ORİFLAME Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

bana biri yardım edermi lütfen. ben oriflame a üyeyim 7 aydır.sponsorum taaa eskişehirde ben istanbuldayım. yakınımda olan birinin alt grubuna geçmek istiyorum. gerekirse yeniden üye olabilirim. beykoz/kavacıkta olan varmıdır. ben bunu nasıl yapabilirim bilgisi olan varmı.lütfen acele cevap sipariş vereceğim çünkü..

sponsorun eskişehirde olsun ben erzincandayım ama istanbulda üyem var telefonla hallet her işini çünkü aynı isimde iki üyelik olmuyor üstelik grup değiştirmek de yasaktır şirket olarak

Oriflame yenı katalogunu gordum cok guzel seyler var ama cevremde sıparıs verebılcegım bırı yok:S

çevrende birilerini arama üyelikj 1 tlye düşmüşken hediyelerde güzelken sen üye ol hemde indirimli al ürünlerini kimse sana geliş fiyatından vermez yanılmıyorsam istanb uldasın hizmet merkezinden al kargo ücretide ödeme

sponsorun eskişehirde olsun ben erzincandayım ama istanbulda üyem var telefonla hallet her işini çünkü aynı isimde iki üyelik olmuyor üstelik grup değiştirmek de yasaktır şirket olarak

Katılıyorum.Bende Bursa dayım ama Ankara dada üyem var telefonla cok guzel hallediyoruz.Ama sponsorun seninle ilgilenmiyorsa orasını bilemem akannehir

çevrende birilerini arama üyelikj 1 tlye düşmüşken hediyelerde güzelken sen üye ol hemde indirimli al ürünlerini kimse sana geliş fiyatından vermez yanılmıyorsam istanb uldasın hizmet merkezinden al kargo ücretide ödeme

Valla bende aynısını düşünüyordum şimdi.Gördünmü aklın yolu bir:1rolleyes:

Selam kızlar bugun 150 bplik haziran siparişimi verdim.kaydirigubbakcemile5
Ayrıyeten gecen seferki kayıt kampanyasından kazandığım golden fashionable iş cantamda siparişime ücretsiz eklenmiş.Çok memnun oldum haliyle.İki aydır 150 puan yaptığım için 5 adet üründen oluşan kat kat kazan ürünlerimide almaya hak kazandım.Şimdi eşimin üzerinden bi 150 bplik daha haziran satışı yaparsam aynı hediyelerden bir kat daha almaya hak kazanacagım.Temmuz ayındada narenciye sıkıcagı hediye var.İlgilenenlere duyurulur...:lepi:Sizlerede hayırlı ve bol satışlar..Sorularınıza yanıt verebilirim.Bir cok ürün hakkında bilgi sahibiyim.

elinde fazladan siparişin varsa bence kat kat kazandan vazgeç anneni babanı ya da kardeşini üye yap hoşgeldiniz hediyelerini al daha avantajlı hemde yeni 1 üye daha bulursan gene çantan gelir sadece bir fikirdi

elinde fazladan siparişin varsa bence kat kat kazandan vazgeç anneni babanı ya da kardeşini üye yap hoşgeldiniz hediyelerini al daha avantajlı hemde yeni 1 üye daha bulursan gene çantan gelir sadece bir fikirdi

4 yeni üyem var bu ay canım yeni üye hediyelerini alıcam nasipse Kat kat kazandan vazgecmeme sebebimde miss o edt gelicek bayılıyorum o kokuya bayanssulusmile
Hem fikir alışverişine her zaman acığım.Tesekkürler.

4 yeni üyem var bu ay canım yeni üye hediyelerini alıcam nasipse Kat kat kazandan vazgecmeme sebebimde miss o edt gelicek bayılıyorum o kokuya bayanssulusmile

yeni üyelerin hayırlı olsun bende o kokuyu hiiç sevmiyorum ya hediye edecem bende, ben daha çok enigma türü kokuları seviyorum bolca çalışan yeni üyeler ve satışlar

Kızlar bişi sorucam aranızda savannah güneş gözlüğünü yakından görüp inceleyen varmı?Varsa gözlüğün rengi kahverengimi yoksa siyah mı?Ürün özelliklerini bilen varsa yardımcı olursa sevinirim.

