ORİFLAME Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

ben bu ay üye oldum yarın sipariş versem olur yani dimi üyelik 1 tl olur mart ayı bitine kadar sipariş verebilirim birde ben parayı yatırırken hesap mı açtırmam lazım ing bank yada akbakda yoksa gidip hemen yatırabiliyormuyum

Oriflame Ödeme Yöntemleri
05.Şub.2010 |Duyurular

Sipariş Sırasında :
Internet sitemizden siparişinizin sonuçlanması aşamasında 'Siparişi Gönder' yerine 'Kartla Öde' düğmesine basıp kart bilgilerini girerek kredi kartı ile ( tek çekim veya taksitli )
Hizmet Merkezleri'nden sipariş sırasında nakit olarak, kredi kartı ile tek çekim veya taksit ile
ödeme yapabilirsiniz.
Sipariş sırasında ödeme yapılması tercih edilmemesi durumunda kredili yöntem seçilecek olup Fatura vademiz 21 gündür.

Kredili Ödeme Yöntemleri:
ING şubelerinden Danışman kodunuzu vererek fatura tutarı kadar, kısmi veya fatura tutarından fazla ödeme yapabilirsiniz. Bu işlem için masraf alınmamaktadır ( 30.04.2010 tarihine kadar ). ING Bank'a otomatik ödeme talimatı verebilir veya Mecidiyeköy Şubesi'nde (Şube Kodu 107) yer alan hesabımıza TR300009900810371100100004 IBAN numarası ile EFT yapabilirsiniz. EFT yoluyla yapılan ödemelerde otomatik fatura kapama olmadığından ve kapamalar manuel olarak yapıldığından, ödemenin kaynağını/Danışman kodunu/isim-soyadı bulamama ve hesabın kapatılamama riski bulunmaktadır. Dolayısıyla EFT yöntemini mecbur kalmadıkça, daha sonra sorun yaşanmaması için önermemekteyiz.

Akbank şubelerinden Danışman kodunuzu vererek fatura tutarınız kadar veya kısmi ödeme yapabilirsiniz. Ayrıca otomatik ödeme talimatı vererek ödeme yapabilirsiniz. Bu işlemler masrafsızdır. Akbank'a EFT yapılamamaktadır.

Teb şubelerinden ve internet sitesinden Danışman kodunuzu vererek fatura tutarı kadar, kısmi veya fatura tutarından fazla ödeme yapabilirsiniz. Otomatik ödeme talimatı verebilirsiniz. Bu işlemler masrafsızdır. TEB'e EFT yapılamamaktadır.

Fortis şubelerinden kısmi veya fatura tutarı kadar ve internet şubesinden fatura miktarı kadar ödeme yapılabilmektedir. Otomatik ödeme talimatı da verebilirsiniz. Bu işlemler masrafsızdır. FORTIS'e EFT yapılamamaktadır.

PTT şubelerinden danışman kodunuzu vererek fatura tutarı kadar ödeme yapabilirsiniz. Bu işlem için, işlem başına 2,14 TL masraf alınır.

İş Bankası internet sitesinden Danışman kodunuzla fatura tutarınız kadar veya otomatik ödeme talimatı vererek ödeme yapabilirsiniz.İş Bankası Balmumcu Şubesi 172909 nolu EFT hesabımız 01 Nisan 2010 itibariyle kapanacağından EFT ödemeleriniz için ING Bank Mecidiyeköy Şubesinde yukarıda detayları yer alan hesabımızın kullanılmasını önemle rica ederiz.

Diğer Kredili Ödeme Yöntemleri:
PTT Çeki (01 Nisan 2010 tarihi itibariyle kapanacaktır) ile üzerine danışman kodunuzu yazarak ödeme yapabilir veya Oriflame Hizmet Merkezleri'nde nakit olarak faturalarınızı ödeyebilirsiniz. PTT Çekinde 100,01 TL’ye kadar olan işlemlerde 1,50 TL; 100,01 TL'den 250,01TL'ye kadar olan işlemlerde 2,50 TL; 250,01 TL'den 500,01 TL'ye kadar olan işlemlerde ise 3,50 TL masraf alınmaktadır.

