ORİFLAME Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

visions serisindeki renkli nemlendirici yaw başka renkli nemlendirici yokki arka sayfadada sormuş birçok arkadaş yokmu kullanan gören bilen???

fıyatı ne kadar bu renklı nemlendırcının hıc kullanan yokmu fıyatı ne kadar

kızlar kajala bayıldım, yani kajal göz kalemine... dün geldi, sürdüm, alanlar da çok memnundu.. yeşili de mavisi de güzel..
ayrıca ekim kataloğu elimdesositososito katolog fena değil, çok içaçıcı da değil. gerçi geçen ay siparişlerim iyiydi. 150 bp yi geçmiştim maaşallah, darısı bu ay...

Günaydın Kızlar,
Bugün sizlere son kullandığım ürünler hakkındaki görüşlerimi aktaracağım. Tüm ürünleri yazamıyorum, zamanım kısıtlı. Diğerleri ile ilgili deneyimlerimi de daha sonra aktarırım.

Giordani Gold Rejuvenation Fondöten (Natural Beige) : Ten rengimin bir koyusu istediğim gibi renk veriyor. Kapatıcı özelliği, orta, çünkü güneş lekelerim hafifte olsa görünüyor. 20 faktörlük güneş koruması olduğu için beğeniyorum. Cildime sağlıklı bir parlaklık kazandırıyor. Cilde tam oturuyor. Light ivory sini de almayı düşünüyorum. Kış makyajım için.

Legacy Koleksiyon çanta ve cüzdan: ıkisine de sahibim. O kadar çok beğendim ki, stilime aykırı da olsa, artık her renk kıyafetime kullanıyorum. Normalde her out fit için uygun renkte çanta kullanırım. Günlük değişir yani. Cüzdanı makyaj çantası büyüklüğünde. Çok kullanışlı.

Oriflame Beauty Kajal Eye Liner: Yeşilini ve mavisini kullanmaktayım. Her iki renk tonu da başarılı. Gözlerim kahve her iki renk te çok güzel uydu. Renkler çiğ değil ve kalıcılar.

Optimals Oxygen Boost Cream (Göz kremi) : Göz çevremi nemlendirdi ce elastikiyetini arttırdı. ınce kırışıklıklar görünmez oldu. Bir haftadır kullanıyorum. Memnumum.

Optimals Bio Maximum Gece ve Gündüz Kremi: Her iki kremde su bazlı sürümü çok rahat. Beklemiyordum ama gerçekten de bu krem yüz ve boyun bölgemin sıkılığını arttırdı. Kullanalı henüz bir hafta olmasına rağmen. Düzenli kullanıyorum, çünkü bu kremi etkili olduğu için çok beğendim. Optimals serisini gönül rahatlığı ile öneririm.

Even Out Face Cream SPF 20: Bu kremi indirimdeyken aldım. Cildi kimi güneş koruyucular gibi beyaza boyamıyor. Hemen emiliyor ve sağlıklı bir parlaklık bırakıyor. Cildim T karma. Tatilde bu kremi kullandım. Cildimi güneş lekelerine karşı korumak amacıyla. Varolan lekeleri yok etmedi. Yenileri de oluşmadı. Ama üzerine başka güneş koruyucular da kullandım. Sonbahar da olduğumuz için Optimals gündüz kremimin altına güneş koruyucu yerine sürüyorum.

Dancing Lady Edt : Neşeli ve ferah bir koku. Yazın gerek iş yerinde gerek akşamları severek kullandım. Edt olmasına rağmen kıyafet üstüne sıkınca kalıyor. Keşke parfümü de olsaydı.

Elvie Edt : Baaayılıyoruuuumm, çünkü bu Edt, her yerde ve her ortamda kullanılabilir bir koku. Hiç rahatsız etmiyor ve kendimi tertemiz hissediyorum. Başarılı bir çalışma.

Divine Edp : Bu sabah sıkıp işe geldim, çünkü rengi ve kokusu, üzerimdeki kırmızı elbiseme uyuyordu. Kiraz gibi kokuyor, modumu arttıran bir koku.

Fairness Soap : Bu sabunu önce yüzüm için kullanıyordum. Yüzümü yıkadıktan sonra sonra cildim duru ve rengi daha açık görünüyordu. Artık hem cildimi hemde tüm vücudumu bu sabunla yıkıyorum, ki ben tenime duş kremi dışında başka bir madde sürmezdim. Ama bu sabun bitmeden yenisini almalıyım. diğer sabunları da denemeyi düşünüyorum.

Fairness Lotion : Arada bir yüzüme, elime veya kollarıma sürdüm. Pek etkili bulmadım. Belki de düzensiz kullandığım içindir. Yağsız bir krem. Cilt hemen emiyor. Eğer diğer kremlerden sıra kalırsa bir ara bunu da düzenli kullanmaya çalışırım.

