ORİFLAME Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

Oriflame işini bıraktım.Neden?
Daha ilk siparişlerimde stokta kalmamış dedim alıcılara.Böyle şey olur mu ya?Çok da erken sipariş verdiğim halde.Madem stokta yok neden kataloğa koyuyolarki..
En sonra siparişimde de kargo gelmiş ama evde yoktum.Kargocu arkadaşlarımızda sağolsunlar kutuyu en kuytu köşeye atmışlar.Fatura ödeme tarihi gelmese kargonun geldiğinden haberim olmıcak!
Gittim aldım kutuyu açtım, kutu aldığım şampuanla vıcık vıcık.Yarısı kutuya dökülmüş.Danışmanımda diyoki sen onu bize gönder biz düzenleyelim tekrar gönderelim falan filan..Hiç işim gücüm yok ona uğraşıcam..Yok ya bu iş bana göre değil biraz daha devam etseydim kötü şeyle olucaktı.
Zaten satılmıyo bunu bütün arkadaşlarım söylüyo sadece ben değil.Oriflame her ne kadar ürünlerimiz bitkisel falan desede sonuçta pahalı ve insanlar her zaman daha ucuz olana yöneliyor.Avonu geçemiyoruz anlayacağınız...

Kargodan haberin olmaması çok ilginç kargodan kolin çıktığı zaman telefonuna sms geliyor.
kargo da da öyle uzun süre tutmuyorlar alınmadığında geri iadeye gidiyor...
dökülmüş halde olan ürünlerin için kargoda tutanak tutturup geri iade edebilirdin... sorumlu kargo olur
satılmıyor demişsin benim çevremde avona dönüp bakan yok... oriflame dan 1 ürün alan sonra kataloğu ben göstermeden kendisi soruyor yeni katalog geldi mi diye...
birden tersliklerle karşılaşmışsın ama bu kadar çabuk pes etme bence

Kargodan haberin olmaması çok ilginç kargodan kolin çıktığı zaman telefonuna sms geliyor.
kargo da da öyle uzun süre tutmuyorlar alınmadığında geri iadeye gidiyor...
dökülmüş halde olan ürünlerin için kargoda tutanak tutturup geri iade edebilirdin... sorumlu kargo olur
satılmıyor demişsin benim çevremde avona dönüp bakan yok... oriflame dan 1 ürün alan sonra kataloğu ben göstermeden kendisi soruyor yeni katalog geldi mi diye...
birden tersliklerle karşılaşmışsın ama bu kadar çabuk pes etme bence

Hiç sms gelmedi bana ya..
Geri iade de etmedim çünkü bırakmaya karar verdim.
Aslında çok isteyerek girmedim ben bide böyle sorunlar çıkın, sadece bundada değil her siparişimde sorun çıkıyor.En sinir olduğum şeyse stokda olmaması.
İlk başlarda pes etmedim biraz devam ediyim dedim ama baktım insanlar avona alışmış.tabi çevreylede alakalı bu durum..a.s
Neyse sonuçta artık sipariş vermiyorum.Üyeliğimi iptal mi ettirmem gerekiyo yoksa sipariş vermedikçe iptal oluyomuydu?

Oriflame işini bıraktım.Neden?
Daha ilk siparişlerimde stokta kalmamış dedim alıcılara.Böyle şey olur mu ya?Çok da erken sipariş verdiğim halde.Madem stokta yok neden kataloğa koyuyolarki..
En sonra siparişimde de kargo gelmiş ama evde yoktum.Kargocu arkadaşlarımızda sağolsunlar kutuyu en kuytu köşeye atmışlar.Fatura ödeme tarihi gelmese kargonun geldiğinden haberim olmıcak!
Gittim aldım kutuyu açtım, kutu aldığım şampuanla vıcık vıcık.Yarısı kutuya dökülmüş.Danışmanımda diyoki sen onu bize gönder biz düzenleyelim tekrar gönderelim falan filan..Hiç işim gücüm yok ona uğraşıcam..Yok ya bu iş bana göre değil biraz daha devam etseydim kötü şeyle olucaktı.
Zaten satılmıyo bunu bütün arkadaşlarım söylüyo sadece ben değil.Oriflame her ne kadar ürünlerimiz bitkisel falan desede sonuçta pahalı ve insanlar her zaman daha ucuz olana yöneliyor.Avonu geçemiyoruz anlayacağınız...

