ORİFLAME Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

Daha once iade yaptiniz mi bana ayrintili bi sekilde anlatabilirmisinz
iade derken hasarlı ürün falan varsa kargoyla yolluyorsunuz faturanın ikinci sayfasını alın alt tarafını imzalayın yurtiçi kargoya verin onlar iade eder..ama para iadesi oriflame sitesinden iskonta olarak yansıyor mesedla ürün 10 tl mart ayında yapacagınız alış verişte 10 tl ürün indirimi iskontanızdan karşılanıyor..hesabınıza postaneye degilde iskontaya yansıyor..

iade derken hasarlı ürün falan varsa kargoyla yolluyorsunuz faturanın ikinci sayfasını alın alt tarafını imzalayın yurtiçi kargoya verin onlar iade eder..ama para iadesi oriflame sitesinden iskonta olarak yansıyor mesedla ürün 10 tl mart ayında yapacagınız alış verişte 10 tl ürün indirimi iskontanızdan karşılanıyor..hesabınıza postaneye degilde iskontaya yansıyor..
ve faturaya iade edeceginiz ürünü bulun o kutucugu işaretletin bunuda unutmayın geri verme sebebiniz alerji diyede yazabilirsiniz

merhaba kızlar üye olmak isteyen ve bu işte yükselip para kazanmak isteyen arkadaşlar çalışan ev hanımı öğrenci bayan arkadaşlarım ....nolu telefondan bana ulaşabilirsiniz para kazanmak her kadının hakkı sizde eğer bu işe varım diyorsanız arayın görüşelim izmirde iseniz yüz yüzede görüşme ayarlayıp bu işi öğrenmek isterseniz ben öğretmeye hazırım ya siz

Son düzenleyen: Moderatör:
nasıl satacagız nasıl üye olacagız ne gibi sorunlar yasabilirim yardımcı olrsanız sevinirim

nasıl satacagız nasıl üye olacagız ne gibi sorunlar yasabilirim yardımcı olrsanız sevinirim
ürünleri tanıdığınızda satış gayet kolaydır. oriflame işinde yaşanabilecek tek sorun sizin oluşturacağınız müşteri profilinde ürünü verip para alamama durumunuz.. yeniyken kişileri tanıyana dek peşin çalışırsanız bu sıkıntıda kalkar

Merhaba arkadaşlar birşey danışmak istiyorum bu gün oriflame üye oldum bi danışman sayesinde daha sonra araştırdım ki beni üye yapan danışman haberim olmadan adıma sipariş verebiliyormuş , şimdi bu kişinin benim adıma sipariş verip vermediğini nasıl takip edebilirim haberim olmadan borç olmasını istemiyorum.Zaten kendi ihtiyaçlarım için üye olmak istemiştim şimdi nasılş vazgeçebilirim ve habersiz borç olmaması için ne yapabilirim .

ben genelde 60-70 lira civarı alışveriş yapan biriyim. kargo parası açıkçası fazla geliyor. kargo sıfırlama ürününü seçtiğimde ise her seferinde el kremi vermelerinden bıktım. birkaç aydır alışveriş yapmıyorum, soğudum açıkçası. bu kargo ücretine indirim yapmaları gerek bence.

Merhaba arkadaşlar birşey danışmak istiyorum bu gün oriflame üye oldum bi danışman sayesinde daha sonra araştırdım ki beni üye yapan danışman haberim olmadan adıma sipariş verebiliyormuş , şimdi bu kişinin benim adıma sipariş verip vermediğini nasıl takip edebilirim haberim olmadan borç olmasını istemiyorum.Zaten kendi ihtiyaçlarım için üye olmak istemiştim şimdi nasılş vazgeçebilirim ve habersiz borç olmaması için ne yapabilirim .
danışman şifrenizi paylaşmadığınız sürece sponsorunuz sizin adınıza siapriş veremez. danışman sayfanızdan takip edersiniz zaten fatura sipariş geçmişinizi

ben genelde 60-70 lira civarı alışveriş yapan biriyim. kargo parası açıkçası fazla geliyor. kargo sıfırlama ürününü seçtiğimde ise her seferinde el kremi vermelerinden bıktım. birkaç aydır alışveriş yapmıyorum, soğudum açıkçası. bu kargo ücretine indirim yapmaları gerek bence.
her ay el kremi değilki. mayıs ayında kargo sıfırlama ürünü duş jeliydi bu ayda ruj.. üstelik dışardan aldığınızda twk üründe ödersiniz ofarkı

kızlarr nerlerdesiniz.. danışman olanlar yaz kat kat kazan kampanyası yemek takımını sevdinizmi.. çoğu kişinin ilgisini çekmedi gibi.. yazın grupları canlı tutmak ,ç,n neelr yapılmalı

malesef oriflame de böyle bi şey var direktörler vip sayfalarından sizin adınıza sipariş verebiliyor bunun için sayfanızdan sık sık kontrol etmeniz olduğu takdirdede şirkete şikayet edin

X