ORİFLAME Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

birde eşime almak istiyorum parfüm hediye olarak
genelde hugo ve armani kullanırdı sizce hangi kokudan sipariş edeyim kızlar yeniyim fazla bilgim yokta

kıslarrrrrrrrrrrr yardımmm divine mavi mii,,eclat mıııı

eclat ın kokusunu bilmiyorum ancak divine tam yazlık bir koku daha kadınsı koku olacaksa Enigma olmalı yada presıous içinde elmas kırıntıları var sıktığınız yer pırıl pırıl parlıyor (gerçi bu katalogta varmıydı hatırlamıyorum ancak ) bu arada parfümün kalıcı olanları EDP ona dikkat edin hem oriflame parfümleri Avon un kinden çok daha kalıcı sırf bu yüzden küçücük yerde manyak gibi parfüm satıyorum 150 puanı doldurdum siparişimi verdim 3 tane soul siparişim bir divine bir giordi man siparişim vardı bu arada ben numune setini sipariş verdim 5 TL ye çok faydasını gördüm kesinlikle tavsiye ederim.

eclat ın kokusunu bilmiyorum ancak divine tam yazlık bir koku daha kadınsı koku olacaksa Enigma olmalı yada presıous içinde elmas kırıntıları var sıktığınız yer pırıl pırıl parlıyor (gerçi bu katalogta varmıydı hatırlamıyorum ancak ) bu arada parfümün kalıcı olanları EDP ona dikkat edin hem oriflame parfümleri Avon un kinden çok daha kalıcı sırf bu yüzden küçücük yerde manyak gibi parfüm satıyorum 150 puanı doldurdum siparişimi verdim 3 tane soul siparişim bir divine bir giordi man siparişim vardı bu arada ben numune setini sipariş verdim 5 TL ye çok faydasını gördüm kesinlikle tavsiye ederim.

önceden divine 15 mllkler almştm koku pek kalıcı değildi,,normal boylarında kalıcılk değişir miki???

hafif ve ferah koku istiosan divine güzel bence..
eşinede bence giodani man alabilrsin gzl yorumları var bu kokunun..hemde bu ay katalogta indirimde

cnm ben yeni temsilciyim daha dün oldum

sorunum şu danışman girişi yapıyorum ürünleri bakıyorum ama katalogtaki ürün ve fiyatlarla sitedeki ürünlerdeki seçtiğim ürünlerin fiyatı ayrı neyse
birkaç ürün seçtim sepete ekle dedim ama bu seferde gönderim şeklini bilmiyorum
yani ben telefonda görüştüğüm kişi ist dürektörü ben ist annemin adresini vermiştim ayın 19 ist gidiyorum çünkü büyük ihtimalde orda kalıcam

acaba sepete eklediklerimi alıymmi yoksa bekliym haziran sonuna kadar ona göremi ist siparişimimi verim kararsızım.direktörde msn de yok napcam merk ettim

bu arada teşekkür ederim
hafif kokuları evet seviyorum çok ağır kokular beni bayıyo

bu arada erkek parfümünü ürünlerde bulamadım katalog ile ürünlerdeki sayfadakiler farklımı
opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

kızlar mrb. ben de yeni üye sayılırım nisan ayında üye oldum. arkadaşlarımdan biri yeni katalokta indirimde olan Swedish Spa Güzellik bakım yağını sordu. Kullanan var mı acaba nasıl? acil bilgi verirseniz sevinirim.

herhangi bir sorununuz olursa yanıtlayabilirim bu arada yeni üye arkadaşlarımıza bol satışlar bereketli olsun inşallahhh

çekirdek takım yarışması

Neden Çekirdek Takım oluşturmalısınız?
Çekirdek Takım oluşturmak, yüksek unvanlara sahip olabilmeniz ve Başarı Planındaki ek imkânlardan yararlanabilmeniz için gereklidir.
Takım içindeki sinerji, başarıya daha kolay ve hızlı ulaşmanızı sağlar; aynı zamanda takım olarak çalışmak daha eğlenceli ve motive edicidir.
Çekirdek Takım’ın hedefleri:
- SARPIO Sistemine beraber başvurmak
- Iş hacmini daha çabuk büyütmek
- Başarı Planındaki yüksek unvanlara ulaşmaktır.

