ORİFLAME Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

Burdan yazsanız biz de öğrensek :)
Ben de üye olmayı düşünüyorum oriflame e o arkadaş gibi:)

Size ozel mesaj atabildim ama buradan da yazayim :)

Avonla arasinda inanilmaz fark var,

AVON DANIŞMANI
Sadece satış yapar
üye kaydetme hakkı yoktur.Takım öncüsüne bağlıdır.
3ay üyelik hakkı vardır.
Ürün garantisi, yani ürün iade ve değişim hakkı vardır. Ama takım öncüsü ve bölge sorumlusu buna izin vermezler.
Satış yapmaları konusunda kota ve baskı uygulanır.
Grup primi ve basamak kazancı yoktur.
Satış karı indirimli ürünlerde %25 indirimsiz ürünlerde %33tür.

ORIFLAME DANIŞMANI
Danışmanın 12 ay üyelik süresi vardır.
Danışman istediği bölgeden, istediği ilden hatta uluslararası kayıt yapabilir.
Tamamen özgürdür. Hiçkimsenin yönetiminde ve baskısında olmaz.
İsterse sadece ihtiyaçlarını alır, isterse üye kaydedip grubunu kurar ve %21 e varan grup primi ve bunun ilerisinde ise dolar ödülleri kazanır.
Üyelerinin borçlarından sorumlu değildir.
Satış ve satış kotası yoktur. Kayıt kotası da yoktur.
Her danışmanın ünvanı ne olursa olsun aynı haklara sahiptir.
Satış yaparsa her üründe net kar %30 dur.
Danışmanın grubunu kimse elinden alamaz.
Herkes kendi çalışmalarının karşılığını alır. Sistem son derece adildir.
Grup ve kazancı miras yoluyla mirasçılara bırakılabilir.
1000 dolardan 1.000.000 dolara kadar ödül kazanılabilir.
Yılda 2 kez yurtdışı seyahatlere katılabilir.

1.500 ytl satışta avon kazancı (indirimli ürün)
%25 kar : 375 ytl
Grup primi yok

1500 ytl satışta oriflame kazancı
Satış karı %30 dan 375 ytl
Grup primi 118 ytl
Toplam kazanç 568 ytl

ORIFLAME GÜZELLİK DANIŞMANININ DİĞER KAZANÇLARI

Ürün garantisi fatura tarihinden itibaren 30 gündür.
İthaldir - Sağlık bakanlığının izniyle Türkiye"ye girer ve satılır.
Bitkisel içeriklidir - Kimyasal ve hayvansal içerik bulunmaz - Hayvanlar üzerinde test edilmez.
Gönüllü insan denekler üzerinde test edilir.
Kalitesi yüksek,fiyatı uygundur,doğrudan satış derneğine üyedir.
Zengin ürün çeşidi (yaklaşık 600) dış ambalajı doğaya dönüşümlüdür.
Ürün üretim tarihinden itibaren 30 ay boyunca kullanılabilir.
Ödeme süresi 21 veya 18 gündür. Faturalarınızı ptt 1602234 oriflame hesabına kendi üye no"nuzu bildirerek,veya türkiye işbankası 1135 şube 172909 a eft veya havale yapabilirsiniz.
Ya da siparişlerinizi internetten sipariş anında kredi kartı ile ödeyebilirsiniz.
12 ay üyelik süresi vardır. Her ay sipariş verme zorunluluğu yoktur.
Herhangi bir alışveriş limiti yoktur. İstediğiniz kadar ve istediğiniz sayıda sipariş verebilirsiniz.
Firmanın size tanıdığı 220 liralık kredi hakkınız vardır. Bu sayede ürünleri önden para ödemeden alır sermayeniz olmasa da satış yaptıktan sonra firmaya geri ödeyebilirsiniz.
Kargo ücreti yoktur. O aya ait bir özel 7 liralık kargo ücreti ödememe ürünü yazarız ve kargo ücreti ödemeden bir ürünümüz olur.
Sonuçta:
Kendiniz ürünleri kullanmak, alışveriş yapmak üzere üye olursanız, ürünleri indirimli alırsınız.
Satış yapmayı hedeflerseniz kar kazancınız olur,
Sizin gibi ürün alacak, satacak ve sizi kopyalayarak üyeler bulduğunuzda, üyelerinizin de sizi kopyalayarak üyeler yapması durumunda ise bir işiniz olur ve hızla katlamalı kazanırsınız.