Avon Oriflame Amway gibi firmalar bence çok akıllı
sigorta yapmadan maaş vermeden bayanları çalıştırıyolar.
ee bayanlar para kazanmak için satmak zorunda satmazsa 5 kuruş yok onlar da allayıp pullayıp satıyolar sonra bir sürü memnuniyetsiz müşteri yok bi de kargo parası ödemeyelim die siparişlerini fazla veriyorlar. bi düşünün bakalım1 kişinin bir şirkete maliyetini????
peki ya siz Avoncular ne kazanıyorsunuz
çevrenizdeki bir çok kişiye geliş fiyatından vermiyor muusunuz ??
SİZE NE KALIYOR YADA SİZE ARTISI NE ??

bana geçen sene Oriflame Bölge Sorumluluğu Teklifi geldi beni Kariyer netten bulmuşlar ve bana sigortalı ve maaşlı bir teklif yaptılar bu tip firmalara güvenim olmadığı için kabul etmedim .

AMA DÜŞÜNÜN BİR KERE BEN ORİFLAME TEMSİLCİLİĞİ YAPMADIM AMA BÖLGE MÜDÜRÜ OLABİLİRDİM

NE KADAR ADALETLİ DEĞİL Mİ ??

Avon Oriflame Amway gibi firmalar bence çok akıllı
sigorta yapmadan maaş vermeden bayanları çalıştırıyolar.
ee bayanlar para kazanmak için satmak zorunda satmazsa 5 kuruş yok onlar da allayıp pullayıp satıyolar sonra bir sürü memnuniyetsiz müşteri yok bi de kargo parası ödemeyelim die siparişlerini fazla veriyorlar. bi düşünün bakalım1 kişinin bir şirkete maliyetini????
peki ya siz Avoncular ne kazanıyorsunuz
çevrenizdeki bir çok kişiye geliş fiyatından vermiyor muusunuz ??
SİZE NE KALIYOR YADA SİZE ARTISI NE ??

bana geçen sene Oriflame Bölge Sorumluluğu Teklifi geldi beni Kariyer netten bulmuşlar ve bana sigortalı ve maaşlı bir teklif yaptılar bu tip firmalara güvenim olmadığı için kabul etmedim .

AMA DÜŞÜNÜN BİR KERE BEN ORİFLAME TEMSİLCİLİĞİ YAPMADIM AMA BÖLGE MÜDÜRÜ OLABİLİRDİM

NE KADAR ADALETLİ DEĞİL Mİ ??

Seni bölge müdürlüğüne layık görmelerinin bir nedeni olmalı belkide güzellik uzmanı olduğun içindir.Kimse bu işi bize zorla yaptırmıyor.Ayrıca bu şirkette yeteri kadar calışan herkes emeğini alıyor.Mesela benim oriflame temsilciliğindeki 4. ayım.Gelirin ne diye sorarsan 4 ayda 780 tl kazandım.Evde otursaydım bu parayı bana kimse vermezdi.Eşime cocuğuma evime gereken ilgiyi sağlayabiliyorum.Ayrıca bana ille su saatte surda olucaksın diyende yok.işimize gelmese inan bana kimse bizi zorla calıştıramaz.:eek:lmaz:

merhabalr kızlar sitenize yeni üye oldum bende oriflame temsilcisiyim antalyadan şubat ayından beri yapıyorum antalyadan üye olmak isteyen veya katalogdan ürün almak isteyen olursa yardımcı olurum

Merhabalar, oriflameden bir ürün almak istiyorum ama kim yardımcı olur bana...istanbul çekmeköydeyim...tel ve eft ile halledebiliriz...tşkler...

Dmtay merhaba çekmeköyde değilim ama istanbuldayım.istediğin ürünü öğrenebilirmiyim?belki yardımcı olabilirim sana.

Çok sevinirim ya... ürün kodu: GİORDANİ GOLD TEN 5569 bana temin edersin dimi bunu...yeni katalogda yok ama kullandığım bi üründü...

kolonyalarını mutlaka kullanın harikalar onu sürünce parfüme ihtiyaç duymuyor insan hele yaz için müthiş, birde metalim eylenrlar harika çift kat sürünce gözler çok etkileyici oluyor ve dvinn parfüm bu ay birde Giordani man ile ikisi indirime girmiş ki süper kesinlikle gönül rahatlığı içinde tavsiye edilebilecek ürünler hepsi

X