Çekirdek Takım’ın temel aktiviteleri:
- Beraber çalışmak – yaparak öğrenmek
- 2. Seviyedeki Oriflame Toplantılarına (Ev Toplantıları) katılmak
- 3. Seviyedeki Haftalık Oriflame Fırsat Toplantıları’na katılmak
- Birlikte farklı Oriflame aktivitelerine katılmak
- Birlikte hedef belirlemek ve plan yapmak
- Diğer ekip üyelerini motive etmek ve desteklemek

Çekirdek Takım nasıl kurulur?
Liderinizin Çekirdek Takımı’na katılabilir ya da %12 seviyesine ulaşıp kendi Çekirdek Takımınızı kurabilirsiniz. Liderinizle iletişime geçin ya da size bağlı Danışmanlarızla görüşüp size katılmalarını sağlayın .

Grup kurmak kolaydır! Çevrenizdekilere Oriflame’den bahsederek kataloğu göstermeniz ve onları toplantılara davet etmeniz yeterli!

Çekirdek takım kurmak lider yetiştirmeyi nasıl hızlandırır ve kolaylaştırır?
- Takım Sistemi: Tek kişiyle çalışmakla karşılaştırıldığında takım olarak düzenli çalışmak daha kolaydır. Yani ekip olarak tek kişiden daha etkin çalışmak mümkündür.
- Takım Çalışması: Tek başına çalışmakla karşılaştırıldığında, takım daha güçlüdür ve daha hızlı çalışır. Takım üyeleri arasındaki sinerji işlerin daha hızlı ve iyi yapılmasını sağlar.
- Takım Eğitimi: Bir defada takımdaki herkesi eğitebilirsiniz ve sonrasında üyeler birbirlerini eğitirler. Bu her bir kişiye tek tek eğitim vermekten daha hızlı ve etkin bir yöntemdir.
- Takım Ruhu – Takım Motivasyonu: Takım olarak çalışmak her şeyden önce daha eğlencelidir. Takımdaki herkes bir diğerinin daha enerjik olmasını ve yüksek motivasyonla çalışmasını sağlar.
- Takımın Kopyalanması: Liderlerin tek başlarına kendilerini kopyalamaları ile karşılaştırıldığında, bir takımdaki sistemin kopyalanması çok daha hızlı ve kolaydır.

Potansiyel Çekirdek Takım üyeleri nasıl bulunur?
Birçok Danışman yalnızca ürün satın almak ve satmakla ilgilenir. Takımınızdan en verimli sonuçları elde edebilmek için, takımınızda işini büyütmekle ilgilenen kişileri tesbit ederek zamanınızı ve desteğinizi onlara ayırmalısınız.

Takımınızdaki doğru kişileri bulmak için:
- Çekirdek Takım’ınıza katılmalarını isteyin ve katılma konusunda ne kadar ciddi ve istekli olduklarını değerlendirin
- Onları bir toplantıya çağırın ve ilgilerini değerlendirin.

Birincilik Ödülü 106 Ekran LG Plazma TV
Çekirdek Takım Yarışmasında en yüksek puanı toplayarak birinci olan takımın her bir üyesi 106 ekran LG Plazma TV kazanacak!Diğer Ödüller
Çekirdek Takım Yarışmasında 2 - 10. sırayı paylaşan başarılı ekiplerin her bir üyesi 55 ekran LG Plazma TV kazanacak!

kargo ücreti için 150bp + yapmak lazım 100bp de kargo ücreti olur...

arkadaşlar ben şey soracaktım nisanda 2 üye buldum üyelerimde faturalarını 21gün içinde ödedi ama cantam siparişlerime eklenmedi böyle birşey başına gelen varmı ne yapmam gerek ya:KK43:

bebişim 52 selam bende oriflame de direktörüm.olay şu cnmcım.100 bp +729000 kodlu üründen sipariş listene 1 tane eklediğinde sen 7 tl kargo ücreti karşılığında sana bir ürün göndericekler.150 bp olduğunda 729000 kodlu ürünüde yazmana gerek kalmayacak.kargon tamamen bedavaya gelicek.:lepi:

X