ORİFLAME Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

siparişlerimi verdim. sürpriz 3lü paketide istedim. ne gelecek çok merak ediyorumdelikafaduldendelikafadulden

merhaba arkadaşlar bende yeni temsilciyim. 3 ay kadar oluyor. duş jellerini alan arkadaşlar hiç memnun kalmadılar. ben kullanmadım ama bir çok ardaşım almıştı benden hiç köpürmüyormuş. bilginiz olsun.

Nisan Kataloğunda var mı? Baktım internetten ama bulamadım fisfisfis

Kuru cilt için de yine nisan katalogunda indirimde olan güzel ürünler var

14704 Optimals Ferahlatıcı Tonik
14700 Optimals Temizleme Sütü
14659 Optimals Time Relax Gündüz Kremi
13485 Optimals Time Relax Gece Kremi
18435 Optimals Time Relax Anında Düzgünleştirici Göz Çevresi Bakımı

Emin ol bunlar da çok güzel. opuyorumnanaktan Umarım stokta vardır.

ben hindistan cevizlisini kullanıyorum hem kokusu hemde köpürmesi çok güzel kullananlar neden öyle demiş anlayamadım ve sattığım kişiler çok memnun kaldığı için en çok sattığım üründür duş jeli

oriflame in birçok ürününü kullandım ama hiç memnun kalmadım...

ben ise çok duyuyorum bunu. soruyorum hangi ürünlerini kullandın diye, rimelini rujunu vs sayıyor "visions mu" diyorum yanıt hiç şaşmıyor: evet.

5 - 10 liralık ürünlerden çok şey beklememeli insan. kalite olarak dışarıda satın alacağınız her hangi bir üründen ne daha kalite ne de daha kalitesiz. ne kadar ekmek o kadar köfte.

oriflame'de bazı ürünler var popüler oluyor, öne çıkıyor ve zaten bu nedenle de çok satıyor. bunların dışında varolanların hepsi ortalama ürünler. fiyatlarına göre kaliteleri standart.. asla bir lancomeun dermatoliganın diorun yanına ne fiyat ne de kalite olarak yanaşamaz. hedef kitlesi belli alıcısı belli.

güzellik sabunları da az köpürüyor fakat kurutmadan gayet iyi temizliyor. örneğin fairness sabun. saf sabun olmayıp içeriğinde şu özlü bu özlü vs nemlendiricilerin olmasına bağlıyorum ben bunu. duj jelleri için de aynı şey söz konusu olabilir.

neyin üstüne döküp kullandıkları çok önemli normal liflerde köpürmez ama o kabarık olanlar varya onlarla kullandığığın takdirde çok güzel köpürüyo ben kullanıyorum ve satıyorum.

neyin üstüne döküp kullandıkları çok önemli normal liflerde köpürmez ama o kabarık olanlar varya onlarla kullandığığın takdirde çok güzel köpürüyo ben kullanıyorum ve satıyorum.

Evet katılıyorum.Duş jelinde değilse de benim başıma da Vücut arındırıcısında aynı şey geldi.Sonra o file gibi duş şeysi var ya onla kullandım felaket köpürdü..

Evet katılıyorum.Duş jelinde değilse de benim başıma da Vücut arındırıcısında aynı şey geldi.Sonra o file gibi duş şeysi var ya onla kullandım felaket köpürdü..

ben normal lifin üstünede döktüm az bir miktarı hemen köpürdü diğer markadaki gibi su gibi değil ki sorun yaşansın kıvamı yoğun bir kere bunu alan vazgeçmiştir ya da bir daha alış-veriş yapmayacaktır ortaya sorun çıkarıyo işte

been bugün iade yaptım da kargoyla gönderdim benim ayın 6 sında ödemem var ama o güne kadar yetişir mi acaba o faturadan düşer mi

slm arkadaşlar ben yeni üye oldum. oriflame ürünlerinden bazılarını kullandım memnun kaldım şimdilik sorun yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…