arkadaşlar merhaba,

bu tarz satışlarda avon daha bilindik bir marka olduğu için internette pek çok yorum gördüm ancak oriflame ile ilgili en doyurucu bilgiye burada ulaşabildim. satış temsilciliği hakkında bilgi alabilir miyim? kayıt için ne kadar ücret ödeniyor? iptal etmek istersek bir yaptırım oluyor mu? bildiğim kadarıyla aylık doldurulması gereken bir kota yok doğru mudur? sipariş verme vs. internet üzerinden mi oluyor? sizin adınıza haberiniz olmadan sipariş girilmesi gibi sıkıntılarla karşılaştınız mı?
kendi ihtiyaçlarımı karşılamak için üyelik yapmayı düşünüyorum eşe dosta çok satış yapacağımı düşünmüyorum. sizce değer mi uğraşmaya?

kayıt ücreti normalde 30 tl dir. ancak haziran ayına özel bir kampanya var bu ay 5 tl tek şartı ise bu ay içinde bir tane de olsa ürün almak. .iptal için bir yaptırım yok. eğer kendiisteğinizle iptal ettirirseniz 6 ay boyunca yeni kayıt açamazsınız ayrıca 1 yıl boyunca sipariş verilmediğinde otomatik üyeliğiniz düşüyr. her ay sipariş vermek zorunlu değil. direktörünüzle görüştükten sonra size 295 tl kredi limiti açılıyor ve bu tutarda vadeli alışveriş yapabilirsiniz ödeme için 21 gün süre tanıyorlar ayruca kredi kartı ile taksitle de alabilirsiniz. tüm işlemeler internetten yapılıyor veya direktörünüze söylüyorsunuz onun sipariş verme yetkisi var. direktör ve liderlere sipariş yetkisi tanındığından habersiz sipariş gibi durumlar olabiliyor ancak bu kişiler farklı bir sözleşme imzaladığı için tm sorumlulukta onlara ait olur bu sebeble içinizi rahat olsun.

uğraşmaya kesilikle değer bir çok kişi kendi ihtiyaçlarını almak için başladı bu işe, zamanla hem işe alışınca hem de kazancını görünce vazgeçemediler ve şu an çok ciddi paralar kazanıyorlar. alacağınız bir risk yok. bir kaybınız yok. deneyebilirsiniz.

Size ozel mesaj atabildim ama buradan da yazayim :)

Avonla arasinda inanilmaz fark var,

AVON DANIŞMANI
Sadece satış yapar
üye kaydetme hakkı yoktur.Takım öncüsüne bağlıdır.
3ay üyelik hakkı vardır.
Ürün garantisi, yani ürün iade ve değişim hakkı vardır. Ama takım öncüsü ve bölge sorumlusu buna izin vermezler.
Satış yapmaları konusunda kota ve baskı uygulanır.
Grup primi ve basamak kazancı yoktur.
Satış karı indirimli ürünlerde %25 indirimsiz ürünlerde %33tür.

ORIFLAME DANIŞMANI
Danışmanın 12 ay üyelik süresi vardır.
Danışman istediği bölgeden, istediği ilden hatta uluslararası kayıt yapabilir.
Tamamen özgürdür. Hiçkimsenin yönetiminde ve baskısında olmaz.
İsterse sadece ihtiyaçlarını alır, isterse üye kaydedip grubunu kurar ve %21 e varan grup primi ve bunun ilerisinde ise dolar ödülleri kazanır.
Üyelerinin borçlarından sorumlu değildir.
Satış ve satış kotası yoktur. Kayıt kotası da yoktur.
Her danışmanın ünvanı ne olursa olsun aynı haklara sahiptir.
Satış yaparsa her üründe net kar %30 dur.
Danışmanın grubunu kimse elinden alamaz.
Herkes kendi çalışmalarının karşılığını alır. Sistem son derece adildir.
Grup ve kazancı miras yoluyla mirasçılara bırakılabilir.
1000 dolardan 1.000.000 dolara kadar ödül kazanılabilir.
Yılda 2 kez yurtdışı seyahatlere katılabilir.

