Oriflame Ürünleri Tecrübelerimizi Resimli Anlatalım

oriflame miilk and honey kremden rahat 10 tane almışımdır şimdiye kadar stok yapmıştım bayılıyorumo kreme hatta sırf bu yüzden bu kremi rahat rahat alayımdie temsilci oldum bi tam bi yarım kutu kaldı şimdi ocak ayında 10 liraya düşmüştü şimdi 27 lira ... mart ayında ikisi 13 liraya gelen kremlerden alıp değişiklik yapmayı planlıyorum yorumları okuyup ona göre karar vercemmm :):):) bide preppy chic kullanan var mı acabaa ambalajı pek şık nsan duramıyor almak istiyorum da ne diyosunuz hanımlar kokusu etkisi nasılll??? :):)

ürünler müthiş.bende danışmanım yarın uygun oldugumda kendı urunlerım ve yorumlarımı yazıcam

resım ekleyemıyorum ya yardımcı olabılırmısınız canlarımmm yaa hata oluştu dıyor yukleyemıyorum(

bunlarda benım boş parfumlerım numuen yapmak için saklıyorum,bırıncısı eskı volere , dıgerı artık katalogda olmayan bı parfum,dıger parfumlerde erkek parfumlerımız hepsı cok guzeldı esım severek bıtırdı :))

Eklentiler

• $CoRhO5OlwYiYPGEKI8u1YQ.jpg
    49,5 KB · Görüntüleme: 121
bunlarda satacagım ürünler inşallah henuz alıcıları yok umarım yakın zamanda satabılırım.yeni şişe tasarımıyla volere parfum. kremlı duş jeli,küçük mucize balm lar ve rımel hepsı super kullananlar bılır.

Eklentiler

• $l6qNgjhwyO7mHUtlMZFdPw.jpg
    53,9 KB · Görüntüleme: 110
Beyazlatıcı diş macunu: guzel ama benım dıslerımı pek beyazlatmadı zaten kendı kemik yapısı sarı o yuzden belkıde. diş ipi çok guzel nane aromalı.

Eklentiler

• $srzsdONt_eH8Yzi0nt159w.jpg
    77,2 KB · Görüntüleme: 100
eşimin parfumlerı ,bu parfumde cok guzel.

Eklentiler

• $X2cWOhEhko6imm5OInGglA.jpg
    69,2 KB · Görüntüleme: 104
buda bu ay kazandıgım giordani gold saatim,ben cok begendım ama bılegım ınce oldugu ıcın bol oldu ayarlayabılırsem kullanıcam

Eklentiler

• $xoVWWHFIHkTJT7JJlOt7vQ.jpg
    59,1 KB · Görüntüleme: 145
Nar özlü yüz yıkama jeli:çok fazla begenmedım az kaldı cok sukur bıtmek uzere.goze kaçtıgında fena yakıyor. yaban mersını özlu yuz kremı: sadece nemlendırıyo pek bı espirisi yok.aloe veralı maske:nemlendırıcı etkısı var.organıc. begendım.Limon özlü maske:bununda kokusu guzel. pek sevmedım bıtsın dıye ugrasıyorum sıkıntıdan kabını yoldum optimals peeling: buda guzel arındırıcı ama ıcındekı pütürcükler bıraz cildi acıtıyor.Ayak kremi: çok fazla kullanmadım.onun ıcın bılemıycem :))

Eklentiler

• $4TJ6N0T9u4xgronEOty4NQ.jpg
    63,2 KB · Görüntüleme: 87
feminelle temizleme jeli,ben cok begenıyorum hem banyoya hem wc ye bı tane koydum,severek kullanıyorum.portakal özlu tonık,çok guzel her zaman kullanmıyorum bitmesin dıye tıraş sonrasını eşime aldım kullanıyor begenıyor,onarıcı saç maskesını bu ay aldım esımle ortak kullanıyoruz gayet guzel daha 1 kere kullandım saçta degısıklık farkedılıyor

Eklentiler

• $3709ae027d107b5856f8eee2048c6b7a.jpg
    49,4 KB · Görüntüleme: 102

balmlar çok güzel bende bademlisi var bitirmeye kıyamıyorum zaten zor bitiyor, küçük ama uzun süre gidiyor :) volareyi de aynı şekilde çok severim, oriflameden aldığım tek parfüm ve hala bitiremedim. rimelleri de genellikle güzel çıkıyor.

yeni tasarım şişesiyle volere, ve power musk erkek parfumu

Eklentiler

• $1e39743c17d79ab849fc89eba035219d.jpg
    64 KB · Görüntüleme: 96

harıka bırsey ya bademlısı bende de var cok hoş . rımelelrde guzel evet . urunlerını sevıyorum

sıgnature deodorant esım kullanıyor memnun az kaldı bıtecek ınsallah sıgnature cok hoş bı parfum tavsıye ederım

Eklentiler

• $34b7ae115d13a5fba6dd2f79e4562144.jpg
    32,5 KB · Görüntüleme: 107
Giordani gold manikür setim.ama tırnak makasım kırıldı bı o eksık

Eklentiler

• $c75d4da655784690d6d23f09f8f3f370.jpg
    48,6 KB · Görüntüleme: 106
Giordani Gold top allıgım, fondotenım ve allık fırçam.hepsınden cok memnunum. fondotenı herzaman kullanmamaya calışıyorum

Eklentiler

• $9a081a255a80857f1c79e5ba4339b778.jpg
    45,6 KB · Görüntüleme: 101
rujlarım,bıtsınler dıye bakıyorum ama bıtmıyorlar kapagı kapalı olandan cok memnundum o bıttı.rengı cok hostu gunduz ıcın cok ıdeal dı.

Eklentiler

• $5eeb483f834abcdda6461798c9cda93a.jpg
    41,9 KB · Görüntüleme: 90
very me far ,nerdeyse hıc kullanmadım zaten far kullanamıyorum yakıştıramıyorum kendıme kargo urunu olarak gondermışlerdı keşke daha ıse yarayan bır urun gonderselermış.eye liner, çok guzel arada kullanıyorum.very me gümüş göz kalemi simli gibi çok hoşumaa gıtmedı bıtsın dıye bakıyorum.kapağı kapalı urun stik allık. bıttı sayılır ,oda kargo urunu olrak geldı.very me gümüş rimel pek begenmedım aldıgıma pişman oldum.dıgerıde far. onu kullanıyorum pek bellı olmuyo zaten surulunce goz kapagını guzelleştiriyo.oda kargo urunuydu

Eklentiler

• $a4ff247301368845a66f81ff30052284.jpg
    60,3 KB · Görüntüleme: 87
Ve son olarak stüdio artist sıkıştırılmış pudram ve kaş kitim. pudra guzeldı az kaldı zaten goruldugu uzere.kaş kiti çok guzel. kaşlarımı aldırdıktan sonra kullanıyorum.belırgınleştırıyo. çok hosuma gıttı onuda yenı aldım sayılır. urunlerım bukadar sorularınız olursa yanıtlarım. sevgiler.....

Eklentiler

• $b315e43bdf6db383df0ccd9588636934.jpg
    70,9 KB · Görüntüleme: 120
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…