ORİFLAME Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

bu ay neyse ki kargo sıfırlama ürünü rujdu. yine el kremi olsaydı sipariş falan vermeyecektim.

aldığım ürünler the one maskara, the one kaş-kirpik bakım jeli, discovery sicilian dream duş jeli (sarı olan).

the one color impact krem farlar indirime girdiğinde yine alacağım şu an elimde 5 rengi var. yapıları mükemmel. dumanlı göz makyajı yapmak çok kolay. açık renkli olan beige pearl rengi baz olarak da kullanılabiliyor. koyu mor ve gri olan renkleri de alacağım.

bu arada air edt'yi şiddetle tavsiye ederim. tam bir yazlık koku. oldukça hafif, baymıyor.

trio farları (aynalı ve fırçalı olan) keşke yeniden satışa sunulsa, oriflame'in en iyi farlarındandı. pigmentasyonu çok iyiydi o serinin. pure colour farların pigmentasyonundan hiç memnun değilim.

gelecek ay the one unlimited ve the one powershine ruj numunelerinden almayı düşünüyorum.

ayın sonuna doğru eylül'de almak istediğim ürünleri de yazarım. şimdilik bu kadar. :)

Merhaba kızlar. İnternet sayfa tasarımını değiştirip tüm dünyada kullanılan modele geçtiler ama ben hiç mutlu değilim. Hem iş yerimdeki hem evde ki bilgisayarımda site çok yavaş. Kod girip aradığım çoğu ürün bulunamadı diyor ancak hızlı siparişten girersem görebiliyorum. Benden başka bu sorunu yaşayan var mı ?

Merhaba kızlar. İnternet sayfa tasarımını değiştirip tüm dünyada kullanılan modele geçtiler ama ben hiç mutlu değilim. Hem iş yerimdeki hem evde ki bilgisayarımda site çok yavaş. Kod girip aradığım çoğu ürün bulunamadı diyor ancak hızlı siparişten girersem görebiliyorum. Benden başka bu sorunu yaşayan var mı ?
aynı durumdayım canım. üstelik ben bir direktörüm. kaç kişininde siparişini girmek zorunda kalıyorum. yıllardır diğer şekile alıştığımız için sanırım şuan çok zorlanıyorum

aynı durumdayım canım. üstelik ben bir direktörüm. kaç kişininde siparişini girmek zorunda kalıyorum. yıllardır diğer şekile alıştığımız için sanırım şuan çok zorlanıyorum

Sizi hayal bile edemiyorum ben azıcık siparişte sinir krizi geçiriyorum burada. Çerezlerden mi , tarayıcıdan mı bilgisayardan mı diye baya bir uğraştım düzeltmek için ama bana mısın demedi. Mailde attım ama tabi ki geri dönmediler.Biliyorsunuz genel merkezin mail cevaplama gibi bir huyu yok :63:

Ne zamana kadar böyle olacak acaba ?

Sizi hayal bile edemiyorum ben azıcık siparişte sinir krizi geçiriyorum burada. Çerezlerden mi , tarayıcıdan mı bilgisayardan mı diye baya bir uğraştım düzeltmek için ama bana mısın demedi. Mailde attım ama tabi ki geri dönmediler.Biliyorsunuz genel merkezin mail cevaplama gibi bir huyu yok :63:

Ne zamana kadar böyle olacak acaba ?

mailleri cevaplarlar aslında.. direktörlerdende sürekli tepki gidiyor düzene sokucaklardır mutlaka..

Bayanlar aslında avon temsilciliği yapıyorum ama oriflame'nin de bazı ürünlerini beğendiğim için üye olup sadece kendime bir şeyler almak istiyorum çok araştırdım ama üyelik ücretli mi diye her sitede başka bir tantana var; 25 tlden başlayıp bazı zamanlarda 1 tlye kadar düşebiliyor, sadece bu ay ücretsiz ya da artık tamamen ücretsiz gibi. Emin olmak için sormak istiyorum, üyelik ücreti var mı yoksa kaldırıldı da artık ücretsiz mi ?

Ben sitenin yeni halini daha çok beğendim açıkçası sorun da yaşamadım, bence su an daha profesyonel olmuş umarım geliştirmeye devam ederler.

Yeni sorularım daha geldi,
1-Üye olduktan ne kadar süre sonra sipariş vermezsem üyeliğim silinir ?
2-Kaç tllik harcamadan sonra kargo ücretini karşılamam ve kargo ücreti ne kadar ?
3-Bp nedir ?
4-Sipariş ettiğim ürünler avon gibi bana geliş fiyatına mı gelecek ?

Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleme:
Yeni sorularım daha geldi,
1-Üye olduktan ne kadar süre sonra sipariş vermezsem üyeliğim silinir ?
2-Kaç tllik harcamadan sonra kargo ücretini karşılamam ve kargo ücreti ne kadar ?
3-Bp nedir ?
4-Sipariş ettiğim ürünler avon gibi bana geliş fiyatına mı gelecek ?

