ORİFLAME Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

mrb özlem orıflame ürün temsilciliği hakkında bana bilgi verirmisin..? Kargo ücreti ödememek için Avon gibi 75 tl üzeri sipariş mi vermek gerekiyor. Ayrıca ödemeler nereye yatırılıyor?

Yaşlanma karşıtı olan için iyi deniyor bilgin var mı?

o kadar para vermek istemiyorumda mac için..

çünkü max factorden sonra mac kullanmaya başladım
aralarında öylee büyük bi fark yok bence fiyattan başka... :1no2:

Canım yaşının kaç olduğuna da bağlı bence 25'in altındaysa yaşın yaşlanma karşıtına gerek yok.
Ben fondöten kullanmıyorum, ama arkadaşım aldı "Giordani Gold Adaptive Fondöten" cildini porselen gii yaptığını çok memnun kaldığını söylüyordu.
Sorunlu bir cildin yoksa rahatlıkla alabilirsin güzel bir ürün.

mrb özlem orıflame ürün temsilciliği hakkında bana bilgi verirmisin..? Kargo ücreti ödememek için Avon gibi 75 tl üzeri sipariş mi vermek gerekiyor. Ayrıca ödemeler nereye yatırılıyor?

Canım görmüşken cevaplayayım dedim.
Herhangi bir satış kotası zorunluluğu yok. Eğer kargoyla alacaksan ürünü 150 bp.nin altında satış yaparsan 7 lira kargo parası ödersin ya da kargo sıfırlama ürününü alırsın.
Hizmet merkezleri sana yakınsa 3,20 lira vererek istediğin kadar sipariş verebilirsin.

Herhangi bir satış kotası zorunluluğu yok. Eğer kargoyla alacaksan ürünü 150 bp.nin altında satış yaparsan 7 lira kargo parası ödersin ya da kargo sıfırlama ürününü alırsın.
Hizmet merkezleri sana yakınsa 3,20 lira vererek istediğin kadar sipariş verebilirsin.

peki sivasta böyle bi yer var mı biliyo musunuz her ay her ay uyduruktan bi ürüne7 lira verip ay aman kargo boşa gitmedi hevesini pek ruhum kaldırmıyor da artık yani :jeyyar:

benimde oriflamede şikayetim stokta çoğu şeyi olmuyo zaten toplasan üç beş bişe sipariş alıyorum onlarda eksik gelince hevesim kaçıyo yani..

al benden de o kadar. ayın ilk günleri stokların tükenmesi ciddi ciddi soğutuyor beni. bazı ürünlerin ambalajları vs çok özensiz etiketleri yamuk yapıştırılmış çıkabiliyor.

sevgili island verdiğin bilgi için tşk ederim. Sen oriflame temsilcisimisin..? Bende üye olup olmamak konusunda kararsız kaldım. Bİ sorum daha olacak nisan ayında üyelik ücreti 1tl mış doğru mu..?

sevgili island verdiğin bilgi için tşk ederim. Sen oriflame temsilcisimisin..? Bende üye olup olmamak konusunda kararsız kaldım. Bİ sorum daha olacak nisan ayında üyelik ücreti 1tl mış doğru mu..?

Evet canım temsilciyim ama satışla falan uğraşamıyorum sadece kendime ürün alıyorum.
Şuan üyelik 1 tl evet düşünüyorsan fırsatı kaçırma canım çevrend yoksa internetten bile üye olabilirsin.:eek:

Ayrıca üye olmanın bir külfeti yok, üyelik ücreti ilk sipariş faturanda kesiliyor.

Bu arada sanırım İzmir'desin siparişlerini izmir hizmet merkezinden alabilirsin. Kargo ücreti ödemezsin ama 100 başarı puanının (bp) altında sipariş verirsen sadece ilk siparişinden 3.20 tl servis ücreti kesiliyor.
Yeri montröde Başarı servisinin yanında.

geçiriyor teyzemde menopozdan dolayı acaip şekilde fazlalaştı ve de büyük büyük dü lekeler ona verdim o da tam teşekküllü kullanmadı bile yani cildi temizlemeden kullanmaman lazım ya teyzem öylesine sürdü bayağı etkisinide gördü bayağı hafifletti yeni çıkacak olanlarda engellendi gece gündüz kremi yerine kullanıyor

Ay çok merak ediyodum ama sormak aklıma gelmemişti.Öğrendiğim iyi oldu.Ben de muzdaribim o lekelerden.Onu da aklıma yazayım..

