Davranış Bozuklukları Otizm

Çocuğumuzda karşılaştığımız huysuzluk, saldırı, şiddet, içe dönüklük, korkaklık, hiperaktiflik, pasiflik, dikkatsizlik, çevreye uyum, utangaçlık, hırçınlık vs birçok sorununuzun paylaşıldığı konular.
Çok teşekkürler

Merhaba hyper süper map sizin kızınızda hırçınlık yaptı mı bir arkadaşım hırçınlık yaptığı için kestiğini söyledi

Bende mölers vermiştim öZellikle uyku öncesi verdim uykuda salgılanan hormonla beraber iyi sonuçşar çıkıyor ortaya yine alayım mölers

Bu arada vitamini doktor tavsiyesi ile mi verdiniz

Bende mölers vermiştim öZellikle uyku öncesi verdim uykuda salgılanan hormonla beraber iyi sonuçşar çıkıyor ortaya yine alayım mölers

Bu arada vitamini doktor tavsiyesi ile mi verdiniz
Ben ve eşim doktoruz. Vitamini vitamin amaçlı değil içindeki beyin geliştirici 2 madde için kullanıyoruz.

Balık yağı olarak kesinlikle möllers öneririm

Vitaminin adı hyper super map

Vitamin için doktora danışmaya gerek yok çünkü adı üzerinde vitamin bu bir ilaç değil.. Kullanıp kullanmamak tamamen size kalmış.

ocean balik yaginida tavsiye uzerine almistim bitince mollers balik yagina gecerim.. benim kizimda sanki bu ara otizm degilde dikkat daginikligi oldugunu dusunmeye basladim tabi bi uzmandan hala randevu arayisindayim.. elindeki ilgilendigi bi nesneyi yada dikkatini ceken seyleri gostermeye basladi sanki yeni yeni bunun icin cok mutluyum ama hala kendi kendine bi herhangi nesneyi gercek gibi davranabiliyor bu ara daha cok sıklasti sanki insanlarla iletisime gecmek yerine boyle davranarak iletisim istegini gideriyo gibi bakalim nolur

sevgili D duruveannesi bugun doktora gittim vitamin hyper supermap sordum o buyuk cocuklar icin dedi 4 yas ustuymus kan tahlili verdik yarin sonuclara gore baska bisey onerebilirim dedi yarin bi daha sorcam sizin dediginiz vitamini

sevgili D duruveannesi bugun doktora gittim vitamin hyper supermap sordum o buyuk cocuklar icin dedi 4 yas ustuymus kan tahlili verdik yarin sonuclara gore baska bisey onerebilirim dedi yarin bi daha sorcam sizin dediginiz vitamini

Prospektüs bilgisi öyle ama kullanım öyle değil.. 6 aydan sonra herkes kullanabilir. Maalesef bazı doktorlar araştırma işine girmiyor Prospektüse göre davranıyor.. Birçok ilaç üzerinde yazan yaştan önce kullanılır. Beyin gelişimi ilk 3 yaşta olur. 4 yaştan sonra neden kullanayımki

En az 4 profesörün bu ilacı 2 3 yaşında çocuklara yazdığını biliyorum Ki bize 2 ayrı profesör önerdiği için kullandık

Sevgili D duruveannesi
Ben Hyper super map ve balık yağı olarak Möllers aldım size sormak istediğim oğlum kreşe gidiyor sabah kahvaltısını kreşte yapıyor gitmeden biraz bişeyler yedirip bu ikisini içirsem sizce bir sıkıntı olurmu yoksa aynı zamanda vermememmi gerekir birlikte alınmasında bi sakınca varmıdır acaba?

Balık yağı ve vitamini istediğiniz zaman verebilirsiniz. İster beraber ister ayrı ayrı ister sabah ister akşam

Bu arada hyper super map beyin gelişimi dışında dikkat eksikliğinde de çok faydalı.. Bu amaçla kullanılacaksa 4 yaşından sonra kullanılması doğru olur

Çocugunuz küçük olduğu için huper supermap kullanmanızı tavsiye etmem. Bunu uzun yıllar farklı ilaç şirketlerinin arge, üretim be ruhsat bölümlerinde çalışmış biri olarak söylüyorum. Prospektüs nasıl ve neye göre hazırlanır biliyorum, defalarca hazırladım. 4 yaşından büyükler için yazıyorsa o şekilde kullanılmalı. Aksi takdirde uzun vadede ortaya çıkabilecek yab etkilerden firmalar aorumlu değildir. Ayrıca hyper supermap in içinde bakır var. Bakırın fazlası toksik etki yapar, vücutta birikip beyinde olumsuz etki yapabilir dolayısıyla uzun süreli rutin kullanacağım bir multivitamin ürününde bakır içermemesine dikkat ederim. (Eğer eksikse eksiklik giderilene kadar doktor kontrolünde ayrıca kullanılabilir) Mesela demir için de aynı şey söz konusu. Fazlası toksisite yapacağı için demir eksikliğinde değerler normale gelene kadar ayrı kullanılır. Şanslısınız doktorunuz bu konuda bilinçli, uyarmış sizi. Çocugunuzun yaşına ve kan değerlerine göre en doğru multivitamini size önereceğine eminim.

şu ilaçlar vitaminler hepimizin ortak yarası İnan’ın ne yapacağımı kime güveneceğimi şaşırdım. Örneğin 3 profesör risperdal ve ritalin vb...sıcak bakıyorken, diğer 3 ü 6 yaşında bile temkinli yaklaşıyor. Oğlum yerinde duramıyor acaba ilaca başlasam mı diye düşünürken bir makale okuyorum tüm dünyam Allakk bullak oluyor. Avrupa psikiyatri birliği 6 Yaşından önce bu tip ilaçlar üzerinde yeterli araştırma yapılmadığı gerekçesiyle karşı çıkıyor.
Ben oğlumu 3,5 yaşındayken götürdüğüm Prof hemen rispersal yAzıp bizi yolladı. Başka bir doktora daha gittik o ise beş yaşa kadar bekleyelim sonra başlarız dedi. Peki biz kime güvenip bu ilaçları kullanıp kullanmamaya karar verelim. Zaman geçiyor yanlış bir şey yapmak istemiyorum.
Vitaminler için bir şey diyemem belki iyi de olabilir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…