Şimdiden teşekkürler.

Ben cevaplamaya çalışayım o zaman tekrar :)
Bildiğim kadarıyla altı ay boyunca sipariş vermezseniz üyeliğiniz askıya alınıyor.

75 bp altı tüm siparişlerin kargo uceritini ödemeniz gerekiyor 8-9 lira filan ya bu şekilde ödüyorsunuz ya da bi seçenek daha var kargo ücreti sıfırlama ürünü denen bisey var, her ay farklı urun seçiyorlar 11 lira civarı bi paraya o ürünü almış oluyorsunuz. En azından kargoya verdiğiniz paranın karşılığında elinizde bi urun olmuş oluyor. 75 bp ve üzeri alışverişlerde kargo ücreti 150 bpye kadar 1buçuk lira, 150 bp ve üzeri ücretsiz.

Bp nedir, aldığınız ürünlerin kendi çapında puan sistemi var ve bu puan sistemi sizin alacağınız ürünlerin indirimlerini etkiliyor, bu arada evet katalog fiyatından daha düşük fiyatlara alıyorsunuz ürünleri boyle olunca da aldığınız ürünün bp si ne kadar yuksek olursa size yapilan indirim o kadar fazla oluyor. Fiyat yükseldikçe bp artıyor o yüzden en fazla parfümler kar kazandırıyor. Atıyorum katolog fiyati 40 lira olan bi parfüm size 30 liraya geliyor.
Ve bir ayda yaptığınız alisverislerden biriken puanlarinizla o aylık çeşitli kampanyalara katılabiliyorsunuz.

Biraz uzun oldu ama bütün soruları cevapladim sanırım aklınıza takılanlar olursa cevaplamaya calisirim.

Ben cevaplamaya çalışayım o zaman tekrar :)
Bildiğim kadarıyla altı ay boyunca sipariş vermezseniz üyeliğiniz askıya alınıyor.

75 bp altı tüm siparişlerin kargo uceritini ödemeniz gerekiyor 8-9 lira filan ya bu şekilde ödüyorsunuz ya da bi seçenek daha var kargo ücreti sıfırlama ürünü denen bisey var, her ay farklı urun seçiyorlar 11 lira civarı bi paraya o ürünü almış oluyorsunuz. En azından kargoya verdiğiniz paranın karşılığında elinizde bi urun olmuş oluyor. 75 bp ve üzeri alışverişlerde kargo ücreti 150 bpye kadar 1buçuk lira, 150 bp ve üzeri ücretsiz.

Bp nedir, aldığınız ürünlerin kendi çapında puan sistemi var ve bu puan sistemi sizin alacağınız ürünlerin indirimlerini etkiliyor, bu arada evet katalog fiyatından daha düşük fiyatlara alıyorsunuz ürünleri boyle olunca da aldığınız ürünün bp si ne kadar yuksek olursa size yapilan indirim o kadar fazla oluyor. Fiyat yükseldikçe bp artıyor o yüzden en fazla parfümler kar kazandırıyor. Atıyorum katolog fiyati 40 lira olan bi parfüm size 30 liraya geliyor.
Ve bir ayda yaptığınız alisverislerden biriken puanlarinizla o aylık çeşitli kampanyalara katılabiliyorsunuz.

Biraz uzun oldu ama bütün soruları cevapladim sanırım aklınıza takılanlar olursa cevaplamaya calisirim.

Çok teşekkür ederim gerçekten sende olmasan :) peki bu kargo sıfırlama ürününü nereden görebilirim ?

Şunu atlamışım, kargo ücretinin sıfırlanması için 150 bp gerek demiştim bu da yaklaşık 200 liraya tekabul ediyor ama dediğim gibi ne aldığınız önemli bpsi yuksek şeyler almaya çalışırsanız daha uyguna da kapatabilirsiniz o ayı.

Şunu atlamışım, kargo ücretinin sıfırlanması için 150 bp gerek demiştim bu da yaklaşık 200 liraya tekabul ediyor ama dediğim gibi ne aldığınız önemli bpsi yuksek şeyler almaya çalışırsanız daha uyguna da kapatabilirsiniz o ayı.

Oriflame bana daha sıkıntılı geldi ya :)

Çok teşekkür ederim gerçekten sende olmasan :) peki bu kargo sıfırlama ürününü nereden görebilirim ?

Rica ederim ne demek :)
Kargo sıfırlama ürünü o aya özel seçiliyor ve alışveriş yaptıktan sonra bize gelen ürünlerle birlikte bize bildiriyorlar.
Mesela bu ay bi el kremi seçmişler, geçen ay da rujdu.

X