ORİFLAME Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

instagramdan bir temsilci uye yaptı benı kataloğu o göndericek neden buna takıldınız anlayamadım
üye yapan kişi tüm bu detayları anlatmalı ve soruları cevaplamalı size her konuda yardımcı olmalı ... üye yapıp üstünden para kazanmanın mantığıda yaptığınız üyeyi donanımlı bi hale getirip bilgilendirmekte yatıyor

üye yapan kişi tüm bu detayları anlatmalı ve soruları cevaplamalı size her konuda yardımcı olmalı ... üye yapıp üstünden para kazanmanın mantığıda yaptığınız üyeyi donanımlı bi hale getirip bilgilendirmekte yatıyor
bana zaten anlattı ancak o kşiyi sorularımla bogmak ıstemedgımden buraya yazmak istedim

Hanımlar,
sanırım siz topiğin amacını yanlış anlıyorsunuz, bu topik üye toplamanız, reklam veya satış yapmanız için açılmadı, topiğin amacı Oriflame ürünleri hakkında olumlu veya olumsuz karşılıklı bilgi alışverişinde bulunmak, üye olmak isteyenlere üyeliğin avantajları dezavantajları hakkında bilgi vermek.

Lütfen üye yaparım, referans numaram bu, telefonum, satış sayfam şu gibi mesajlar yazmayınız yasaktır.

Bende oriflame temsilcisiyim yaklaşık 5 ay falan ben avon aldim ama hiç kullanmak icimden gelmedi.Sonra daha önceden oriflameyi biliyordum kendim üye olup sponsorumu buldum hem cevreme satiyorum hem eve katki saglamanin mutlulugunu yaşıyorum ürünlerine son derece guvenebilirsiniz çünkü gercekten işe yariyor..Hemen pes etmemek lazim zararda edebilirsiniz her işin riski vardir.Bence pes etmemek lazim bence azmin yarısı basarmak lazim yeter ki isteyin Mevlamdan

Bende oriflame temsilcisiyim yaklaşık 5 ay falan ben avon aldim ama hiç kullanmak icimden gelmedi.Sonra daha önceden oriflameyi biliyordum kendim üye olup sponsorumu buldum hem cevreme satiyorum hem eve katki saglamanin mutlulugunu yaşıyorum ürünlerine son derece guvenebilirsiniz çünkü gercekten işe yariyor..Hemen pes etmemek lazim zararda edebilirsiniz her işin riski vardir.Bence pes etmemek lazim bence azmin yarısı basarmak lazim yeter ki isteyin Mevlamdan

zarar edilecek bi durum yokki arkadaşım.. tek önemli olan sattığın kişiden parayı almakta.. şüphe duyduğum kişiyle tamamen peşin çalışıyorum ben.. müşterilerini 2-3 ayda tanıyosun zaten kim öder kim geciktirir müşteri profilin oluşuyor o dönemde dikkat edersen sonra oturuyor iş zaten ben 15 yıldır yapıyorum çokta iyi paralar kazandım. satıştan daha iyi para kazandıran grup oluşturmaktır

Aliş veriş yapa yapa karşında ki insani gayet iyi anliyorsunuz paranizi alabileceginiz kişi ise beklemesinde sorun yok ama alamayacaginiz kişi ise ürün geldigi zaman para ücretini almak daha iyi olacaktir ürün gosterirken katologda kendi haline birakmayin sizde o kişiye yardimci olun sadece katologu verip kendi haline bak dersek memur da olsa almak istemiyorlar halk arasinda çoğu avon aliyor bu ön yargiyi kirmak bazen zor uyor ama ürünleri aldıkça ön yargılarının nasıl degisecegini goreceksiniz..

Aslinda en iyi ödeme şekli kredi karti hem fatura ödeme zamani bir ay falan beklemiş oluyor borcuna sadik olan kisileri bekletirsiniz diğer kisilerden de hemen almanin yoluna bakrsiniz

Canim sen ürün sattiginda kargonla birlikte sana fatura kagidi gelecek bu fatura katogdan fiyatin dan degilde indirimli yani geliş fiyatindan kesiliyor..mesela katolog fiyatindan 150 tl aliş veriş yaptilar asıl tutar 100 tl sen 150 tl arkadaş cevrenden alirken 50 tl kendin alip 100 tl bankaya yatiriyorsun hem 100 bp puan yaparsan hos geldin paketinden de yararlanip o ürünü 40 veya 50 tl satsan kazancin daha cok çoğalıyor 125 bp puan yapsan katkat kazan programi var mesela bu ay maskara cantasi vardi diger ay el blandiri vardi bunun gibi..

Canim sen ürün sattiginda kargonla birlikte sana fatura kagidi gelecek bu fatura katogdan fiyatin dan degilde indirimli yani geliş fiyatindan kesiliyor..mesela katolog fiyatindan 150 tl aliş veriş yaptilar asıl tutar 100 tl sen 150 tl arkadaş cevrenden alirken 50 tl kendin alip 100 tl bankaya yatiriyorsun hem 100 bp puan yaparsan hos geldin paketinden de yararlanip o ürünü 40 veya 50 tl satsan kazancin daha cok çoğalıyor 125 bp puan yapsan katkat kazan programi var mesela bu ay maskara cantasi vardi diger ay el blandiri vardi bunun gibi..
Daha once iade yaptiniz mi bana ayrintili bi sekilde anlatabilirmisinz

kızlar bıldıgınız gıbı artık ınternet uzerınden de danısmanlıgımızı yapabiliyoruz nasıl cevre edınırım nasıl satıs yapabılırım kendım için uye oldum ama bır heves geldı herkes gıbı bende 3-5bşey kazanmak istiyorum yardımcı olursanız sevınırım

kizlar ben de yeni satis danismani oluyorum önce kime saticam filan dedim ama bi heves girdik bakalim bu ise...
ama su an hic bilgim yok mesela kendimiz alinca yuzde 30 indirim oluyomus sanirim. Bu indirim indirimli urunlerde de gecerli mi ya da firma kendime mi aliyorum satiyo muyum nasil anliyo ki
bi de parfum tester alabiliyo muyuz ben zaten habire kendime alirim artik :KK48:

canım ındırımlı urunde de ındırımın oluyo saten temsılcının sana bı kagıt gondermesı lazım lıste seklınde orda hangı fıyatın sana kaca geldiği yazıyor df denılen yer senın satın alıcagın fıyat numunelerı de belli bir ücret karşılığında alabılıyosun tabı kı

oriflame (isveç kozmetiği)
İnsana ve doğaya duyarlı tamamen organik bitki özlerinden yapılan ürünleri almak için üyelik artıkÜCRETSiZ
Üye olmak isteyen bana mesaj göndersin lütfen.

X