Ovitrella 2. İğne olanlar❤️ocak pozitif görmek isteyenler Birlikte bu süreci geçirelim

Çünkü doğu görevimiz var seneye şuan memleketimde ikamet ediyorum ailem hep burda eğer dogudayken çocuğum olsaydı benim için çok zor olucakti, ve eşim 26 yaşında erken anne baba olmak istedik 😊
Anladım senin şansın yüksektir amh değerine baktirdin mi hsg falan

Ay sorma benimde sabah 7 ye denk geldi bide eşim gece çalışıyor geldi 5 te 2 saat beklemek strese soktu insanı saatle ilişki yaşıyoruz hey Allahım bidaha yaşatma bize bunları 🤲🏻
Ahahah buda iyiymiş yaaa sorma bacım çok fena valla neyse yapcaz bi şekilde alarmları kurarum artık🤣

Anladım senin şansın yüksektir amh değerine baktirdin mi hsg falan
Yok onlara falan hiç bakılması rutin hormon testi dışında birşey bakilmadi. Prolaktin 30 di o yüksekti tsh yüksekti ilaç kullandım onun için sonradan düştü dün verdigin kan testinde 7 görünüyordu çok yüksek bir rakam

Yok bacım uyku muyku yok😅🐣civciv çıkacak uyumıcam ay bu ay ama böyle içimde bi enerji anlatamam umarım böylede devam eder❤️🥰
Hahaha ne güzel heyecanlae bunlar hadi hayırlısı olsun benimde iicmde hep güzel bir his vardı 😊 senden de çok umutluyum bu ay hayırlı haberlerle gel insllah

Hahaha ne güzel heyecanlae bunlar hadi hayırlısı olsun benimde iicmde hep güzel bir his vardı 😊 senden de çok umutluyum bu ay hayırlı haberlerle gel insllah
Ay inşallah bitanem valla geçen ay çok çok ağladım rabbim bu ay yüzümü güldürsün artık🥰rabbim geri çevirmiycek ben inanıyorum🥰❤️

Ay inşallah bitanem valla geçen ay çok çok ağladım rabbim bu ay yüzümü güldürsün artık🥰rabbim geri çevirmiycek ben inanıyorum🥰❤️
Ağlama ağlama vaktini bekliyor güzel bebişin içini ferah tut Meryem süresini aç surekli evinde ve onu dinlerken dua et ben hep yapıyorum bunu ❤️ rabbim kulunu asla geri çevirmez

X