ORİFLAME Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

kıslar bugün kolim geldi gerçi çok bir şey spariş etmedim ama paylaşıyım

bu aralar ayak bakımı kafayı takmış durumdayım

jumbo ayak bakım kremi :ayagımı iyicei keseledim ve sürdüm şu anda ayayklarımda bi yumuşaklık nemlilik var kızlar ilk sürüşte farkediliyor kokusu da çok

güsellkaydirigubbakcemile2

ylangylang ve sardunya özlu rahatlatıcı banyo köpügü:bunu daha kullanmadım ama kokusu hoş

elvie parfüm:benim vazgeçilmezim süper bir koku var 30 ml olanından aldım kesinlikle tavsiye ederimmm

benim aldıklarım bu kadar haaa birde kuzenimi aldıgın visions ruj var bende denedim very you lipstick hani 4.90 lık rujlardan kırmızısını aldı hafif simli güzeel bir rengi varr

Son düzenleme:
ben de varım buyrunnnnnnnnn

hoşgeldin canımzemuszemus

jazmin Selülit kremini sürmeye başladım;ama henüz bir etki yok

canım daha yeni aldın sanırım birde bacak hareketi yap bakalım belki bir faydasını görürsünn

kızlar bu topige biraz daha hareketliilk katalım yakaydirigubbakcemile5

hoşgeldin canımzemuszemus

canım daha yeni aldın sanırım birde bacak hareketi yap bakalım belki bir faydasını görürsünn

kızlar bu topige biraz daha hareketliilk katalım yakaydirigubbakcemile5

Tabii ki canım yeni aldım du bakalım sürmeye başladım.Sabah-akşam yuvarlak hareketlerle sürün diyor üzerinde.Çok hoş bir kokusu var:)

Bencede hareketlilik gelsin şekerim:)

ben clarnsi kullandım bu sene o bile 15 günden sonra etki etmeye başladı, selülit kremlerinde her zaman 15 günü geçirmak lazım. bir de peeling yapılmş veya kabak lifi ile ovulmuş deride çooook daha fazla işe yarıyor bu kremler...

Canım bende Dior'un var bir tane onunla peeling yapıp ondan sonra sürmeye çalışıyorum bakalım umarım işe yarar...

kızlar bu ayki siparişlerinizi de paylaşın birde 100 bp spariş verene parfüm hediyeydi kokusu nasıl ki?CADIARZU

jazmin canım ekim katologunda 86.sayfada anti selülit masaj aleti var onla birlikte kullansan daha iyi olabilirrr

Son düzenleme:
Minelcim,

Ben sadece kremi aldım.Aleti kremden daha pahalıydı yakaydirigubbakcemile3 The Body Shop'a bakıcam o alet için artık...

Benim Ekim ayı siparişlerimin %70ini syf. 13 deki saç bakım setleri oluşturuyor.Bu ay syf. 25'deki kolonyadan almayı düşünüyorum.Portakallısı çok güzel.Ayrıca syf. 49 daki Swedish spa inceltici jeli de alacağım:)Bir de syf. 107'deki rahatlatıcı ayak banyosunu alacağım:)

Ayrıca Antiperspirant ayak kremini şiddetle tavsiye ederim.:lepi:

Canım ayrıca bu ayki 5 TL'lik parfümün kokusunu herkes çok beğeniyor.Zaten EDP olduğu için baya da kalıcıdır.Normal fiyatı ztn çok pahalı...

jazmin haklısın öyle oluyor alet kremden daha pahaalıkaydirigubbakcemile3
bakalım bende çok parfüm var divine sensual var ben agır parfüm kullanmadığım için satmayı düşünüyorumpuyorumnanaktan

Son düzenleme:
Minelcim Oriflame in birçok parfümü çok ağır değildir;ama bakalım artık:))

Ben çıkıyorum canım grşrz...

Minelcim Oriflame in birçok parfümü çok ağır değildir;ama bakalım artık:))

Ben çıkıyorum canım grşrz...

bilmiyorum canım bana agır geldi ben geniyorum parfümlerini de fresh kokular tenime daha iyi uyum saglıyor

tamam görüşürüzz canımŞeniz

slm kızlar bişey sorcam ben 2 aylık üyeyim bu ayki siparişimi verdim ve faturayı yatırmak için postahaneye gittigimde borcunuz yok dendi ben bişey anlamadım direktörümü aradım ama ulaşamadım bana bu konu hakkında yardım edebilecek varmı...

Canım günaydın,

Ben bankadan otomatik yatırıyorum ve fat. kesilir kesilmez görüyorum tutarı...Bir yanlışlık olmasın.Danışman koduyla yatırıyorsun değil mi?

arkadaşlar parfüm çok kaliteli bir parfüm, tavsiye ederim. evet fresh koku sevenler için biraz ağır gelebilir ama yine de güzel. bir de size bir sürprizim var, EKıM DE KAYIT ÜCRETı 1 TL...zemuszemus

Canım günaydın,

Ben bankadan otomatik yatırıyorum ve fat. kesilir kesilmez görüyorum tutarı...Bir yanlışlık olmasın.Danışman koduyla yatırıyorsun değil mi?

evet danışman koduyla yatırıyorum geçen ayın siparişlerini 30da vermiştim eylülün 1de yatırmıştım acaba aynı ay içerisinde iki defa yatıramıyormuyuz

evet danışman koduyla yatırıyorum geçen ayın siparişlerini 30da vermiştim eylülün 1de yatırmıştım acaba aynı ay içerisinde iki defa yatıramıyormuyuz

canım acaba prim kazandın da ordan mı kesildi ki?
yada kayda işlenmemiş gözükebilir

ayden arkadaşlar parfüm çok kaliteli bir parfüm, tavsiye ederim. evet fresh koku sevenler için biraz ağır gelebilir ama yine de güzel. bir de size bir sürprizim var, EKİM DE KAYIT ÜCRETİ 1 TL...

hadi ya hazırandan sonra bir daha yapmıcaz 1 tl filan demişlerdi
ama iyi olmuşşopuyorumnanaktan

ya arkadaşlar pop glam electric yellow nasıl bi koku.almayı düşünüorum .ayrıca acaba stoklarda bitmiş midir? eylül kataloğunda var çünkü.

benimde borcum görünmemişti bi kaç kez bankaya gidip ödemek istediğimde sonunda göründü ödedim belki işlenmeme ihtimali yok çünkü aradan zaman geçti ve dediğim gibi bi kaç kez ödemeye gittim borç yok dediler bankada.arada oluyor böyle şeyler sanırım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…