ORİFLAME Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

haziranda kendi adıma 150 eşimin adına 154 puanlık sipariş verdim.Bu ay 5 yeni kaydım;ve kayıtlarımdan da 3 yeni kaydım var.Hayırlısıyla hepimiz 100 er puan yaparsak % 9 seviyesine yükselicem.Gecen ay %6 seviyesinde olduğum için 42 tl bir iskontom oldu.Bu ay 9 a cıkarsam insallah 100 tl yi garantilicem.Kendime aldığım ürünlere gelince sol 50 faktör güneş kremi; savannah vild rool on deodorant,lale kokulu el kremi,soul erkek parfümü,ve birde internet talihlileri için embrace her set ( 7,65 tl) sipariş verdim.50 tllik siparişe 15,30 a gelen güneş gözlüklerinide gördüm sonunda yüzüme yakışıyo bir tane ısmarladım.anlıcanız 42 tl iskontoyu gene şirkete kaptırdım kaydirigubbakcemile3.Sizlerede bol siparişler ve calışkan yeni üye kayıtları diliyorum.Son 15 günümüz hadi kayıtlara agırlık verelim.kaydirigubbakcemile

Bursa dan üye olmak isteyen yada katalog fiyatından % 10 daha ucuza ürün almak isteyenler özelime mail adresinizi bırakın. ben size dönerim.Bu ayın 1 tl lik kayıt kampanyasını ve cazip ürünleri kacırmayın.Ayrıca bu ay içinde kayıt olan üyelerimden birisine ay sonunda cekilişle fashionable iş çantasını hediye edicem.Hediye nin değeri söylenmes ama belki sizi heveslendirir fiyatı 70 tl....akannehir:KK1:kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile

yeni üye oldum hızlı sipariş vermeye girdim.stok numaralarını yazdım gönderi şeklinde takıldım.yardımınızı bekliyorum

Çünkü kesin bir bilgi yazmıyor internette... Eğer 100bp altındakilere de o fiyata veriyorlarsa alıcam.. Çünkü normal fiyatı 50 küsur falandı yanlış hatırlamıyorsam...
Şimdi 100bp yapmamız gerekmiyor öyle mi?

danışman girişi yaptım ama wep fırsatları diye bişi yok

Giriş yaptıktan sonra ekranın sağ tarafında SÜPRİZ fiyatlar, MUHTEŞEM fırsatlar yazıyor canım... Oraya tıkla,oradan bakabilirsin...

Bu arada benim geçen siparişimde gelemeyen bir ürünüm vardı,onun tutarını bu ayki faturadan düşerler mi yoksa benim gidip söylemem mi gerekir. Çünkü kargo teslimle isteyeceğim ürünlerimi...

Birde beyaz çikolata kokulu krem stoklarda var mıdır?

gördüm canım sağol bu embrace set nevar içinde
birde göz altı bantları ne işe yarıyor teyzeme alırım olmazsa

parfümle krem var setin içinde gördüğüm kadarıyla.. Göz altı bantlarıda şişlikler,morluklar için sanırım... Denemek lazım,güzel birşeye benziyor...

X