ORİFLAME Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

Neden öyle geldi?
Avonla ne farkları var mesela ben de onu merak ediyordum.

Avon daha basit ve anlaşılır, oriflame bana çok karışık geldi. Tam olarak anlayamadığımdandır belki. Bir de avonun ürünleri çok daha fazla oriflame de öyle göremedim belkide avona alıştığım için yabancılıyorum bilemiyorum

Avon daha basit ve anlaşılır, oriflame bana çok karışık geldi. Tam olarak anlayamadığımdandır belki. Bir de avonun ürünleri çok daha fazla oriflame de öyle göremedim belkide avona alıştığım için yabancılıyorum bilemiyorum

Doğrudur ben de bilemiyorum avonu o yüzden yorum yapamiyorum. Ama su bi gerçek oriflame fiyatları her zaman avondan daha pahalı oluyor, bunun kaliteyle bi alakası var mi bilmiyorum ama oriflame kullanırken daha guvenilir hissediyorum.

Doğrudur ben de bilemiyorum avonu o yüzden yorum yapamiyorum. Ama su bi gerçek oriflame fiyatları her zaman avondan daha pahalı oluyor, bunun kaliteyle bi alakası var mi bilmiyorum ama oriflame kullanırken daha guvenilir hissediyorum.
Evet bunu bende biliyorum çoğu insan da bu nedenle oriflame almak istemiyor. Avona göre pahalı ama bariz bir ücret değil bence 5 10 tl felan oynuyor arada

Evet bunu bende biliyorum çoğu insan da bu nedenle oriflame almak istemiyor. Avona göre pahalı ama bariz bir ücret değil bence 5 10 tl felan oynuyor arada
oriflame 50 yıllık bir isveç firması ve isveç doğallığı ile ünlü 160 bilim adamının ararştırmalar yaptığı bi argesi mevcut cilt bakımında çok başarılı.. ağırlıklı cilt bakımı üzerine çalıştığından dolayı ıvır zıvır çin üretimi bi sürü ürün mevcut değil olmamalıda zaten. ben 15 yıldır oriflame ile çalışan bi direktörüm. oriflame çok büyük bi iş fırsatıdır hem yapılabilirliliği kolay hemde network sistemine sahiptir. üste iyide bi direktöre bağlıysanız her konuda yardımcı olunur ve ürün eğitimi verilir...yani şahsen avonla oriflame i kıyaslama yapmak çok yanlış

oriflame 50 yıllık bir isveç firması ve isveç doğallığı ile ünlü 160 bilim adamının ararştırmalar yaptığı bi argesi mevcut cilt bakımında çok başarılı.. ağırlıklı cilt bakımı üzerine çalıştığından dolayı ıvır zıvır çin üretimi bi sürü ürün mevcut değil olmamalıda zaten. ben 15 yıldır oriflame ile çalışan bi direktörüm. oriflame çok büyük bi iş fırsatıdır hem yapılabilirliliği kolay hemde network sistemine sahiptir. üste iyide bi direktöre bağlıysanız her konuda yardımcı olunur ve ürün eğitimi verilir...yani şahsen avonla oriflame i kıyaslama yapmak çok yanlış
Kıyaslama yapmadım, yapmam da. Sadece avondan sonra bana alışılmışın dışında geldiği için karışık buldum dedim hepsi bu.

ay yine mi el kremi ya... bıktım kargo sıfırlama ürününün el kremi olmasından. zaten az kullandığım bir şey el kremi. uzun bir aradan sonra geçen ay alışveriş yaptım ve kargo ürünü rujdu, rengini falan da çok beğendim. ama 7-8 liralık kargo ürününün el kremi olması çok gıcık bir şey.

ay yine mi el kremi ya... bıktım kargo sıfırlama ürününün el kremi olmasından. zaten az kullandığım bir şey el kremi. uzun bir aradan sonra geçen ay alışveriş yaptım ve kargo ürünü rujdu, rengini falan da çok beğendim. ama 7-8 liralık kargo ürününün el kremi olması çok gıcık bir şey.
75 puanda kargo ücretsiz tatlım. 2 arkadaşına ürün tavsiyesinde bulunsan 75 puan senin ihtiyaçlarınla beraber dolar

Merhaba bana ulaşabilir misiniz? Bende temsilci olmak istiyorum. Nasıl bir yol izlemem gerekir kızlar?

