Örgü Örüyoruz 🧶🧵🪡

Bebek örgüleri, örgü teknikleri, Tığ işi örgüler, Örgü oyuncaklar, Örgü takılar,

Biri bana bunu anlatır mı anlamadım.
7 zincir çektim tığın yanındaki 2.zincire sık iğne yaptım. Sonra 4 zincire daha sık iğne yaptım. Son zincire de 3 tane sık iğne yaptım. Devamını anlamadım

Bu ne be Demet Akalın gibi yazmış. Benim beynimde bunu anlayacak kadar kıvrım yok. Düz insanım ben.

Bu ne be Demet Akalın gibi yazmış. Benim beynimde bunu anlayacak kadar kıvrım yok. Düz insanım ben.
Ayyy gül gül öldüm gerçekten Demet Akalın gibi valla etrafında döndüm durdum heralde oldu

Ayyy gül gül öldüm gerçekten Demet Akalın gibi valla etrafında döndüm durdum heralde oldu
Benim de gözler şaşı oşcak akşamdan beri video izliyom. O şişli hırkadan yapmak istiyom ama çok zor geliyo. Herkes başka bi şekilde anlatmış. Aaay deliricem.

Benim de gözler şaşı oşcak akşamdan beri video izliyom. O şişli hırkadan yapmak istiyom ama çok zor geliyo. Herkes başka bi şekilde anlatmış. Aaay deliricem.
Birini seç onu yap yoksa kafa karışıyor

Ördüğünüz taraftan devam etmeyeceksiniz. Diğer taraftan oval olacak şekilde 4 zinciri sık iğne örüp en sondaki ne 2 tane sık iğne yapacaksınız diğer tarafta da 1 tane yapmiştiniz sonuncu da 3 tane olacak. Yani oval şeklin iki uçlarında 3er tane olması gerekiyor.

Teşekkür ederim anlamadım ama biraz öyle tahmin ederek yapmaya çalışmıştım doğruymuş demek

Ay boyle videolar benide fıtık ediyor ya cesit çeşit malzeme kullaniyorlar hangi birini bulup alalim onların

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…