1.500 ytl satışta avon kazancı (indirimli ürün)
%25 kar : 375 ytl
Grup primi yok

1500 ytl satışta oriflame kazancı
Satış karı %30 dan 375 ytl
Grup primi 118 ytl
Toplam kazanç 568 ytl

ORIFLAME GÜZELLİK DANIŞMANININ DİĞER KAZANÇLARI

Ürün garantisi fatura tarihinden itibaren 30 gündür.
İthaldir - Sağlık bakanlığının izniyle Türkiye"ye girer ve satılır.
Bitkisel içeriklidir - Kimyasal ve hayvansal içerik bulunmaz - Hayvanlar üzerinde test edilmez.
Gönüllü insan denekler üzerinde test edilir.
Kalitesi yüksek,fiyatı uygundur,doğrudan satış derneğine üyedir.
Zengin ürün çeşidi (yaklaşık 600) dış ambalajı doğaya dönüşümlüdür.
Ürün üretim tarihinden itibaren 30 ay boyunca kullanılabilir.
Ödeme süresi 21 veya 18 gündür. Faturalarınızı ptt 1602234 oriflame hesabına kendi üye no"nuzu bildirerek,veya türkiye işbankası 1135 şube 172909 a eft veya havale yapabilirsiniz.
Ya da siparişlerinizi internetten sipariş anında kredi kartı ile ödeyebilirsiniz.
12 ay üyelik süresi vardır. Her ay sipariş verme zorunluluğu yoktur.
Herhangi bir alışveriş limiti yoktur. İstediğiniz kadar ve istediğiniz sayıda sipariş verebilirsiniz.
Firmanın size tanıdığı 220 liralık kredi hakkınız vardır. Bu sayede ürünleri önden para ödemeden alır sermayeniz olmasa da satış yaptıktan sonra firmaya geri ödeyebilirsiniz.
Kargo ücreti yoktur. O aya ait bir özel 7 liralık kargo ücreti ödememe ürünü yazarız ve kargo ücreti ödemeden bir ürünümüz olur.
Sonuçta:
Kendiniz ürünleri kullanmak, alışverişyapmak üzere üye olursanız, ürünleri indirimli alırsınız.
Satış yapmayı hedeflerseniz kar kazancınız olur,
Sizin gibi ürün alacak, satacak ve sizi kopyalayarak üyeler bulduğunuzda, üyelerinizin de sizi kopyalayarak üyeler yapması durumunda ise bir işiniz olur ve hızla katlamalı kazanırsınız.

Miroskaa da uyduruk güneş Gozlugu satar ve sattigi ürünün arkasında durmaz.ürünü satana kadar whatsaptan oradan buradan iletişime geçer.paranizi alinca isi biter ,sizi siler.güvenilmez,sözünde durmaz biridir

arkadaşlar merhaba,

bu tarz satışlarda avon daha bilindik bir marka olduğu için internette pek çok yorum gördüm ancak oriflame ile ilgili en doyurucu bilgiye burada ulaşabildim. satış temsilciliği hakkında bilgi alabilir miyim? kayıt için ne kadar ücret ödeniyor? iptal etmek istersek bir yaptırım oluyor mu? bildiğim kadarıyla aylık doldurulması gereken bir kota yok doğru mudur? sipariş verme vs. internet üzerinden mi oluyor? sizin adınıza haberiniz olmadan sipariş girilmesi gibi sıkıntılarla karşılaştınız mı?
kendi ihtiyaçlarımı karşılamak için üyelik yapmayı düşünüyorum eşe dosta çok satış yapacağımı düşünmüyorum. sizce değer mi uğraşmaya?

Ben size bir de Farmasi yi araştırın derim. Ürünlerin çoğu dermokozmetik paraben, alkol ve alerjik maddeler içermiyor. Üstelik Türk firması.
Farmasi olarak netten araştırbilirsiniz. Kalitesi de fiyatları da süper..

Burdan yazsanız biz de öğrensek :)
Ben de üye olmayı düşünüyorum oriflame e o arkadaş gibi:)

Türk firması olan Farmasi yi de araştırın derim hem kendi ihtiyaçlarınızı karşılamak hem de satış yapmak için çok geniş bir ürün yelpazesi var. Sonuçta karşılaştırıp kararınızı verebilirsiniz.

Arkadaşlar Selam!
6 aydır oriflame danışmanıyım. Genel olarak ürünlerden kendim de oldukça memnunum. Fakat Silk Beauty Ağda Bantları'ndan hiç memnun kalmadım. Sanki bir süre bekleyip yapışkanlığını kaybetmiş gibiler. Bu durumla karşılaşanınız var mı? Bir de Nutrishake hakkında tecrübe/geribildirim paylaşımı yaparsanız sevinirim.

