Oriflame Ürünleri Tecrübelerimizi Resimli Anlatalım

kızlar fondoten ve pudrayı oriflameden almalı mıyım

oriflame ürünleri satan bırı olarak ve annem senelerce kullandı hıc sıkayetımız olmadı deneyebılrısınız bence

arkadslr bu ay oriflameden parfum alıcam ama hiç blmıyorm çiçeksi kalıcı olan ama meyvelı yada agır bı koku olmayan hangisi olblr acaba.??????

very me renklı nemlendırıcı nasıl almayı dusunuorum acaba sıvılc vs yapr mı yada gznklerı acr mı? :96:

arkadslr bu ay oriflameden parfum alıcam ama hiç blmıyorm çiçeksi kalıcı olan ama meyvelı yada agır bı koku olmayan hangisi olblr acaba.??????

amber elixir . precious . divine sensual .

very me renklı nemlendırıcı nasıl almayı dusunuorum acaba sıvılc vs yapr mı yada gznklerı acr mı? :96:
kullanmadım ama almayı düşünüyorum .. ben ki en hassas cilde sahibim ama oriflame in hiçbi ürünü dokunmadı bana ..

Son düzenleme:

ben kullanıyorum cnm eğer yüzünde ciddi lekelerin ve sorunların yoksa gayet memnun kalabilceğin bi ürün ..güzel renk veriyor hoş bi kokusu var ben arada bir kullanıyorum ama henüz bir sivilce yapmadı bende ki baya sorunlu bir cildim var...

arkadslr ben lavantalı yuz yıkama jelınden dıs macunundan ve ekınezyalı sac kremınden memnunm saç spreyleride fena dgl

yüzüne sürdüğün her ürün(makyaj malz.) gözenekleri kapatır

amber elixir . precious . divine sensual

amber elixir kokusu ağırdır,divine sensual ise meyvelidir...arkadaş çiçeksi ve ağır olmayanlar hakkında fikir istemiş..

stonebaby; volare serisini deneyebilirsn,chiffon ve diamond musk,ametist fatalede çiçeksi kokulardır başta ağır gibi gelir ama zmn geçince hoş bi koku yayılır bide şu yeni çıkan eclat weekendde hoş

Son düzenleme:
manolya kokusu nasıl gerçektende çiçek gibi mi ve kalıcı mı? artı menekşe kokusu nasıl? çok güzel şişesi ama şeker çıkar diye korktum almadım..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…