Banka ödemelerine ait bilgiler yukarıda tablo halinde yukarıda yer almaktadır. Banka ve PTT aracılığı ile yapılan tüm ödemelerde önem arz eden husus borç kapamalarının Oriflame hesaplarında en erken ertesi gün gerçekleşmekte olduğudur.

arkadaşlar su ptt çeki ile yapılan ödemeler neden kaldırılıyomuş bilgi verebilecek olan varmı

yaa arkadaşlar ben siparişi nasıl vercem şimdi biri bana yardım edebilir mi

sitye gir danışman kodunu şifreni gir sayfan açıldığında sayfanın altında hızlı sipriş formunba gir ürün kodlarını yaz karşısına miktarlarnı yaz sepete ekle de gelen sayfada gönderini şeklini 99-kargo adrese teslimi seç alışveriş sonu de gelene evet de web fırsatlarnı istediğin bişey yoksa ileri de en sonunda yazdığın ürülerini gösterir puanını gösterir fatura tutatırını gösterir bunları incele bir de bedava alma hakkı olduğunuz ürünleri eksik girdiğiniz takdirde onlar içinin tablonun başında uyarı gelir onada bak herşey normalse siparişi gönder de

yaa ben girdim şimdi sipariş vercektim bana 749611 ile borcun var dedi ne ki bu ben daha yeni üye oldum ki

seni kim üye yaptıysa o kişiyi ara bence direktörünü falan arasın isim benzerliği olabilir uzun zamandırda sipariş vermiyorsa ismi silinmiştir senin üyeliğin sırasında site uyarı vermemiştir benim üyemin birindede oldu bu durum hemen halettik sen direktörünü hemen ara

merhabalar.sılk&kasmır seti var bu ayki katolokta.nasıl sizce?masaj yapının kokusu falan bilen varmı?sabunu nasıl?kremli yazıyor ama bilmiyorumkismile ona göre sipariş vercem lütfen yardımcı olun arkadalar?

silk&casmir in bende roll-on u var müthiş güzel kokuyor.. el kremide çok güzel bu seriyi çok beğeniyorum. masaj jelini nasıl bir bilgim yok

arkadaşlar sipariş veriyorum şimdi.bugün son gün ya..fakat sipariş veremedim.acaba 5 ten sonra verilmiyor mu?bilen var mı acaba?acillll cevap....

arkadaşlar sipariş veriyorum şimdi.bugün son gün ya..fakat sipariş veremedim.acaba 5 ten sonra verilmiyor mu?bilen var mı acaba?acillll cevap....

veriliyor 22 e kadar iki tane ödenmemiş faturan varsa bu aya ait ne kadar olursa olsun limitin kapatılır ama kredi kartıyla da verebilirsin

arkadaşlar harika mart kampanyası aynı şartlar ve hediyelerle nisanda da devam ediyor ekibi olanlara ekip kuracaklara sonsuz başarılar

selam kızlar size bi kaç şey sormak istiyorum bu ay ki katoloktaki ürünler hakkında kullananlar yazarsa sevinirim
deligtın kokusu mu giordani goldun kokusumu daha hoş
veya fire air ice içinden hangisi daha kalıcı ve güzel
ecollagenin kırışıklık dolgunlaştırıcısımı güzel sonuç verir yoksa
ecollagenin gündüz kremimi
birde ağda bantları nasıl çokmu küçük yani bacak için yapacak olsak ne kadar kullanabiliriz
çok soru sordum galşba
şimdiden teşekkürler opuyorumnanaktan

sağol canım
ay ne denildiği belli değil bu ay da 1 tl idi zaten güya bir kaş ay 1 tl olmaycaktı daha bilmiyorumkismile
neyse herkese bol üyeler diyelim zemuszemus

16685-North For Men Parlamayı Kontrol Altına Alan Krem

16686-North For Men Göz Çevresi için Üçlü Etkili Balm

16687-North For Men Yaşlanmaya Karşı Etkili Krem

Bu üç ürün hakkında kullananlardan bilgi almak istiyorum. müşterime tavsiye edebilirmiyim işe yarar mı?
göz çevresi için etkili balm gözaltı morluklarınada iyi gelir mi?

son ikisini eşim kullanıyor. bir de yorgunluk izlerine karşı nemlendiricisi var hafif tatlı bir bronzluk veriyor. çok memnun. nemlendirici davidoff coll water gibi kokuyor.

bende giricem akşam siparişini umarım müşterim memnun kalır...

umarım hedefine ulaşırsın :)

X