Bu arada ambalajsız ürün meselesine ben de gıcık oluyorum.Bi arkadaş demiş hatta koruyucu konsa diye evet yani hani tamamen bi ambalajlama yapılmıyo bari kapak altına koruyucu folyo konabilir.Nedir ki yani maliyeti onun ya..

Valla tepem atcak ben de gidivercem avonaa..

Haa bi de cilt bakımı ürünleriyle ilgili princesrator fikir sormuştu.Ben de söyliyim fikrimi.Benim cildim karma.Bir süre Üzüm özlü antioksidan seriyi kullandım.Çok memnun kaldım(10627-10628-10629-10630)Şimdi de bi süredir Optimals Balance kullanıyorum.Bu seri de çok hoşuma gitti.Ve sanki diğerinden daha hızlı işe yarıyor gibi.(7115-7116-7117-7118-7119-7120)

Son düzenleme:
Bu arada sanırım İzmir'desin siparişlerini izmir hizmet merkezinden alabilirsin. Kargo ücreti ödemezsin ama 100 başarı puanının (bp) altında sipariş verirsen sadece ilk siparişinden 3.20 tl servis ücreti kesiliyor.
Yeri montröde Başarı servisinin yanında.

peki island daha sonra ödemeleri nereye yatırıyoruz, bankaya mı yoksa hizmet merkezlerine yatırılıyomu..? şimdiden çok tşk ederim ilgin için

peki island daha sonra ödemeleri nereye yatırıyoruz, bankaya mı yoksa hizmet merkezlerine yatırılıyomu..? şimdiden çok tşk ederim ilgin için

Canım mesela internetten sipariş vereceksen kredi kartıyla ödeme ve taksit yapma imkanın var.
Hizmet merkezinden PTT'den bir de akbanktan yatırılabiliyor diye biliyorum canım.

ptt den yatırırsan 2 tl masraf ödersin akbank ve tebden ödersen masrafsız ödeme yapıyorsun birde alışveriş yaparken netten kredi kartıyla ödüyorsun ben kartla ödeme yapıyorum hem ay atlıyor paraları toplarken zorlanmıyorum hemde bankaya gitme derdim olmuyor teb e yatırısan diğerine göre daha sakin oluyor sıra çabuk geliyor faturda 20 gün süre olduğu için hepsini bir ödemene gerek yok kısım kısım öde

oriflame de hediye yok mu arkadaşlar avonda belli bi kotayı gecene bir sürü hediye var burda yok mu acaba

tabikii var

hoşgeldin programı oluyor... (ilk başlayanlar için 3 ay süren 3 ay farklı farklı hediye)
kat kat kazan kapmanyası oluyor 200-300 tl lik hediye kazanıyorsun...
vs vs

oriflame de hediye yok mu arkadaşlar avonda belli bi kotayı gecene bir sürü hediye var burda yok mu acaba

ben daha hediye görmedim..
üürnler çok özensiz gelio gerçekten.rujlarda kalemlerde ..koyuyolar uyduruk bi bakkal poşetinin içine yallah koliye:eek:klava: amber elixır istemiştim,şişenin fıs fıs ı bozuk.iiçindeki boru parfümün içinde yüzüo.keçeli kalem istemiştim 2 gün sonra bittii.krem istiorum koliden agzıburnu yamulmuş çıkıo..mail atıorum geri dönmüyolar.arıorum cvp veren yok...avon daha ii iş yapıo bu yüzdende işte..

Haa bi de cilt bakımı ürünleriyle ilgili princesrator fikir sormuştu.Ben de söyliyim fikrimi.Benim cildim karma.Bir süre Üzüm özlü antioksidan seriyi kullandım.Çok memnun kaldım(10627-10628-10629-10630)Şimdi de bi süredir Optimals Balance kullanıyorum.Bu seri de çok hoşuma gitti.Ve sanki diğerinden daha hızlı işe yarıyor gibi.(7115-7116-7117-7118-7119-7120)

sağol canım aklımda bulundurucam önerilerini...

bu arada avonda nasıl oluyo ki hediyeler mesela ne kadarlık satış yapınca neler geliyoki.

Ürünleri gerçekten güzel ama hizmet biraz kötü işte...
düzelir diye ümit ediyorum...
kargo olayını düzelttikleri gibi..

X