Davranış Bozuklukları Otizm

Çocuğumuzda karşılaştığımız huysuzluk, saldırı, şiddet, içe dönüklük, korkaklık, hiperaktiflik, pasiflik, dikkatsizlik, çevreye uyum, utangaçlık, hırçınlık vs birçok sorununuzun paylaşıldığı konular.

Hanımefendi iyi akşamlar size rskszs
Tlf arızalı kusura bakmayın hanımefendi

Hanımefendi iyi akşamlar size rskszs

Tlf arızalı kusura bakmayın hanımefendi
Derdimiz basimizdan aşkin ne durum canlar sıkılmasın oglum otizm bizde cok arastirdik yardimci olmaya calisiyorum sadece herkes kendinden sorumlu kim nasil anliyorsa anlasin benle iletisime gecmek isteyenler özelden etsin burada bir daha yazmayacagim bilginize arkadaslar

Peki hafif belirtiler dediniz ya ilk otizm teshisi alip sonradan tanisi kalkan cocuklar hangi sinifa giriyor.simdi gordukleri konusmasi geciken cocuklara hop atipik diyorlar hemen en iyi taniyi psikiyatri koyacaktir onlarin bile karar veremedigi konuda bu kadar kesin otizm nasil diyebiliyorsunuz ki hiperaktif olan her cocuk otizm degildir

Özelde cevaplayacagim

Aa iyi okumadim burdan cevap verimki herkes görsün ben doktor degilim ama bir otizm annesiyim dedim ya kime gore neye gore bana göre kesinlik Allahta Allahtan baska kimse bilemez ben simdi diyim yarin kesin soyle boyle olacak Allah izim vermedikce nasil olsun zaten dogru en iyi taniyi psikiyatri koyacaktir ama psikiyatrist bile bazen yanilabilir biliyormusun o kadar güvenme %90 otizm deniliyor yurtdisinda ama turkiyede otizm degil denildi hemde hic ! Evet hiperaktif olan her cocuk otizm degil ama hiperaktif cocuk otizm olabilir cunku dikkat eksikligi oluyor beraberinde bunu biliyormusunuz annesi ölüyor cocuk bir zaman sonra otizm oluyor yani doktorlarin bile sasirdigi hastalik bile diyemedigi otizmi ben mi cözecem alaskina nasil anliyorsunuz siz beni burada kendi aramizda goruslerimizi kendimizce konusuyorum doktorluk taslayan kim ne kadar kotu kalbiniz var inanilmaz ama uzatip seni ön plana atmayacagim uzgunum

oglunuz nasil.oldu

Yanlis anlamisim k bakmayin kotu bi kalbim oldugunu dusunmuyorum bazi yazinizda kesin gibi yazdiniz anladim

Şuan nasıl oğlunuz? 7 ay geçmiş üzerinden nasıl gelişmeler oldu acaba..

Merhaba arkadaslar oglum 3.5 yasinda, henuz teshis koyulmasa da ben otizm oldugunu kabullendim artik.
Uzun zamandir sizi takip ediyordum bir merhaba demek istedim.
Allah hepimizin yardimcisi olsun.
Mrblar.oglunuz ne durumda merak ettim.cvb verirseniz cok mutlu olurum

İletişim olarak bişey yok henüz dediklerimizi tekrar etmesi bile bizi çok heycanlandırdı. Sesini dugdum oglumun ilk defa inşallah iletişimsel olarakta konuşur hepimizinki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…