ORİFLAME Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

bence de iyi bir katalog diyebiliriz.

kuru şampuanı merak ediyorum doğrusu. bazen saçlarımı yıkamaya vakit bulamadan çıkmam gerektiği oluyor, saç dipleri için talk pudrasından iyidir umarım.

kuru sampuan bana biras fasarya gibi gelio arkadaslar ama fiati da uygun alıp denenebilir.
mat fondotenden kullanan varmı acaba????

Kızlar bi arkadaşım oriflame temsilcisi.
seni de yapalım 1 tl dedi üyelik.
bana biraz avantajlarından bahseder misiniz
ne kadarlık satışta ne kazanılıyor..
satan kişi ekstra bi indirim yada ürün kazanıyormu
yada bu neye göre oluyor falan :)

avon abd ürünü bildiğim kadarıyla
amerikanlara gideceğine isveçliye gitsin paramız :)

canım oriflame avondan daha avantajlı, tavsiye ederim. Bende yeni üyeyim. Güzel promosyonları var. Verdiğin siparişlerle puan topluyorsun, 100 puana verilen hediye, 150 puana verilen hediye diye hediyeler var.
kendine almak istediğin ürünleri de indirimli alıyorsun.
yine de sen bilirsin. çevren genişse iyi satış yaparsan güzel iş

teşekkürler naneli şeker
burdaki mesajını şimdi gördüm canım
özelden de yazmıştım ama neyse
ben bi düşüneyim
başlarsam bende burda olurum artık :)

bende oriflame yeni üye oldum fakat
bir alana bir bedava ürünlerde iki tanemi sepete eklemem gerekiyor
verdiğim siparişi iptal etme gibi bir durumum var mı yaa
yarıdımcı olursanız memnun olurum

merhaba kızlar bende satış temsilciligini yapmak istiyorum oriflame nin kayıt için yatırdıgın para ne kadar bi bilginiz varmı acabaŞeniz

kızlarr müşterim istediği rujları beğenmedi rengi katalogtaki gibi durmamış dudagında.iade nasıl olıyor acaba

rica ederim canımmm bayanssulusmile

nanelişeker merhaba benim msj ım 50 tane olmadıgı için özel mesajımı kabul etmedi yani gönderemedim canım beni gu gün il temsilcisi arayıp 15 tl oldugunu söledi itiraz etme hakkım varmıdır acaba napmalıyım sende kayıt etti beni bu aradavereliniortakvereliniortakvereliniortak

ayrıca ilgin için çok teşekkür ederim saol canıma.s.a.s.

ayrıca ilgin için çok teşekkür ederim saol canıma.s.a.s.

rica ederim canım. ben 1 TL diye biliyordum, demekki kampanya bitmiş :sinifsinif:
itiraz hakkın vardır mutlaka. aslında 15 TL de çok para değil, üye olmuşsun hazır indirim ve hediye kampanyalarından yararlanmaya başlarsın.
ama yine de iptal ettirmek istersen seni üye yapan kişiyi tekrar ar konuş. yada oriflame sitesinde müşteri hizmetleri numaları vardır ordan bi ulaş bakalım.

naneli şeker ben yapabilirmiyim diyede tereddütlerim var aslında nasıl kerlı bi işmi okadarda ihtiyacım varki küçük çocuklarım başka bi yol aklıma gelmedi napmalıyım şaşırdım nikah şekeri bile yapmayı düşündüm evde ama nereden temin edebilirim o işi diye pek girişmedim bu iş makul geldi nasıl olur fikrini almak istedim teşekkür ederim :1hug:

bence denemelisin canım. insan isteyince neleri başarıyor. sende yaparsın inşaallah. kaydirigubbakcemile5

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…