Ortaokula giden kardeşimin açtığı hesap...

Kesinlikle konuyu ailenizle paylaşın. Bu durum sizin tek başınıza üstesinden gelebileceğiniz bir durum değil maalesef

Ayni evde yaşıyorsanız gözünüz uzerinde olsun .Ama yanlis bir sey yapmamalısınız daha kotuye gitmemesi icin .Uzman birinden yardim alabilirsiniz .Nasil konusmaniz lazim ,konuyu nasil anlatmaniz lazim vs vs .Simdiki cocuklara sahip cikmak da zor Biz mahallede oynar ezan okununca dagilirdik .En kotu yaptigimiz sey komsuya izinsiz gitmek falandi.

Hepsi o internet belası yüzünden...

Hesabı kalıcı olarak sildim ve kardeşimi takipteyim artık bundan sonra hep takip edicem...

Kardeşiniz birilerini işleteyim derken işletilebilirde. .

Kesinlikle hesap calinmis olamaz cunku hesaptan beni engellemis... calan kisi beni tanimiyorsa nasil engellesin? Kardesim yalan soyluyor
Acilen ailenize anlatin, bu sizin halledebileceginiz bir sorun degil, gerekirse prof yardim almalisiniz, ilerde cok cok pisman olursunuz.
Ve lutfen coluk cocuga su internetten uzak tutun yada cok sıkı denetleyin.

Kardeşinize mesaj atanlar yaşının küçük olduğunu biliyor mu
Önce bunları şikayet etsek ne güzel olur
Kardeşinizin yaptığı şey çok tehlikeli yanlış yönlendirmek istemem ama ben olsam gözünü korkuturdum böyle hesap acanlarin evini polis basiyormus falan diye

hesabı silerken önce sifreyı degistirip sonra sildiniz insallah cunku aynı sifreyle giris yaptıgı zaman 30 gun icinde hesap tekraraktif oluyor

konu fake olabilir... iki ayri cihazda eposta ayni olsada giris bilgilerimi hatirla deyince hatirlamaz. ayni cihazda cikar ama farkli cihazda cikmaz ki kardesin salak degildir sifreyi kaydetsin...

telefonda açık olan gmail hesabı ile açılmış instagram adresine giriş yaparken aşağıda kullanıcı adı vs çıkar. sadece o telefonda o hesabın açıldığı mail adresiyle o an oturum açılmış olması yeterli.

cihazlar farkli diyor kardesinin cihazi farkli

ikisinin cihazında da aynı oturum açık. yani bir telefonunuz bir de tabletiniz var ve xxx@gmail.com diye de bir mail adresiniz var ve bu hesapla instagram açtınız diyelim tabletten. daha sonra telefonda o hesapla oturum açıksa telefondaki instagram uygulamasına giriş yaparken xxx@gmail.com yazdığınızda otomatik giriş yaptırıyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…