Oriflame Ürünleri Tecrübelerimizi Resimli Anlatalım

ben yeni tanıştım orflame ile,milk honey el kremini kullandım ve çok hoşuma gitti....killi kremini kullanıyorum.diş macununu kullanıyorum,tendr kullanıyorum.yıllardır ayağımın üstünde deri sertleşmesi vardı,kremi sürsem bile etkisi iki gün içinde geçeyordu..
.tendr la hem azaldı,hem yumuşadı.
divine nin parfümü nü kullanıyorum
parfüm ise enigma,volare,musk....
bu ay renkli sürmeleri vardı,onlar tam benlik bir göz kalemi hastasıyım...
rolon ları çok hoş....
bu ay indirim de olan tüy azaltıcı kremleri var,faydasını gördüğünü söyleyen arkadaşlarım var...denemek için rolon sipariş vereceğim.deneyenleriniz var mı acaba kızlar...

kızlar yeni katalog mart sayısı çok güzel :) nisan sayısında da Giordani Gold serisi kozmetiklerde daha bi indirim var gibi. :)

Giordani Gold Voluptuous Ruj'un Nude silk ve Chiffon Rose renginden almayı düşünüyorum bu ay, çok kaliteli duruyor :)

Bu arada Sensual Velvet Ruj'un Plush Pink rengi çok mu parlak? sarışınım ve çok göze batan fosforlu renkler pek iyi gitmiyor da...

Son düzenleme:
ben mart katoloğunu çok fazla beğenmedim,ama 125 bp yapınca çok güzel indirimler var.kat kat kazanı 150 ye çıkarmışlar,üye yapmada sıkıntı çekiyorum zaten...herkese yönelik olsaydı şubattaki gibi olur du .... neyse olduğu kadar

kızlar bir sorum olacak,orflame in şampuanlarını, ayak kokusunu önlemek için hangi ürünleri,yüz için hangi kremleri,ayak kremi olarak hangisini önerirsiniz

kızlar bir sorum olacak,orflame in şampuanlarını, ayak kokusunu önlemek için hangi ürünleri,yüz için hangi kremleri,ayak kremi olarak hangisini önerirsiniz

canım ayakta Feet Up Advanced Rahatlatıcı Ayak Kremi güzeldi öneririm. şampuan kullanmadım ama milk&honey serisi çok güzel, şampuanı da iyi olabilir. hair x'i de beğenenler var. yüz kremlerinde bu ay milk&honey serisinde indirim vardı, cildin kuruysa işe yarar siye düşünüyorum

cevabın için teşekkür ederim canım yaa,bende yeni başladım oriflame,her ay ürünleri değişiyor...ben de araştırmadan şu iyidir diyemiyorum.şampuanı çok soruyorlar..milk honeyi de miüterim istedi....onu tavsiye ediyim o zaman

az önce katalogtan içinde kirpik parçaları bulunan rimeli sipariş verdim daha önce kullanan oldumu nasıl ?

Katalog 3 teki mak yaj bazlarında kararsız kaldım. Very me prep me perfect mi yoksa giordani gold makyaj bazımı iyi kullananlar yorum yapabilirmi

az önce katalogtan içinde kirpik parçaları bulunan rimeli sipariş verdim daha önce kullanan oldumu nasıl ?

ben aldım ondan, bir iki kere kullanıp çekmeceye attım döndüm yine clinique high impact extreme volume mascara aldım.
oriflamein dudak balmından, sabunundan ve my red parfümünden çok memnunum.

mart ayında 30 ml'lik çanta boyu Elvie Edt parfüm ve Giordani Gold kaş jeli aldım kendime. Umarım memnun kalırım :)

sevgili bacılarım oriflame ın perfect body ürünlerini kullanan varmı etkileri nasıl ?

gıordini white gold bu hafta sattım o parfümü daha elimde vardı 35 e de verdim. kaldıkça güzelleşn bi parfüm çok begeniyorum alan kişide bayıllllllllldı zaten. rollon undan daha güzel kokusu

Son düzenleme:

beeeennn:)) kendime aldım onu bu ay. benim kirpiğime o fırçalar güzel gittiği için çok memnunumm ne kapkara yapıyor ne topaklanma begendim dogrusu

Son düzenleme:
Benimde siparişlerim biraz önce geldi The One rimele bayıldım, krem farlarda güzele benziyor bej rengini denedim beğendim diğer rengini henüz denemedim.
Fondötenin yapısı incecik, güzel amma velakin en açık renk bile koyu geldi sanırım mecburen satacağım.

Oriflame ürünlerinin çoğunu kullanıyorum ve hepsinden çok memnunum. özellikle bu parfüm. Hayatımda duyduğum en güzel koku ❤️❤️❤️❤️❤️❤️

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

kajal göz kalemi harika

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…