ORİFLAME Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

ya arkadaşlar ben ilk kez bu ay sipariş vercem. yarn vermei düşünüyorm. bazı sorularm var. stokta kalmayan ürünler nasıl anlaşılıyo ve katalog bana siparişlerle birlikte mi gelio yoksa benm özel olarak kndim mi istemem gerekio?:sm_confused:

stokta kalmayan ürünler siparişi girdiğinde en son adımda siparişi göndereceğimiz adımda ürünün karşısında stokta yok diye yazıyor katalog ve hediyelerde otomatik olarak ekleniyor gene son basamakta fatura da yazar nisan kataloğu 5lik set hoşgeldniz programı gibi ğere bu hediye hak etmediyseniz satılamaz diye yazar

ya bn martta kayt oldum duyduğma göre 100bp yi geçene set hediye ediyolarmış bu ay.ama katalogda buay bulunmayan siparişlermz de dahilmi bu puana???bide bn hizmt merkzne çok yakn oturuyorm netten değilde merkezden nası sipariş vereblrmm???

bu aydan itibaren doğumgünü değil artık şifreyi şirket veriyor bir kaç kişi başkalarının adına sipariş verince şirket bu yöntemi uygulamaya başladı ve telefonunuza mesaj olarak gelmesi lazım olmadı lideriniz girsin siparişlerinizi ayrıca direktörünüz şirketi arasın onlar 10 dk da bağlanıyorlar şirkete

sağolun kıslar 4 gün telime geldi mesaj sonunda :eek:
verdim siparişlerimi bu akşam bakalım yarına gelir inşlh

bu arada kıslar stokda olmayan ürünler baya çok bu ay
optimals seti yok sadece gündüz kremi var
beauty lip classic rujun bazı renkleri yok
sabunlardan olmayanlar var
şu tırnak süsleme taşları yok avrupadan gelmemiş
tırnak süsleme ojesi stokda yok
pure skin siyah noktalara karşı bakım yok
aklıma gelen bunlar

ya bn martta kayt oldum duyduğma göre 100bp yi geçene set hediye ediyolarmış bu ay.ama katalogda buay bulunmayan siparişlermz de dahilmi bu puana???bide bn hizmt merkzne çok yakn oturuyorm netten değilde merkezden nası sipariş vereblrmm???

hizmet merkezine gidip marketten alışveriş yapar gibi yapıyorsun danışman kodunu verip al orası daha mantıklı kargo ücreti ödemezsin hediyelerde mart ve nisanda 100 bp yaparsan 4 lü ürün seti 150 bp yaprsan 4 lü ürün ve parfüm mayıs ayındaki ilk siparişinde sabun bile versen gelecek bu hediye seti ayrıca 100 bp yaparsan bu ay makyaj paleti geliyor nisanda 2 bayan prfümü mayısta çanta geliyor ama 100 bp yapman lazım

:teytey:teşekkürler...çok aydnlatcydı.kargo parası vermek istemiodm ii oldu gttm bgn verdm siparşmi:teytey:

oriflame sitesinde mart kataloğunun altında, sonraki ayın kataloğu seçeneğini tıklarsan görebilirsin :KK66:

kataloğun sağ alt köşesinde Sonraki kataloğu inceleyin diye seçenek var onu tıklarsan nisan kataloğu çıkıyor

yaa ben daha yeni üye oldum da bu oriflame de 100bp sat filan diyo onlar ne demek acaba bi de ankaradaki oriflame yeri neresi eskiden maltepedeymiş ama kaldırmışlar nereye taşındı acaba

X