ORİFLAME Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

kızalar ben buayki kataloğta divine adlı parfümü istiyorum. Sizce nasıl. bana pudramsı geldi.

kızalar ben buayki kataloğta divine adlı parfümü istiyorum. Sizce nasıl. bana pudramsı geldi.

kırmızı renkli sensual olanı diyorsunuz sanırım, ben beğenirim o kokuyu. ayrıca oriflame nin kalıcı kokulrından biridir, ağır da değildir.alkisalkisalkis

selam arkadaşlar.az önce kapıma oriflameden 3 bayan geldiler.benide kaydetmek istediler ama ben eşime danışmak istediğim için hemen cevap vermeyeceğimi söyledim.ama şimdi sizin yazdıklarınıza şöyle bi göz atınca keşke hemen kaydolsaymışım dedim kendi kendime.çünkü kampanya varmış 1 tl imiş kayıt.

benm bazı çekincelerim var bununla ilgili.mesela bulunduğum şehire yeni taşındım sayılır pek bi tandıdığım yok.dolayısıyla her ay satış yapamayabilirim.her ay satış yapma zorunluluğu var mı?

kargo ücreti olarak ne veriyorsunuz siparişlerde?

ben daha önce bi temizlik firmasının temsilciliğini yapmak istedim ama başaramadım.üyelik iptali istediğimdede dünyann parasını istediler.yok efendim çantayı geri yolla,şu belge bu belge derken kargo şirketini zengin ettim anlicanız.burdada böle bişey var mı?yani beceremedim diyelim,çıkmak istediğimde bişey ödüyor muyum?

bide ben şimdi üye olmak istesem 1 tl lik indirimden nasıl faydalanabilirim?direk internet sitesine girip form doldursam beni araralar sanırım???

çok soru sordum.kusura bakmayın lütfen?

bana özelden mesaj at arkadaşım, ben de oriflame danışmanıyım
sana şöyle diyeyim her ay 150 puanlık satış yaparsan ücret vermiyosun, 150 puanın altındaysan kargo ücreti yerine 7 tl ödüyosun ve aslında onu da ödemiyosun onun yerine ana bir ürün geliyor. yani kargora para vermemiş oluyosun. istersen o ürünü sarasın da, bence kaydol, hiçbir kaybın yok, satış yaparsan çok güzel hediyeler var.

bana özelden mesaj at arkadaşım, ben de oriflame danışmanıyım
sana şöyle diyeyim her ay 150 puanlık satış yaparsan ücret vermiyosun, 150 puanın altındaysan kargo ücreti yerine 7 tl ödüyosun ve aslında onu da ödemiyosun onun yerine ana bir ürün geliyor. yani kargora para vermemiş oluyosun. istersen o ürünü sarasın da, bence kaydol, hiçbir kaybın yok, satış yaparsan çok güzel hediyeler var.

Benim de bi tanıdığım beni üye yaptı.2-3 aydır az da olsa sipariş veriyodum.şimdi okul başladı buraya geldim.öğrenciyim sizce neler yapmalıyım satış için?şu an pek tanıdığım yok burda ama :sinifsinif:

Benim de bi tanıdığım beni üye yaptı.2-3 aydır az da olsa sipariş veriyodum.şimdi okul başladı buraya geldim.öğrenciyim sizce neler yapmalıyım satış için?şu an pek tanıdığım yok burda ama :sinifsinif:
arkadaşın yok mu, onlara göster katoloğu.mutlaka bşeyler çıkar. birde şu çok güzel diye tavsiyelerde bulun. ama çok da ısrarcı olma. şu ürünnler indirimde de.yani satıcı olarak onları da düşün. ama en başta arkadaşın yoksa arkadaş edin :1hug:

Kızlar dün aldım siparişlerimi hemencecik yazayım.

Optimals serisinin yüz temizleme köpüğünü aldım daha doğrusu kremsi;ama çok güzel temizliyor cildimi.Şimdilik memnunumzemuszemus

Selülit kremini hergün sürüyorum,genelde akşamları tabii ki...Gözle görülür bir değişim var,tabii spor ile yapınca daha etkili olacak sanıyorum..

Ayrıca Swedish Spa vücut inceltici duş jelim geldi.Yarın itibariyle kullanmaya başlayacağım.Teyzemin tavsiyesi üzerine aldım zaten onuda..

5 TL'ye gelen parfümümü de kullanmaya başladım.Harika kokuyor:lepi:

arkadaşım güzel mi katolog, neler var indirimde, biraz anlatır mısın
mesela 50 tl lik alışverişe ne var?

Canım katalog güzelvereliniortak

50 TL'lik alışverişe Pure Nature Set var.

Grace parfümünü bu kataloğa koymuşlar ayrıca...

Perfect Body ürünlerinde,menopoz sonrası dönem için yeni çıkmış olan bir krem var o indirimde.

Ecollagen ürünleri indirimde,Hair serisinin kış ürünleri çıkmış,makyaj ürünlerinden var indirimde olan.Örn;gözaltı kapatıcısı,fondöten,power shine rujlar vb...

Ayrıca pembe şal ve çanta var bu katalogta.

Çok açık gri renginde bere,eldiven,atkı falan gelmiş..

Pure nature;

Organik yaban mersini ve lavanta özlü yatıştırıcı tonik,yüz yıkama jeli ve yüz kreminden oluşuyor canımcım.

kızlar bende bugun faturamı ödedim bankaya gittim sıra fişimi elime alır almaz sıra bana geldi kaydirigubbakcemile2çok sevindim tabi ayrıca önceden havale ücreti filan ödüyorduk ya şimdi bedava ödeyebiliruzzzz

jazmin bende swedish spayı merak ediyordum incellticisini söylemen iyi oldu bende alayım bariiii
bu ay bana da parfüm gelicek çok merak ediyorum kullanıyım bendeee

Minelcim 5 TL'lik parfüm mü?Eğer oysa çok kalıcı ve çok güzel bir kış kokusu:lepi: Bu kadarını beklemiyordum.

Swedish spa'yı teyzem önerdi bana.O senelerdir kullanıyorum ve çok memnunum dedi.

X