ORİFLAME Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

üyeyim yeni üye oldum ama siparişleri giriyorum istemediklerimi kaldırıyorum ama dream setleri nasıl alacağım 1890 gelenleri onu bilmiyorum eyvahedigeldismile

ecemnazcım normalde en son siparişi gönder kısmına geldiğinde aldığın ürünlerin üstünde yazar kaç tane indirimli üründen hak ettiğin yani 50TL.lik sipariş verdiysen zaten 1 tane dream set alma hakkın vardır 100se 2 tane.ve katalogtan bak dream setin koduna normalde nasıl diğer ürünleri kodlarıyla hızlı sipariş formundan istiyosan onu da yaz.103664 bu arada kodu.kaç tane istiyosan yaz. en son kısma geldiğinde o 45lik fiyat 18e düşer zaten .bi dene olması lazım siparişi göndermeden önce kontrol et fiyatı indirimlimi olmuş

normalde bende bi kez sipariş veriyorum ama tatil için memlekete gelmiştim ordada verince sipariş ayrı ayrı oldu bu seferlik gerçi direktörümün evine istedim o yüzden 1.30TL verdim ama sonucta onu bari almamaları lazım.mesela kişi 250bp yaptı diyelim e kredisi yetmıyo 2kerede sipariş vericek geri kalan bp siparişine bosu bosuna kargo parası verir o zaman.kredi 240tl sanırım e 250bp de gecer yani bu limiti.
mayıstaki kat kat kazanda kesin değil ben duyduğumu söyledim.hani önceden haberleri oluyo bazı üst danışmanların onlardan biride öyle bi duyum almış ama kesin değil demişti.

Son düzenleme:
ben bazı ürünleri geri göndermek istiyorum ama bunun parasını ödedim nasıl olacak şimdi ürünleri göndersem paramı nasıl alacağım bilgi verirseniz sevinirim

ecemnaz umarım işine yarar

size bazı ürünleri sormak istiyorum, bilginiz varsa cevap yazar mısınız...
1. giordani white gold mascara(mayıs katoloğu sayfa 81)
2.aromablıss edt( 1 alana 1 bedava,güzel mi, hangisi daha güzel)
3.OB sıkıştırılmış pudra( mayıs-sayfa 58)
arkadalar soruma cevap bekliyorum, lütfeeen...

Son düzenleme:
giordani white gold mascara çok güzel ben kullanıyorum fırçası da çok iyi ve mayısta çok çok indirmli. pudrayıda kullanıyorum çok memnunum. parfüm hakkında bir bilgim yok

ecemnaz parayı sana göndermiyorlar limitine ekleniyor +olarak yani gelecek faturandan düşüyor...

senin liderin falan yok mu? üye yapan kişiyle görüş bence bunları detaylı anlatır hemde yardımcı olur iade konusunda onlar işlemleri hızlandırabiliyorlar..

olur neden olmasın ben o yardımcı olur diye söyledim götürüp kendileri iade ediyorlar falan..
olmıcak olsa bildiğim şeyleri yazıp cevap vermezdim zaten

benim direktör mudür danışman mıdır bilmiyorum da uzakta ben ankaradayım o nerde bilmiyorum o yüzden öyle bi durum söz konusu değil ben de burdan yardım alarak bazı şeyleri yapmaya çalışıyorum yardımcı olursanız sevinirim

Başka şehirde olması farketmez direktörünüzün.Sonuçta nasıl ki kendi başınıza üye olmadıysanız,siz bir direktörün alt üyesi olduysanız,yine bazı işlemlerde de drektörünüze bağlısınız.Onu arayın.Ya da mail atın.Onun halledebileceği bir şey.Yormayın kendinizi boşuna..

Diğer arkadaşın da dediği gibi iade ediyorsanız,sizin hesabınıza o miktar işleniyor.Sonraki siparişinizin fatura tutarından düşülüyor.Yok ille de üyeliğinizi iptal edecekseniz aramalısınız direktörünüzü..

Kolay gelsin.

arkadaşlar yukarıdakiler hakkında bi bilginiz yok mu?:gitme:mafoldumbenbilmiyorumkismile

Bende oriflame'e katıldım, bir ürün duydum, alayım derken araştırdım ve kendimi temsilci buldum XD
Hazır iş ararken karşıma çıkması iyi oldu. Essentials Fairness'ı kullanıyorum şu an, bariz bir aydınlanma var yüzümde.

porfiria o ürünün 3lü olarak kullanan herkes çok memnun bende denemeyi düşünüyorum..

aysen_34 neden soğudun kiii?

evet benim de cildim renk konusunda sorunlu olmamasına rağmen bariz bir fark yarattı. oriflame'de genelde fiyatları düşük ürünlerden pek umutlu olmamaya alışmıştım bu ürün şaşırttı beni. ml olarak çok ufak yalnız. bir daha kataloga girdiğinde 2 tane sipariş vereceğim.

kızlar aslında ben avon temsilcisiyim ama komşum zorla beni oriflame soktu 1 tl ne olcak üye ol dedi bende sırf şişesini beğendiğim bi parfüm var ama kokusu nasıl kalıcı mı diye sizlere sormak istedim adı GRACE ŞıMDıDEN TEŞEKKÜR EDERıM

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…