pahallı demişsin her ay ben katalok karşılaştırması yapıyorum ürünlerin fiyatları hemen hemen aynı ve bitkiselliği ispatlanmış bir ürün oriflame etrafında avoncu olabilir benim de çevremde var hem de çoğunlukta ben 200 bp çeviriyorum aman alın dememe gerek kalmadan yapıyorum oriflame de üye olanlardan en çok istenen ve toplantılarda söylenen tek şey İSTEK İSTEK İSTEK

pahallı demişsin her ay ben katalok karşılaştırması yapıyorum ürünlerin fiyatları hemen hemen aynı ve bitkiselliği ispatlanmış bir ürün oriflame etrafında avoncu olabilir benim de çevremde var hem de çoğunlukta ben 200 bp çeviriyorum aman alın dememe gerek kalmadan yapıyorum oriflame de üye olanlardan en çok istenen ve toplantılarda söylenen tek şey İSTEK İSTEK İSTEK

aslına merve arkadaşımız bence çok haklı, biz bu kadar açık dile getiremiyoruz. aslında benim de her ay 150 bp den aşağıda değil, ama daha kalitesiz avonu geçemiyoruz.....

arkadaşlar meraba bi sorum olucak alt üyem mayıs kataloğundan sipariş vermiş ve 1 alana 1 bedava ürünlerden sipariş verirken sadece tek ürünün kodunu girmiş haliyle hediyesi gelmemiş.napabiliriz acaba?

arkadaşlar meraba bi sorum olucak alt üyem mayıs kataloğundan sipariş vermiş ve 1 alana 1 bedava ürünlerden sipariş verirken sadece tek ürünün kodunu girmiş haliyle hediyesi gelmemiş.napabiliriz acaba?

faturayo gönderin kodlama hatası ile kodlanmamıştır diye yazın bende de oldu bu gibi ürünlerde hata yapmayın çünkü ürün gelmiyor şirketin şartı bu şekilde ama gene siz yollayın kaybedeceğiniz bişey yok ekip lideri ile gönderin sıra önceliği oluyor

nisan ayında 100 bplik sipariş verdim mayıs ayındada 100 bplik sipariş verdiğimde kat kat kazan kampanyasına dahil olur muyum? sipariş vericem acil bilgilendirirseniz sevinirim.a.s.

yok akadaşım bunlar hep 2 aylık aa şu şkilde: ocak-şubatta 100 bp mart-nisan da, mayıs haziranda 100 bp... yani nisan ve mayıs bir çift oluşturmuyor... umarım anlatabildim....

pfff bende mayıs katalogundan 150bp sipariş vermiştim yarın haziranın siparişlerini giricem ama bu sefer toplayamadım =( malum okul bu hafta bitiyo o yüzden katalogu gösteremedim kımseye ürünler yetişmicek diye...ama kat kat kazandanda faydalanmak istiyorum...napsamkiiii =(

Oriflame haziran ayı kayıt ücreti sadece 1tl...

hoşgeldin programı ve kat kat kazanda ki ürünler çok güzelll duyurulur...

ayrıca kayıt kampanyası da var bu ayyy çok çokk kazançlı...

rende sanırım burdasın bişi sorucam eğer ben şuan kredi kartımla sipariş verirsem alt üyelerimden kazandığım 12TL daha sonra kredi kartımdan düşermi

Selam kızlar bugun 150 bplik haziran siparişimi verdim.kaydirigubbakcemile5
Ayrıyeten gecen seferki kayıt kampanyasından kazandığım golden fashionable iş cantamda siparişime ücretsiz eklenmiş.Çok memnun oldum haliyle.İki aydır 150 puan yaptığım için 5 adet üründen oluşan kat kat kazan ürünlerimide almaya hak kazandım.Şimdi eşimin üzerinden bi 150 bplik daha haziran satışı yaparsam aynı hediyelerden bir kat daha almaya hak kazanacagım.Temmuz ayındada narenciye sıkıcagı hediye var.İlgilenenlere duyurulur...:lepi:Sizlerede hayırlı ve bol satışlar..Sorularınıza yanıt verebilirim.Bir cok ürün hakkında bilgi sahibiyim.

Oriflame yenı katalogunu gordum cok guzel seyler var ama cevremde sıparıs verebılcegım bırı yok:S

bana biri yardım edermi lütfen. ben oriflame a üyeyim 7 aydır.sponsorum taaa eskişehirde ben istanbuldayım. yakınımda olan birinin alt grubuna geçmek istiyorum. gerekirse yeniden üye olabilirim. beykoz/kavacıkta olan varmıdır. ben bunu nasıl yapabilirim bilgisi olan varmı.lütfen acele cevap sipariş vereceğim çünkü..

X