Bugünlük bu kadar. Umarım bu bilgiler işinize yarar. Hepinizi öptüm. opuyorumnanaktan

Günaydın Kızlar,
Optimals Oxygen Boost Cream (Göz kremi) : Göz çevremi nemlendirdi ce elastikiyetini arttırdı. ınce kırışıklıklar görünmez oldu. Bir haftadır kullanıyorum. Memnumum.
r[/B]

tatlım bende bu kremden almayı düşünüyorum fakat kararsız kaldım acaba diger kremi mi alsam diyorum görmek inanmaktır die bişi var ya ...
benim göz çevrem biraz koyu renkte ve cildim kuru oldugu için göz çevrem de kuru
hangisini önerirsin?
[/COLORseclusion]kızlar bişe sorıcam.. ben fondöten kullanmayı sevmeyen bir insanım. böle yüzüm nemensin ve hafif lekeler kapansın istiyorum. şu renkli nemlendiriciyi kullananlar nasıl bir hid verdiğini bana yazsın lütfen çok merak ediyorum.. birde 25 yaşındayım göz çevresi kremi öneriniz varmı kullanıp memnun kalan?

canım bende göz çevresi kremi sordum aristokrata bakalımm inşallah işe yarar :)))
ayrıca kızlar visionsun renklendirici jelini soruyorsunuz sanırım sayfa 74 deki üst kösede olanı arkadaşıma satmıştım memnundu cilde şeftali tonunda hafif renk veriyormuş kendisi fonaten kullanmadığı için bunu tercih ettiğini söylemişti fiyatı bu ay 8.90 tlopuyorumnanaktan

Son düzenleme:

Canım oriflame beğenirim Aslında sırf kendim için üye olmak isterim ama her ay sipariş veremeyebilirim Güvenemedim kendime Zaten satış yapamam yurtta okulda her yer avoncu oriflamecı dolu:1no2: Ben de arkadaşımdan alıyorum Bu konuyu açman ii olmuş En azından merak ettiğim ürünleri sorabilicem Teşekkürler canımalkisalkisalkis

minel aşk teşekkür ederim arkadaşım yaa sonunda biri çıktı renkli nemlendiriciyle ilgilenen :))

ne demek tatlım bende bugun spariş verdim sırf arkaaşım için renkli jelden bu ay 2 tane aldı....

haklısın canım yurtlarda satan çok var.eger yardımcı olabilirsek ne mutlu bizeopuyorumnanaktan

yaa nie avon zararlı olsun yaa avon şu bu zararlı die bişey yoktur bunlar sağlık bakanlığından kontrollü dünyaca tanınmış ürünler.. kime ne yapmış şimdiye kadarda zararlı.. sadece cildine uygun bir ürün değildir en fazla geçici bir alerji yapmıştır.. ben avonuda oriflame ıda kullanan sadece bilinçli bir kullanıcı olarak bunu bilir bunu sölerim. aldığınız pahalı kremlerde neler var sanıyorsunuz bi dünya kimyasal hepsinde..
vee birde avon çok zararlı birşey olmuş olsa dünyaca ünlü ve çok sevdiğim aktör ''reese winterspoon' bu markanın dünya elçisi olmazdı.. bi dünya doktor güzellik uzmanı çalışıyor avonun oriflame in üretim tesislerinde.. hiç sanmıyorum zarar verdiğini.. hem insan kolayca ulaşabiliyor hemde herkesin bütçesine cildine uygun bir ürünü seçip heycanla gelmesini beklemesi güzel bişey.. ve temsilcilerin bir çoğu ödeme kolaylığı yaparak son ödeme tarihine kadar kolaylıklar sağlıyorlar müşterilerine.. çokta güzel indirimler oluyor.. ee demekki ne oluyor tüm markaların bunları kötülemesi için bir sürü sebep olmuş oluyor..ben birçok doktora sordum valla bu ürünleri kullanabilirmiyiz diye daha bir tanesi bile kullanma demedi bana nedense kim bunları kullanmayın diyenler anlamadımki ben..bir ürün kullanıyorlar cildine uymuyor avon oriflame kötü oluyor..bunun dermatolojik doğal vehatta doktorun verdiği ürünlerdede olması mümkün..bu o ürünün kötü olduğu anlamına gelmez sadece cildimiz o ürünü abzorbe edemediği içinde onun cildine uygun olmayan birşeyler olduğu anlamına gelir..doktorlarda verirler bakarsın uygun olmaz değiştirirler ilacı..bir sonraki iyi gelir ama o ürünü reçetelerine yazmaktan vazgeçmezler.
kim diyor avon oriflame sağlıksız diye..bence bu bilinçsizce cildini tanımadan birkaç ürün kullanıp atan kişilerin yaydığı söylentiler.. yada kendi ürünlerini satmaya çalışan güzellik uzmanıyım diye geçinenlerin safsatası............

boşver canımbehihoyyyt

aristokrat söylediklerinde haklısın verseydim iyi olurdu bu ay fakat biraz nakit sorunum var bu ay veremem de nasıl olsa ilerleyen aylarda yine indirime girer zemuszemus

Son düzenleme:
Sabunlarını kullanıyorum ve çok güzel.En çok sattığım ürün hatta sabunları:))

Renkli nemlendiricisi süper..Hem çok hafif simli ve şeftali kokulukaydirigubbakcemile2

Power Shine rujları vazgeçilmezim....

İkili allık süper....

Bir de büyülü topları süper....

bilgiler için sagol canımm.bende söylediklerdinden çok memnunummm:dance:
seclucion bak renkli nemlendiriciden bir memnun olan biri daha çıktıyerimseniben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…