Oriflame Ürünleri Tecrübelerimizi Resimli Anlatalım

Kızlar orıflame yeni kataloğu izmirde temin edebileceğim ve sipariş verebileceğim bir yer var mı bildiğiniz?

Arkadaslar oriflameye yeni basladim korgo ile her sehre gonderim yapicam kismetse sipari vermek isteyen bana yazabilir

Satış yapmak, referans numarası vermek, üye toplayıp alt kadro oluşturmak, reklam yapmak yasaktır...

arkasında yapmıyoruz yazıyo. eğer kanıtlarsanız oriflame benim için biter!

İnternet sitesinde Oriflame Hakkında kısmında kısmında "İsveç, Polonya, Çin, Rusya ve Hindistan olmak üzere dünya genelinde 5 üretim merkezine sahiptir." diye yazıyor. Çin yasalarına göre de hayvan deneyi yapmak zorunluymuş, dolaylı yoldan Oriflame'inde hayvan deneyi yaptığı ortaya çıkıyor.

Kızlar Ocak 2014 kataloğundan aşağıdaki ürünleri seçtim sipariş vermek üzereyim, ilk kez deneyeceğim hepsini kullananlar varsa yorumlarsa sevinirim:

30379_1.png

Lip Spa Therapy Dudak Balmı - caring nude tonu..

18950_1.png

Amber Elixir Vücut Kremi

25281_1.png

Activelle roll-on deodorant

26195_1.png

Wonder Lash Dramatize Maskara

Vücut kremi konusunda Amber Elixir, Milk&Honey Gold, Essentials Badem Özlü Krem, Eclat, Wonderful Body Krem arasında kararsız kaldım ama Amber Elixir orijinal sitesinde güzel yorumlar almış diye seçtim..

Kızlar bu ay sipariş vericem. Üyeliğim silinmişti yine açtık :) Belki Enigma nın kırmızısından da alırım diğer aya BP yakalayınca... Onu bilmiyorum nasıl bir koku?
Şunları almayı düşünüyorum bu ay, gereksiz gördüğünüz beğenmediğiniz bir ürün varsa söyler misiniz?

Eki Görüntüle 889360
hayırlı olsun şimdiden aldıkların..ürünlerin yorumlarını bekliyorum senden mümkünse..

$20531_2.png $21278_2.png

$21351_2.png $26545_2.png

kızlar ben de bunları sipariş verecem. daha önceden bu ürünleri kullananlar hakkında yorum alabilir miyim ?

Son düzenleme:
merhabalar kızlar, hydrafix komplex perfect fusion fondöten almayı düşünüyorum. şuan beauty studio fondöten var elimde bitmek üzere gayet memnunum ama bunu da çok merak ettim. kullanan, bu iki fondöteni kıyaslayabilecek olan varsa yardımcı olsun lütfen :)

$010120143765.jpg

kızlar bu saati k1 fırsat broşüründen aldım uzun zamandır almak istiyordum beyazını da arkadaşlarıma sattım.mavisi bu defa indirimde değildi.maviyle beyazı da alacağım çok memnun kaldım bayıldımmmm ,spor bir saat :KK16:

merhaba kızlar ben oriflame katalogu istiyorum ama satış temsilcisi olmak değil kastım, katalogtan istediğim şeyleri almak istiyorum, yaşadığım yerde de bulamıyorum kimseyi :KK14:

Amber elixirin parfümünü kullanıyorum aynı zamanda oriflamede üst danışman yani %21 seviyesindeyim. 8 aydır bu işi yapıyorum. vücut kremini bundan seçersen hoş bir kokusu var hoşuna gidecektir. Ama cildinde aşırı derecede kuruma varsa milk &honeyi seçebilirsin. maskara olarak ben en çok 2fx maskarayı seviyorum. benim kirpik yapıma daha uygun. kirpikleriniz kısaysa onu öneririm. rollon olarak activelle serisi ve silk serisini seviyorum. genelde silkin rollonlarını alıyorum. ürünlerle ilgili yardımcı olmaya çalışırım sorularız olursa.

Yeni volare edp nasıl biliyo musunuz

merhaba kızlar ben oriflame katalogu istiyorum ama satış temsilcisi olmak değil kastım, katalogtan istediğim şeyleri almak istiyorum, yaşadığım yerde de bulamıyorum kimseyi :KK14:

En kolay ulaşma yolu, bildiğin 1-2 kuaföre sormak, mutlaka birinde katalog bulursun. Çok küçük bir yerde yaşıyorsan ve hiç kimse yoksa kendin üye olup sadece ihtiyacın olduğunda sipariş verebilirsin, en azından ürünleri geliş fiyatından edinmiş olursun...

Ayrıca oriflame'in sitesinde "ürün ve bilgi almak istiyorum" linkine tıklayarak iletişim bilgilerini girersen, firma sana bir danışmanın ulaşmasını sağlayacaktır.

http://tr.oriflame.com/index.jhtml

Yeni volare edp nasıl biliyo musunuz

Yeni volarenin sadece şişesi değiştirilmiş, kokusunun değişmediği söyleniyor. Oldukça kadınsı ve çiçeksi bir koku... Kendiniz için alacaksanız koklamadan sipariş vermeyin, beğenmezseniz üzülürsünüz ama satış için düşünüyorsanız alın elinizde kalmaz...

Amber elixirin parfümünü kullanıyorum aynı zamanda oriflamede üst danışman yani %21 seviyesindeyim. 8 aydır bu işi yapıyorum. vücut kremini bundan seçersen hoş bir kokusu var hoşuna gidecektir. Ama cildinde aşırı derecede kuruma varsa milk &honeyi seçebilirsin. maskara olarak ben en çok 2fx maskarayı seviyorum. benim kirpik yapıma daha uygun. kirpikleriniz kısaysa onu öneririm. rollon olarak activelle serisi ve silk serisini seviyorum. genelde silkin rollonlarını alıyorum. ürünlerle ilgili yardımcı olmaya çalışırım sorularız olursa.

merhaba size bir sorum olacaktı...bende bu ay yeni üye oldum ve %6 sev,iyesine yaklaştım sayılır...benim sormak istediğim %21 lere gelmek için veya direktör olabilmek için ne gibi bir yol izlediniz..yani üye yapmak için nasıl bi çalışma yapmalıyız...sonuçta çok çevresi olan biri değilim ve isteğim üst seviyelere hızlıca çıkabilmek...bana bu konuda tecrübelerinizi paylaşırsanız çok sevinirim...

merhaba arkadaşlar hem burada hem de oriflame da yeniyim ürünlerim yarın gelecek inşallah:KK3: cok merak ediyorum sizlerle resimleri paylaşırım ileride:)

X