Oriflame Ürünleri Tecrübelerimizi Resimli Anlatalım

merhaba hanımlar.benim de elimde pek çok oriflame ürünü var.mesaj sayıı dolduramadığım için resim yükleyemiyorum. ama mesajları doldurur doldurmaz fotoğraflarla karşınızda olucam :)

Merhaba,
oriflame optimals serisi var elimde suan kullanayım dedim fakat hangisini sırasıyla kullancağımı anlayamadım ? bilenler varsa yardımcı olurlarsa cok sevinirim! fotoğrafı da şu ;

Cleanser yazan temizleyici yüzünü bununla köpürtüp yıkadyıp duruluyorsun
Toner yazan ile yüzünü siliyorsun (pamuğa biraz döküp yüzünü siliyosun)
scrub yazan (tanecikli olan) peeling haftada 1 kez (duştan sonra olabilir) yüzünü bununla fazla bastırmadan göz çevresi hariç masaj yapar gibi hafifçe temizliyorsun

diğer kavanozda olan da nemlendirici .tonicten sonra sürüyorsun canım.

teşekkür ederim,çok tatlısın.umarım yüzüme iyi gelir.

yumuşacık krem gibi kokan parfüm istiyorum
bana çok yaklaşmayan kimse kokuyu alamasın
buram buram kokanlar başımı agrıtıyor çünkü
şöyle ten kokusu gibi koksun parfüm olduğu anlaşılmasın (çok şey istedim sanırım )
oriflamede varsa böyle parfüm hemen alıcam

Evett canım var ''ELVİE'' mutlaka denemelisinnnnnnnnnn

renk açıcı piğment derken :/

çevremde oriflame temsilcisi yok

aydın yada izmirde yaşayan temsilci varsa sipariş vermek istiyorum

orflame hayvan testi yapıyo diyenler var nerden duydunuz bende üyeyim ürünleri kullanmaya başladım.yardımcı olursanız sevinirimmm:44:

Kızlar bu ay sipariş vericem. Üyeliğim silinmişti yine açtık :) Belki Enigma nın kırmızısından da alırım diğer aya BP yakalayınca... Onu bilmiyorum nasıl bir koku?
Şunları almayı düşünüyorum bu ay, gereksiz gördüğünüz beğenmediğiniz bir ürün varsa söyler misiniz?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…