ORİFLAME Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

yeni bir parfüm vardı ismini unuttum
çilekli gibi birşey diyordu 30 ml 19 liraydı
hoşuma gitmişti ama parfümde çok tutucu olduğum için cesaret edemedim ya

yeni bir parfüm vardı ismini unuttum
çilekli gibi birşey diyordu 30 ml 19 liraydı
hoşuma gitmişti ama parfümde çok tutucu olduğum için cesaret edemedim ya

canım 20 yaş ve altındaysan, şekerli meyveli yazlık bir koku istiyorsan evet olabilir. Edt olduğu için kalıcı değil ama yazın zaten kokular pek kalıcı olamıyor...
Ben Eclat Weekend öneririm Mayıs ayında. Tam bir bahar parfümü tüm genç kız ve genç kadınlara öneririm... Tabii çiçek meyve karışımını seviyorsan bunu da sevebilirsin...
Paradise hem çiçeksi hem kalıcı... Divine mavi şişe de ferah bir koku ve orta kalıcılıkta... Precious Moments EdP da beğenilen bir koku.
Bunlar da bahara uygun :)

Kış yaz fark etmez kalıcı olsun da yeter dersen Grace EdP, More by Demi, Elixir, Enigma olabilir...

Son düzenleme:

21 yaşındayım ve şekerli meyveli şeyleri pek sevmem
çiçeksi pudralı kokular hoşuma gider
avonun incandessence kullandığım tek parfüm

21 yaşındayım ve şekerli meyveli şeyleri pek sevmem
çiçeksi pudralı kokular hoşuma gider
avonun incandessence kullandığım tek parfüm

hımmm anladım seni :) o kokuyu bi ara uzunca süre kullandım, ki uzun süre bir şeyi pek kullanamıyorum. Oryantal çiçeksi parfüm seviyorsun...
Paradise Edp'yi kesinlikle öneririm o zaman! Cildim dışımda saçlarıma falan da sıkıyorum. Herkes fark ediyor ve bayılıyor bu kokuya. Dediğin gibi çiçeksi ve pudralı :)

Eclat weekend'ın ve Divine 'ın da roll on parfümü mayısta indirimde, bence onu da alıp deneyebilirsin

Son düzenleme:

teşekkür ediyorum canım :) mutlaka deneyeceğim.

ben bir yıldır temsilciyim geliş fiyatına almak için bide yakınlarıma satmak için yapıyrm ürünlerden çok memnunum :) önerebileceğim çok ürün var canım yardımcı olurum rimelinden tut parfümün kADAR.. :)

arkadaşlar şu %3 %6 ünvanları ne işe yarıyor ben bu ay %3 olmuşum yani ne demek

oriflame de satış karı haricinde puanlar karşılığında alınan iskonto vardır. kişisel hesabınızdan en az 100 bp vermek şartı ile grup puanınız 200 bp olursa % 3 seviyesine çıkar yaklaşık 6 tl iskonto alırsınız 600 bp olursa yaklaşık 30-40 tl civarı iskonto alırısnız bu şekilde 1200 bp %9 en son 10000 bp % 21 e kadr gidiyor. % 21 seviyesinde üst danışman oluyorsanız ve 6 ay boyunca bu seviyeyi koruduğuuzda direktör ünvanını alıyorsunuz.

kızlar mayıs ayına özel kayıt ücreti 30 tl yerine 1 tl oldu kayıt yaptırmak isteyenler yapsın bu fırsat kaçmaz

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaslar yardiminiza ihtiyacim var gecen ay oriflame uye oldum takim liderim kayit ucreti odememem icin ilk siparisimi kendisi vermesi gerektigini soyledi bana sen siparislerini gir bekle gonderme dedi bende bekledim sonradan benden urun kodlarini istedi o girdi gonderdi ama benim siparislerimden ikiser tane girmis ayrica fazladanda urun girmis ve kayit ucretide gozukuyor faturada ne yapmam lazim kargoyu almadim

Kizlar acil yardiminiza ihtiyacim var gecen ay oriflame uye oldum takim liderin kayit ucreti odememem icin ilk siparisimi kendisi girmesi gerektigini soyledi ban sen gir bekle gonderme dedi bende girdim bekledim sonra bendwn urunlerin kodlarini istedi girdi gonderdi simdi fatutamda butun siparislerim ikiser tane ve fazladan urunler girilmis gozukuyor ayrica kayit ucretide var kargoyu almadim ne yapmam lazim

bence kendisi iskonto alabilmek için seni kandırmıs öyle şey mi olur hiç

k.kartı ile ödeme yapmak daha mantıklı bencede sonradan yatırmak sıkıntı oluyo. bide ben ıgdır da yaşıyorum ürünler sipariş verdikten kaç gün sonra elime gelr sence

k.kartı ile ödeme yapmak daha mantıklı bencede sonradan yatırmak sıkıntı oluyo. bide ben ıgdır da yaşıyorum ürünler sipariş verdikten kaç gün sonra elime gelr sence

ben istanbul'dayım diyelim ki bu sabah verdim ertesi gün öğlenleyin geliyor ama sana da 2 iş günü içerisinde ulaşır diye düşünüyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…