ORİFLAME Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

teşekkürler
bugün 25 bp lik sipariş verdim ama temsilci bulamadım maalesef
ben şimdi siparişimi versemmi acaba ayın 20 sinde ist gelicem burdaki siparişimi burdayken halledim rahat kafayla gidim belki daha dönmem onun için bu kodu girecekmiyim yoksa girmeyip kargo parasımı vericem

teşekkürler
bugün 25 bp lik sipariş verdim ama temsilci bulamadım maalesef
ben şimdi siparişimi versemmi acaba ayın 20 sinde ist gelicem burdaki siparişimi burdayken halledim rahat kafayla gidim belki daha dönmem onun için bu kodu girecekmiyim yoksa girmeyip kargo parasımı vericem

evet gir girmezsen 6.30 tl kargo ödersin girersen 7 tlye ürün gelir

mrb arkadaşlar ben yeniüye oldumşifrem geldi 100 bp lik sipariş vericem çantayı almak için bide 2üyemibulup kaydedecem çantayı almak için,bir sorum daha var siparişleri girdim de gönderi şaklini anlayamadım orda ne yapmam lazım

birşey sormak istiyorum yani toplman 9 tl kazancım olacak siparişten 7 tl si zaten kremli ücretsiz kargoya gidiyor ya saçma 2 tl içinmi yırtınıcam ben

kızlar acil yardım
şimdi sipariş vericem
hızlı siparişe girdim
ama siparişleimde pudara var onunda 1 al 1 bedava hediyesi var şimdi
pudaranın kodunu giricem hediyenin kodunudamı giricem kızlar anlıyamadım onu nolur yardım edin

ben bi ürününü kullandm yeşil çay ağacı yağı die. off sbh yüzümde birsürü sivilce ckrdı dıe artk kullanmadm o ürünü we orflmye qüwenenmedm bdha

kızlar yiğenimde sivilcelerine ii gelecek diye ince uzun çaylı bir kremgibi bişi almış hiç işe yaramamış dış rengi yeşille mavi arası bişey

orifalmefirsati muhtemelen 100bp tamamlanmamıştır eğer üçünüzde 100bp tamamladıysanız ve buna rağmen çanan gelmediyse müşteri hizmelerine mail at veya telefon aç mutlaka sorunun çözülür :KK66:

helenim takım liderin varsa gönderi şklinden takım liderinin adını seçiceksin evet diyceksin ama yoksa 99 kargo adrese teslim seçiceksin eğer adrese teslim yaparsan 729000 ücret sıfırlama ürününü girmeyi unutma yoksa 6.30 kuruşu bedavaya verirsin :KK66:

bebişim52 takım liderin varsa takım siparişiyle getirtebilirsin bu takdirde kargo ücretin 1.30 liraya düşer ama yoksa bence 100 bpni tamalayıp da ver derim ben :KK66: buarada 1 alana 1 bedavalarda hediyesininde kodunu giriceksin

umarım yadımcı olabilmişimdir buarada yarışmaya katılan var mı arkadaşlar?

kızlar siparişleirim bugün elimdeydi hayal kırıklığı yaşadım
haziran kataloğundaki sayfa 82 deki ruj siparişim vardı hayal kırıklığı yaşadım katalogtaki renkle alakası yok nasıl vericem birde dr siparişi veren napcam bilmiyorum,

kendime ilk defa fondöten alim dedim sayf 81 deki fondoteni minicik ya kapaksız hali serçe parmağım kadar.

sayf 16 ve 17 deki vucut pudraları daha büyük bekledim biraz ince ve ufaktı inş siparişin sahibi bişi demez

sayf 8 deki rimelden kendime aldım direktör önermişti fırçası minicik ve incecik hiç hoşuma gitmedi.

aksine ürün sıfırlama kremi umduğumdan büyük geldi minicik şey zannediyordum.kaydirigubbakcemile3

tonik ve arındırıcılarım güzel daha kullanmadım.
gündüz kremlerim vardı 3 tane onlarda yeni katalogda bayağı pahalı iyiki bu haziran katalogundan alınmış.
kızlar öpt sizi birde benim bp ler 79 du sipariş verdiğimde
eğer bu ayın sonunda 100 bp yapamazsam ne olur geri kalan 21 bp yamamadım diyelim
kargo ücreti vermicem dimi

rimeli açtım denedim sakın almayın alacaklarada mani olun
benim kirpiklerim uzundur kirpiklerimin yarısı havada yarısı aşağıda oldu birde
ince fırça olduğundan kirpik diplerine kadar değiyor buda göz kapağında leke olmasına neden oluyor
aynaya bakınca lise yıllarımdaki acemi rimel sürüşüme benzettim sürülmeside kötü sakın kızlar almayın.

kızla r bu arada memnun kaldığımız veya kalmadığımız şeyleri burda yazarsanız biz yeni satıcılar için önemli olur .

haziran kataloğunda essentials yüz arındırıcından aldım hemen yüzümü ıslatıp arındırıcıyı masajla sürdüm sonra duruladım kokusu harika bu arada
sonraoptimals tonikten sürdüm biraz cildim ferahladı ve hafif yanma oldu neyse
onun ardındandalekelere karşı etkili gündüz kremimi sürdüm
ve sonuç hemen etkisini gösterdi cildim okadar duru görünüyorki çok hoşuma gitti

birde delight çanta tipi parfümü almıştım kokusu çok hoşuma gitti

ürün sıfırlama ürünü kremi de hemen elime sürdüm kokusu muhteşem sabah sabah yüzüm tropikal ellerim meyvalı kokuyo inanın kahvaltı yapmadım kokularla doydum resmen.

benden bu kadar kızlar

kızlar siparişleirim bugün elimdeydi hayal kırıklığı yaşadım
haziran kataloğundaki sayfa 82 deki ruj siparişim vardı hayal kırıklığı yaşadım katalogtaki renkle alakası yok nasıl vericem birde dr siparişi veren napcam bilmiyorum,

kendime ilk defa fondöten alim dedim sayf 81 deki fondoteni minicik ya kapaksız hali serçe parmağım kadar.

sayf 16 ve 17 deki vucut pudraları daha büyük bekledim biraz ince ve ufaktı inş siparişin sahibi bişi demez

sayf 8 deki rimelden kendime aldım direktör önermişti fırçası minicik ve incecik hiç hoşuma gitmedi.

aksine ürün sıfırlama kremi umduğumdan büyük geldi minicik şey zannediyordum.kaydirigubbakcemile3

tonik ve arındırıcılarım güzel daha kullanmadım.
gündüz kremlerim vardı 3 tane onlarda yeni katalogda bayağı pahalı iyiki bu haziran katalogundan alınmış.
kızlar öpt sizi birde benim bp ler 79 du sipariş verdiğimde
eğer bu ayın sonunda 100 bp yapamazsam ne olur geri kalan 21 bp yamamadım diyelim
kargo ücreti vermicem dimi

Katalogta ürünlerin kaç ml olduğu yazıyor onlara bakarak sipariş verirsen hayal kırıklığına uğramazsın :KK3: :teselli:

X