ORİFLAME Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

bakım serumu nedir, hatırlayamadım:) ben de pembe renkli saç maskesinden çok memnunum, alanlar da bayılıyor.a.s

yazın çok sattım ben hair x serisinin yıprnmış saçlar için sarı kapaklı şampuanın varya onun serisinden kırıkşaç uçları için olanı

mrb bayanlar... uzun zaman oldu sipariş vermiyorum. katalog da yok elimde . nisanda sipariş vermek istiyorum. elime sadece katalog nasıl gelebilr? bilgisi olan varsa paylaşablir mi?

ekip liderinden ya da seni üye yapandan temin edebilirsin verirler mutlaka,bu ay bir ürün siparişi ver kataloglar gelir, uzun sire demişsin 6 ay boyunca sipariş vermezsen üyelik düşüyor diye biliyorum bunuda sayfana girip öğrenebilirsin limitin 00 ise yeni üyelik açtır ama kaydın 1 sene boyunca şirket kayıtlarında olduğu için kendi adına açtıramayabilirsin bu durumda annen ya da baban kardeşlerin varsa onların adına açtır hem üyelik 1 tl hemde hediyeleri çok güzel bu durumda gene katalog gelir seni üye yapan verecek birde bu ay 100 bp verebilirsen üyeliğin düşmemiş olsa bile yeniden açtır çünkü kampanyalar harika yardımcı olabildiysem eğer

mrb bayanlar... uzun zaman oldu sipariş vermiyorum. katalog da yok elimde . nisanda sipariş vermek istiyorum. elime sadece katalog nasıl gelebilr? bilgisi olan varsa paylaşablir mi?

ecrinsunbul bazı bilgiler vermiş.Tabii o daha çok işin içinde,daha iyi biliyordur ama,ben yine de yazayım dedim.Çünkü 6 ay sipariş vermeyince üyelik düşüyor diye biliyorum demiş.Ben 11 aydır sipariş vermiyordum.Bu ay verdim geldi.Yani hiç bir şey olmuyo üyeliğe.Bu arada Nisan katalogu da sitede var.Siteye girip sol alt köşeden Mart kataloguna tıklayınca sağ alt köşede "sonraki katalog" diye yazı var.Ona tıklayınca Nisan katalogu cıkıyor.Ama danışman girişi yapmış olsak bile sadece güncel katalogun alış fiyatlarını görebiliyoruz.Nisanın sadece satış fiyatları var.Ordan bak Nisan kataloguna,neyin alış fiyatını meak ediyosan ben sana özelden yazayım.Burdan yasakmış çünkü.:hulya:

Tabii ille de katalog istiyorsan,Oriflame ın sitesinden hızlı sipariş bölümünden katalog kodunu girip isteyebilirsin.Ben sana vereyim kodları:

Nisan katalogu kodu ( 1 adet ): 720401 - 1,10 TL
Mayıs kataogu kodu ( 1 adet ) : 720501 - 1,10 TL
Nisan Fiyat Listesi Kodu : 722033 - 0,08 TL
Mayıs Fiyat Listesi Kodu : 722035 - 0,08 TL

Tabii bir de gönderi ücreti..Ya da sıfırlama ürünü ki o da ayak arındırıcısıymıştı ama stokta bitmiş..Yaşlanma karşıtı saç kremi geliyor..:hulya:

Son düzenleme:
oriflame beni iice sinir etti
hediyelerden faydalanmak için eşimin üstüne üyelik açtık ama şifre 4 gündür gelmedi şirketi arıyoruz 35 dk bekledik telde ama açan yokk
çokk sinir oldummm bu kadarda olmazz :eek:klava:

oriflame beni iice sinir etti
hediyelerden faydalanmak için eşimin üstüne üyelik açtık ama şifre 4 gündür gelmedi şirketi arıyoruz 35 dk bekledik telde ama açan yokk
çokk sinir oldummm bu kadarda olmazz :eek:klava:

canım genelde doğum tarihi şifre oluyor.bende arkadaşımı üye yapmıştım,şifresi gelmedi hiç.mesela 20.01.1985 se doğum tarihi,şifreniz 20011985 tir büyük ihtimal.bi dene istersen..vereliniortak

canım şifre değilmiş bu ay değiştirmişler onu artık şifre doğum günleri değil kişiye özel olsun die sadece ona msj geliyomuş

mail adresi yazdıysanız mailinize gelmiş olabilir...
sipariş girecekseniz direktörünüzde girebilir. Bir alt üyeme de aynı şey oldu şifre gelmedi.
siparişlerini direktörümüz girdi. şifresi faturasında geldi...

bu aydan itibaren doğumgünü değil artık şifreyi şirket veriyor bir kaç kişi başkalarının adına sipariş verince şirket bu yöntemi uygulamaya başladı ve telefonunuza mesaj olarak gelmesi lazım olmadı lideriniz girsin siparişlerinizi ayrıca direktörünüz şirketi arasın onlar 10 dk da bağlanıyorlar şirkete

ecrinsunbul bazı bilgiler vermiş.Tabii o daha çok işin içinde,daha iyi biliyordur ama,ben yine de yazayım dedim.Çünkü 6 ay sipariş vermeyince üyelik düşüyor diye biliyorum demiş.Ben 11 aydır sipariş vermiyordum.Bu ay verdim geldi.Yani hiç bir şey olmuyo üyeliğe.Bu arada Nisan katalogu da sitede var.Siteye girip sol alt köşeden Mart kataloguna tıklayınca sağ alt köşede "sonraki katalog" diye yazı var.Ona tıklayınca Nisan katalogu cıkıyor.Ama danışman girişi yapmış olsak bile sadece güncel katalogun alış fiyatlarını görebiliyoruz.Nisanın sadece satış fiyatları var.Ordan bak Nisan kataloguna,neyin alış fiyatını meak ediyosan ben sana özelden yazayım.Burdan yasakmış çünkü.:hulya:

Tabii ille de katalog istiyorsan,Oriflame ın sitesinden hızlı sipariş bölümünden katalog kodunu girip isteyebilirsin.Ben sana vereyim kodları:

Nisan katalogu kodu ( 1 adet ): 720401 - 1,10 TL
Mayıs kataogu kodu ( 1 adet ) : 720501 - 1,10 TL
Nisan Fiyat Listesi Kodu : 722033 - 0,08 TL
Mayıs Fiyat Listesi Kodu : 722035 - 0,08 TL

Tabii bir de gönderi ücreti..Ya da sıfırlama ürünü ki o da ayak arındırıcısıymıştı ama stokta bitmiş..Yaşlanma karşıtı saç kremi geliyor..:hulya:

teşekkürler opuyorumnanaktan

peki arkadaşlar sadece katalog istediğimde kargo ücreti,yada benzeri bişy de ödeniyormu ücret sıfırlama gibi.. onu da yazarsanız hemen bu ece sipariş vereyim kataloglar için..

peki arkadaşlar sadece katalog istediğimde kargo ücreti,yada benzeri bişy de ödeniyormu ücret sıfırlama gibi.. onu da yazarsanız hemen bu ece sipariş vereyim kataloglar için..

evet ödeniyor ayak arındırıcısı bittiği için saç kremi gelecek kodu:729000

bende üye olmak istiyorum da nasıl olucak anlamadım nerden olacak bi ücret alıyorlar mı üye olurken üyelere nasıl bir indirim var anlatabilir misiniz

X