Örgü Örüyoruz 🧶🧵🪡

Bebek örgüleri, örgü teknikleri, Tığ işi örgüler, Örgü oyuncaklar, Örgü takılar,
Ay boyle videolar benide fıtık ediyor ya cesit çeşit malzeme kullaniyorlar hangi birini bulup alalim onların
Yapacam ya koydum kafaya. Tel tokalarla ilmek ayırırım örmediğim parçayı da kullanmadığım şişe geçiriririm. 3 5 8 numara şişlerim var. 5le örer örmediğim parçayı 3e geçiririr beklerim.

Ya ne güzel desen çok beğendim renklerde çok tatlı

Ben o hatayı yaptım ordan biliyorum

Bunlarda hayatında hiç şiş tığ eline almayan benim korona yasaklarında elinden dökülenler hepsinden 3er tane yaptım boy boy bebek battaniyesi yapmak istiyorum bir de örgü örmek çok hoşuma gitti ama bebeğim yok her 2 cinsiyete uyacak modelleriniz varsa paylaşırsanız çok sevinirim

Ben de gelecek ay ilk amigurumi bebeğimi yapmaya çalışacağım. Çok zor olacak biliyorum bari ortaya normal bir şey çıkarayım :)

Büyük bebek deyince milyon tane çıkar fotoğraf gönderin bakayım
Bunun gibi kolları falan hareketli olanlardan, videosunu buldum ama yazılı tarif bulamadım siz yazınca belki vardır diye umutlandim

Eklentiler

• IMG_20210126_123856.jpg
    92,4 KB · Görüntüleme: 38
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…