Oriflame Ürünleri Tecrübelerimizi Resimli Anlatalım

merhaba arkadaşlar aranıza yenı katıldım bende orıflame yapıyorum cok kazanclı ve kalıtelı urunlerımız %12 geldım hesabım acıldı bız kadınların yapabılceyı bır ıs ve en azından gelışınden alıyoruz ıhtıyaclarımızı bu ay cekılışımız var ve uyel

Bende aydınlanmak istiyorum... çünkü çok yeni başladım...
hayırlı olsun hepimize

oriflame optimals peeling kreminin yapısını çok beğenmiştim ama son bi kaç aydır katalogta göremiyorum acaba artık üretilmiyor mu?

Eklentiler

• 18188_1.png
    110 KB · Görüntüleme: 73
Merhaba kizlarrrrr ben de taze oriflame üyesiyim bi kac siparis verdim paylaşım yapıcam geldiğinde sizde kullandıklarınizi yazin memnun olduklarınızı olurmu

Merhaba kizlarrrrr ben de taze oriflame üyesiyim bi kac siparis verdim paylaşım yapıcam geldiğinde sizde kullandıklarınizi yazin memnun olduklarınızı olurmu
bilinçli ve cildinize uygun kullandığınız çoğu şeyden memnun kalacaksınız.. üstünüzde mutlaka ürünleri iyi tanıyan güzelik uzmanlığı sertifikası olan direktör yada lider vardır mutlaka cildinizi ve size önerilerni dikkate alın. memnuniyetsizlikler yaa cildi uyumsuz üründen yada yanlış kullanımdandır büyük çoğunluğu

ilk siparişlerim ulasti cilt ürünleri degilde daha çok parfümlerini merak ediyorum arkadaşlarımdan almak isteyenler var ama kokularini bilmedigim için yorum yapamıyorum parfümler hakkinda bilgi almak istiyorum aslında

ilk siparişlerim ulasti cilt ürünleri degilde daha çok parfümlerini merak ediyorum arkadaşlarımdan almak isteyenler var ama kokularini bilmedigim için yorum yapamıyorum parfümler hakkinda bilgi almak istiyorum aslında
numune seti 24 lü 7.5 lira işinizi çok kolaylaştıracaktır

Bende kullanıp memnun kaldığım ürünleri yazayım

Oriflame Possess - harika bir kokusu var ve çok kalıcı

Oriflame The One Çift Etkili Maskara - çok memnunum

Oriflame Tender Care Siyah Frenk Üzümü Aromalı Koruyucu Balm - çatlak kuruluk ve yaralara çok iyi geliyor

Oriflame Essentials Besleyici Yüz Maskesi - yüzü aydınlatıyor ve güzel temizliyor

Bu ürünü deneme fırsatım oldu dün. Saçlarım gür kalın telli ve aşırı kuru. Normalde düzleştiri ile düzleştirmeye çalışırken hem çok uzun sürüyor hemde çıtır çıtır kırılıyor. Saçımın suyunu aldıktan sonra kullandım.Fönü aşağı doğru tutarak kuruttum ve düzleştiriciyle düzleştirdim. Fark ettiğim şeyler; saçım çok daha çabuk düzleşti, çıtır çıtır kırılıp dökülmedi, düzleştiriciden sonra saçımı tuttuğumda sıcaktı evet ama elimi kavuracak kadar değil ki aletin ısısı 200 derecedeydi. Zaten keratinde varmış içinde bakım açısından da fena değil yani. Ben çok beğendim,öneririm kızlar.

Kesinlikle katılıyorum, bilerek aldığınız şeyler gerçekten çok güzel sonuçlar veriyor. Geçenlerde bir bayan ben beğenmedim gündüz kremini bence sivilce yaptı,kesin içinde olmaması gereken şeyler var dedi.Bende ürünü sorunca farkettim optimalin çok kuru ciltler için olananı almış ama bayanın cildi yağlı ve akneye yatkın.Tabi burada danışmanın da hatası var . Anlatmaya çalıştım anlatamadım da pes ettim sonra

Bende şu sıralar optimals even out leke kremi gece ve gündüz kullanıyorum, 2 haftaya yaklaştı memnun kaldım
birde serum siparişi verdim 25+ yaş için

Arkadaşlar ben oriflamede yeniyim hangi urun çok satılır hangilerini çok soruyorlar bilmiyorum 125 BP yapmam için 15 puan ihtiyacım var stok yapmak için mart kataloğundan hangi ürünleri alsam elimde kalmaz sayılabilecek ürünleri yazabirmisiniz

el kremi duş jeli kolaylıkla satılır canım

Oriflame ekip siparisi nasil veriliyor acil bilgi istiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…