ORİFLAME Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

yaa ben daha yeni üye oldum da bu oriflame de 100bp sat filan diyo onlar ne demek acaba bi de ankaradaki oriflame yeri neresi eskiden maltepedeymiş ama kaldırmışlar nereye taşındı acaba

yaa ben daha yeni üye oldum da bu oriflame de 100bp sat filan diyo onlar ne demek acaba bi de ankaradaki oriflame yeri neresi eskiden maltepedeymiş ama kaldırmışlar nereye taşındı acaba

her ürünün bir başarı puanı var bunada bp deniyor.
fiyat listesinde her ürün için alış fiyatın, satış fiyatın ve bp yazar.

Göztepe Hizmet Merkezi:
Feneryolu Mah. Kuyubaşı Sok. Aktaş Apt. 1 / A 34724 Kadıköy / İstanbul

Bakırköy Hizmet Merkezi:
Şükran Çiftliği Sok. No: 5 34740 Bakırköy / İstanbul

Zincirlikuyu Hizmet Merkezi:
Kore Şehitleri Cad. No: 49 34394 Zincirlikuyu / İstanbul

İzmir Hizmet Merkezi:
Şair Eşref Bulvarı Umurbey İş Hanı No: 3 / 2 - A Alsancak / İzmir

ankarada yok herhalde :S

ankarada hizmet merkezi yok ama türkiye 3. emine saraç orada ofisi var yeride hatırlayamadım :) ben öğrenir sana söylerim her cumartesi saat 1 de toplantı yapıyor

yaa ben bu kargoya para ödemek istemiyorum sadece kendime alacağım için nasıl olacak bu yaa üye olmasaydım keşke

yaa ben bu kargoya para ödemek istemiyorum sadece kendime alacağım için nasıl olacak bu yaa üye olmasaydım keşke

eğer 150bp lik sipariş girerseniz kargo ücreti ödemezsiniz.

ya da 150bp yapamazsanız 729000 nolu ÜCRET SIFIRLAMA KODU nu girersiniz. size o ay ücret sıfırlama ürünü ne ise (ruj, el kremi, ayak kremi, saç kremi vb.) 7tl karşılığında gelir. boş yere kargo ücreti vermek yerine ürün almış olursunuz. onu da satarsınız ya da kullanırsınız..

Son düzenleme:
eğer 150bp lik sipariş girerseniz kargo ücreti ödemezsiniz.

ya da 150bp yapamazsanız 729000 nolu ÜCRET SIFIRLAMA KODU nu girersiniz. size o ay ücret sıfırlama ürünü ne ise (ruj, el kremi, ayak kremi, saç kremi vb.) 7tl karşılığında gelir. boş yere kargo ücreti vermek yerine ürün almış olursunuz. onu da satarsınız ya da kullanırsınız..

ayrıca arkadaşa bu topic'i baştan sonra üşenmeden okumasını tavsiye ederim. oriflame'de yeni biri için oldukça faydalı başka birçok bilgi de var.

çok soru soruyorum ama bi de oriflame kıllanma yapıyo diyorlar kime söylediysem öyle dedi siz hiç böyle bişey duydunuz mu bir de ben geliş fiyatını nasıl hesaplayacağım ki mesela avonda 3/4 ü alınırdı öyle hesaplanırdı burda böyle bişey var mı acaba bilen yardım edebilir mi

kıllanma yapmıyor, aksine ben de kimseden duymadım böyle bir şikayet. % 30 kar oriflame de yani satış fiyatından galiba %21 düşerek hesaplıyorsun. malesef ki avon kaar kar yok. ama emin ol çok daha kaliteli.

çok soru soruyorum ama bi de oriflame kıllanma yapıyo diyorlar kime söylediysem öyle dedi siz hiç böyle bişey duydunuz mu bir de ben geliş fiyatını nasıl hesaplayacağım ki mesela avonda 3/4 ü alınırdı öyle hesaplanırdı burda böyle bişey var mı acaba bilen yardım edebilir mi

oriflame dahil hiç bir markanın kremi kıllanma yapmaz kaldı ki oriflame in asıl alanı kremler hesaplamada aydenin dediği gibi birde geliş fiyat listesinin sende olması lazım yoksa da kolinden çıkacaktır

kıllanma yapmıyor, aksine ben de kimseden duymadım böyle bir şikayet. % 30 kar oriflame de yani satış fiyatından galiba %21 düşerek hesaplıyorsun. malesef ki avon kaar kar yok. ama emin ol çok daha kaliteli.

avondan daha karlı bence... :enbuyukkk:

avondan daha karlı bence... :enbuyukkk:

bencede karlı belki satış karı düşük olabilir %3 lük bir fark var birde bizde üyelerden direk kazanmaya başlıyorsun 10000 bp olunca avansın çok ama arkadaşım var avoncu kaç puan yaparsan yap belli bir aşamaya kadar 60 tl alıyorlarmış üyeden 60 tl yi %6 da almaya başlıyoruz Allah boll aktif üye boll kazanç versin hepimize

Yaa sormayın arkadaslar bir iki forumda ben de okudum yok kıllanma yapıyo yok efendim göz cevresinde beyaz benekler çıkarıyo bilmem ne diye..hangi çok akıllı şahısların uydurması bilemiycem..Ben danışman olmadan önce de hep oriflame kullanıyodum..Zaten sırf kendime almak için üye oldum..Her şeyden alıyorum cünkü..Koca boşamazsa beni iyidir :KK70:

Yani ne bileyim kimi üründe yazar mesela göz cevresine sürmeyin falan diye ama kaç yıldır hiç dikkat etmeden yüzümün her tarafına sürdüğüm halde bişey gelmedi başıma yani..zaten bi de danışmanlara cilt analiz bantları gönderiyolar..onla bakıyosun cildine..ona göre rehber var..seçiyosun uygun ürünleri..gayet de güzel işe yarıyo..oriflame dan önce innova kullanırdım bi çok şey için fakat baktım bu daha ucuz..bi deniyim dedim..valla cok memnunum yıllardır..düşünme aşamasında olan varsa onlar için yazdım..rahatlıkla başlayabilirsiniz şekerim..ay bi güzeel bi güzel zemuszemus

16685-North For Men Parlamayı Kontrol Altına Alan Krem

16686-North For Men Göz Çevresi için Üçlü Etkili Balm

16687-North For Men Yaşlanmaya Karşı Etkili Krem

Bu üç ürün hakkında kullananlardan bilgi almak istiyorum. müşterime tavsiye edebilirmiyim işe yarar mı?
göz çevresi için etkili balm gözaltı morluklarınada iyi gelir mi?

16685-North For Men Parlamayı Kontrol Altına Alan Krem

16686-North For Men Göz Çevresi için Üçlü Etkili Balm

16687-North For Men Yaşlanmaya Karşı Etkili Krem

Bu üç ürün hakkında kullananlardan bilgi almak istiyorum. müşterime tavsiye edebilirmiyim işe yarar mı?
göz çevresi için etkili balm gözaltı morluklarınada iyi gelir mi?

morluklar için yaşına göre optimals görmek inanmaktırı ya da eccolageni tavsiye et bence
diğerlerinide gönülrahatlığı ile tavsiye edebilirsin

X