımla bi kaset test yapayım dedim ama böyle çıktı normalde diğer günler yaptıklarım hep tek çizgi çıkıyordu ilk defa bugün silik çizgi gördüm fotoğrafta da belli oluyor mu acaba.

Eklentiler

• 20230108_111813.jpg
    100,8 KB · Görüntüleme: 30
Ay canım bellı oluyor gayet net. Önce negatif olup 10. 11. Gün pozıtıf olanlar genelde gebe oluyor. Oncekı günler nasıldı. Ne zaman negatıf çıkmaya başlamıştı

Ay canım bellı oluyor gayet net. Önce negatif olup 10. 11. Gün pozıtıf olanlar genelde gebe oluyor. Oncekı günler nasıldı. Ne zaman negatıf çıkmaya başlamıştı
Canım ben 6.günde ve 7. Günde yaptım hiç silik çizgi yoktu negatifti
Bugün yapayım dedim bi şekilde silik çizgi oluştu ama yarım saat sonra baktığımda vardı kuruma çizgisi mi acaba dedim ama bundan önce olmamıştı hiç

Hayırlı olsun hemen kan verin bence

Bence testin varsa 2 saat sıvı alma idrara sıkış ve tekrarla ama bu sefer başından ayrılma:)

Pco varmıydı sende canım.Hormınmarın falan nasıldı bende bailayacam klomene

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…