ORİFLAME Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

Merhaba Hanımlar ben ödeme yapmayı hatırladığım günden üç gün önce icraya verilmişim oriflamede üç yıllık bir üyeyim ilk defa böyle bir gecikme yaşadım acaba icra dosyasını kapatinca tekrar danışmanlık yapabilir miyim konuyla ilgili bilgi sahibi olan hanımlardan mesaj bekliyorum

Merhaba Hanımlar ben ödeme yapmayı hatırladığım günden üç gün önce icraya verilmişim oriflamede üç yıllık bir üyeyim ilk defa böyle bir gecikme yaşadım acaba icra dosyasını kapatinca tekrar danışmanlık yapabilir miyim konuyla ilgili bilgi sahibi olan hanımlardan mesaj bekliyorum

son ödeme tarihinden 90 gün geçtiği takdirde icra işlemi başlıyor canım borcunu sıfırladığındada danışmanlığa devam edebiliyorsun

Canlarim oriflame urunleri dogal oldugu icin daha cok tercih ediliyor.ben satis danismaniyim tugba.isteyenlere ucretsiz katolog gonderimi ve kayit yapiyorum.whatsapp ulasabilirsiniz.ama burda numarami vermek dogru olurmu bilemedim ulasinca veririm.faceden .....mesaj atabilirsiniz veya instagram....

Son düzenleyen: Moderatör:
Canim ucretsiz katolog gonderip kayit yapabilrim.ulasirsan faceden?...instagramdan .... ordan ulasip whatsapp verebilirim

Merhabalar ben oriflame lideriyim üstelik kayıt ücreti yok şart yok koşul yok sermaye yok.bu linke tıklayarak ......direk oriflame nin resmi sitesine bağlanarak üyeliğinizi gerçekleştirebilirsiniz

Meraba ben oriflame yeni uye oldum ve ilk siparisimi bu ay verdim kargom henuz gelmedi fakat ben siparis verirken normal siparis ekle degil de vip siparis ekle yaptim ve öyle verdim.. normal siparisle vip siparis arasindaki fark nedir? Bir sorun yasar miyim bununla ilgili? Yardimci olabilirseniz sevinirim..

Arkadaşlar orifleme ücretsiz kayıtolmak isteyenlere yardimci olabilirim.ilk katalogunuz ve hoşgeldin hdiyeniz benden :))

Kendi işinin patronu olmak isteyen kişiler mutlaka bana ulaşın ve Oriflame'in ayrıcalıklı dünyasına sizde katılın. Size bu iş nasıl yapılır çok güzel anlatırız. Başarı garantili sunumlar yaparız. Lütfen özelden ulaşınız

Merhaba ben de oriflame satış temsilcisi olmak istiyorum ne yapmalıyım lütfen yardımcı olacak birisi olursa çok sevinicem :KK6:

Merhaba Oriflame ücretsiz kayıt olup ürünleri indirimli almak veya satip kazanc sağlamak için mesaj atabilirsiniz

selam kızlar ben 6 aydır oriflamedeyim ürünlerini begeniyorum.Ürünlerin hepsini deneyemedim çünkü her ay farklı yeni ürünller çıkartıyorlar.
bu topicte kullanıp memnun kaldığımız yada kalmadığımız ürünleri kullananlardan ya da satış temsilcilerimizden ögrenmek olsun ve resim de ekleyelim
ayrıca gelen hediyelerimızi de resimli olarak paylaşabilirizz.Ne dersiniz hem fikir edinmiş oluruz.
katılımlarınızı bekliyorum canlarımma.s.
MERHABAA BEN ORİFLAME DANIŞMANI DENİZ HERKESİ İNSTAGRAM SAYFAMA BEKLERİM 2016 OCAK AYINA ÖZEL TÜRKİYENİN HER YERİİNE ÜCRETSİZ KARGO :)
İNSTAGRAM:

X