50. yılı yaklaşırken oriflame inanılmaz güzel kampanyalara girdi. ekim ayı kampanyalarını duydunuzmu kızlar125 puandaki polar sabahlık şahane üstelik bide bir üye yapana hediye olan saat muhteşem

Oriflame ile para kazanmanın 2 yolu vardır.

Oriflame ürünlerini satmak Oriflame size her ay, İsveç’te oluşturulan en yeni güzellik ürünlerinin bulunduğu yepyeni bir katalog sunmaktadır. Eğer satış yapmaktan hoşlanıyorsanız, müşterilerinizden topladığınız siparişler üzerinden kar ederek kazancınızı artırabilirsiniz . Ki buna satış karı diyoruz.

Kendi ekibinizi kurmak Başkalarını Oriflame’e katılmaları için davet ederek kendi ekibinizi oluşturun. Böylelikle kendi işinizi kurmuş olabileceksiniz.

********Ekibiniz büyüdükçe ve başarılı oldukça kazancınız da büyüyecektir.

Örnek siz üye oldunuz, ve 5 arkadaşınızı üye yaptınız, her biriniz 100BP sipariş verdiğinde en baştaki kişi toplamda 600 BP ile %6 lık dilime girer, buda 40 TL gibi bir prim demektir. 10Bin puana ulaşan kişi %21 dilim ile direktör seviyesine yükselir. Ciddi anlamda maaş olarakta adlandıracağımız tutarda kazançlar elde etmeye başlar.

Oriflame hakkında merak ettikleriniz , ürünler vs her konuda yardımcı olmak isterim.

Eklentiler

• oriflamebasariplani.jpg
    oriflamebasariplani.jpg
    46,2 KB · Görüntüleme: 598
hosgeldiniz-programi.jpg
saat ve çanta.jpg
polar sabahlık.jpg
Oriflame' a üye olan danışman, vereceği siparişlerin yanında ilk 3 ay boyunca Hoş geldin Programı olarak farklı türden hediyeler kazanır, siparişine eklenir.
Ay içerisinde Kat Kat kazan hediyeleri vardır, 125 BP ile bunu da kazanır. Ekim ayında bu polar sabahlıktır.
Ekim ayında bu kazanca bir yenisi daha eklendi, 1 Üye yapan sponsorlara harika bir saat, 2 üye yapanada Şık ve özel bir çanta :)

Oriflame güzel bir aile .....

Merhaba arkadaşlar. Ben de oriflame satışı yapmak istiyorum fakat çevreye açılamıyorum sizler nasıl başarıyorsunuz? :110:

Merhaba arkadaşlar. Ben de oriflame satışı yapmak istiyorum fakat çevreye açılamıyorum sizler nasıl başarıyorsunuz? :110:

günaydınlarr. ürünleri ne kadar iyi tanır ne kadarını kullanırsan o kadar rahat tavsiye eder ve satış yaparsın. ne kadardır danışmansın. ilk önceleri yakın çevren akrabalar en yakın arkadaşların. doğru ürünleri doğru kişilere verdikçe memnuniyet mutlaka tavsiye getirir

günaydınlarr. ürünleri ne kadar iyi tanır ne kadarını kullanırsan o kadar rahat tavsiye eder ve satış yaparsın. ne kadardır danışmansın. ilk önceleri yakın çevren akrabalar en yakın arkadaşların. doğru ürünleri doğru kişilere verdikçe memnuniyet mutlaka tavsiye getirir
1 sene dolmak üzere.. Okuyordum geçen sene daha iyi satış yaparım diye düşündüm ama olmadı. Okul bitince evde, apartmandakilerden başlarım diye düşündüm yine olmadı, beceremedim. :110:

1 sene dolmak üzere.. Okuyordum geçen sene daha iyi satış yaparım diye düşündüm ama olmadı. Okul bitince evde, apartmandakilerden başlarım diye düşündüm yine olmadı, beceremedim. :110:

ben 15 yıldır danışman bir yıldırda direktörüm. bu tarz işlerin sırrı ürünleri iyi tanımak ve anlatabilip tavsiye edebilmekten geçiyor.. kazancıda hediyeleride süper bence

X