ORİFLAME Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

merhaba üye olmak isteyenleri türkiyenin her neresinde olursa olsun üye yapabiliyoruz yeterki isteyin hem bu ay üyelik 1 TL ve avantajları o kadar çokki özelden mesaj atarsanız her türlü bilgiyi paylaşarım

Dmtay canım gel seni üye yapalım böylece kendi istediğin ürünleri geliş fiyatından alabilrisn
üstelik daha birçok indirimden yararlanabilirisn
satış yapıp belli bi puanın üstüne çıkarsan faturanı düşürüyolar hatta
benm bu ay 240 milyonluk faturam vardı
100 ünü düştüler
bu demek oluyoki ordan sattığım ürünlerin parası bana kaldı :)
üstelik kataoloğ üzerinden sattığın ürünlerin %30 u sana kalıyor.

kesinlikle üye olmalısınız bırakın satış yapmayı kendinize aldığınıza aracıya ücret vermiyorsunuz, kargo parası verseniz bile size onun yerine bir ürün geliyor, hem bu ay çok avantajlı üyelik ücreti 1 TL eğer 100 puan yaparsanız far ve ruj paleti geliyor ve önümüzdeki ay da 100 puan yaparsanız hem tonik seti hemde narenciye sıkacağı geliyor bunlar

kaçırılmayacak fırsatlar Türkiyenin neresinde olursanız olun artık telefonla her yere ulaşılabiliyor benim alt üyelerim hep farklı illerde Samsun, Antalya Bursa gibi ürünlerden alıpta memnun olmayan da yok

çok şükür bu arada bende Avon temsilciliğinden geçtim çünkü arada gerçekten gözle görülür bir fark var ve inanın çok daha iyi satış yapıyorumxxxxxxxxxxxxx telefonum burdan ulaşabilirsiniz

Son düzenleyen: Moderatör:
kızlarrrrrrrr bayan eclat alcamm nasıl bi kokuu kalıcımı?? oriflame pafmlei için kalıcı değil diolar yardmcı olurmusnz...
bider erkek eclat mı yoksa for man mii???

kızlar avonla arasında ne fark var arkadaşım avona üye olmak istiyor öyle durumuda pek ii değil yani satış yağpmazsa filan kendinden para gidiyormu

kızlar sizlerin gazıyla bende oldum temsilciiiiiiiiii hayırlı olsun banaaaaaa
öptüm bebişlerim sizi ist gidince ilk işim eğitimlere katılmak
turkbayragivereliniortakhihoyyyt

bence eclattansa giordani man çok daha güzel kesinlikle onu alın bu arada aramıza hoşgeldiniz bol bereketli satışlar inşallah

Divine Sensual EdP

bu nasıldır kızlar kokusu ben ferah ve hafif tatlımsı kokuları seviyorum ağır çiçekli kokuları sevmiyorum

X