Arkadaşlar Selam!
6 aydır oriflame danışmanıyım. Genel olarak ürünlerden kendim de oldukça memnunum. Fakat Silk Beauty Ağda Bantları'ndan hiç memnun kalmadım. Sanki bir süre bekleyip yapışkanlığını kaybetmiş gibiler. Bu durumla karşılaşanınız var mı? Bir de Nutrishake hakkında tecrübe/geribildirim paylaşımı yaparsanız sevinirim.

Merhabalar :) agda bandini hic kullanmadim ama nutrishake 2.paketimi siparis ettim yarin elime gecicek sanirim :)

yararini gordum soyle anlatiyim, 65kg 68 boylardaydim, yemekle ekmekle yagla bilmemneyle alakam yoktur ama 3ogun tatli pasta yiyebilirdim yani okadar tatli yememe falan az bile kilodaydim :) 1 ay kullandim vanilyalisini, normal kahvaltinizi ediyosunuz abartisiz oyle 3 dilim ekmek sinirsiz peynir falan degil tabi olculu. Sonra ogle saatlerinde 12 2 arasi ogle yemegi oncesi 15 dk once falan bu karisimi iciyosunuz. Sizi rahat 6ya kadar falan tok tutuyor. 6da aksam yemegi yiyorsunuz ama ondan da 15dk once bi karisim daha iciyosunuz.hergun yapamadim da en azindan 2 gunde 1 falan kesin yaptim boylelikle 60a kadar indim.55 tertemiz o yuzden bi paket daha siparis verdim.oneririm o yuzden :)

Merhabalar :) agda bandini hic kullanmadim ama nutrishake 2.paketimi siparis ettim yarin elime gecicek sanirim :)

yararini gordum soyle anlatiyim, 65kg 68 boylardaydim, yemekle ekmekle yagla bilmemneyle alakam yoktur ama 3ogun tatli pasta yiyebilirdim yani okadar tatli yememe falan az bile kilodaydim :) 1 ay kullandim vanilyalisini, normal kahvaltinizi ediyosunuz abartisiz oyle 3 dilim ekmek sinirsiz peynir falan degil tabi olculu. Sonra ogle saatlerinde 12 2 arasi ogle yemegi oncesi 15 dk once falan bu karisimi iciyosunuz. Sizi rahat 6ya kadar falan tok tutuyor. 6da aksam yemegi yiyorsunuz ama ondan da 15dk once bi karisim daha iciyosunuz.hergun yapamadim da en azindan 2 gunde 1 falan kesin yaptim boylelikle 60a kadar indim.55 tertemiz o yuzden bi paket daha siparis verdim.oneririm o yuzden :)

Paylaşım için teşekkürler :)
Ben liko vermek amacından ziyade bir gıda takviyesi - zindelik/enerji verici etkisi de olur mu düşüncesiyle bu ay sipariş ettim (spor çantası da ikna edici oldu gerçi :)) Halihazırda 48 kiloyum ama özellikle şu sıcaklarda halsizlik, bitkinlik hat safhada. Zindelik verici bir etkisi olursa sizlerle paylaşırım.

Arkadaşlar Selam!

Ben ağda bantlarından bu ay aldım ve hiç beğenmedim yapış yapış, zor temizleniyor açıkcası Avon'un ağda bantlarından daha memnun kalmıştım.
Genel olarak Oriflame'i beğeniyorum ama ağda bantları beni şaşırttı.

Kızlar danışman numaramı unuttum yardim nerden bulucam fatura falan da yok temsilcimde de ses yok yardimmm

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

nutrishakenin vanilyalı aramolısını aldım nasıl kullanacağım bilmiyorum henüz elime ulaşmadı gerçi kullnma kılavuzunda yazar ama

Arkadaşlar Selam!

a.s bende silk beauty yüz ağda bandını aldım tek kullanımlık gibiler hiç beğenmedim ama diğer ürünleri güzel tabikide bir şey soracağım cevaplarsanız sevinirim:) malum altı aydır üyesiniz benden daha tecrübelisinizdir:) hoşgeldiniz programının 3.adımındaki top allıklar natural peach mı yoksa radiance mi ben çok beyaz tenliyim bana hangisi gider

Son düzenleme:
a.s bende silk beauty yüz ağda bandını aldım tek kullanımlık gibiler hiç beğenmedim ama diğer ürünleri güzel tabikide bir şey soracağım cevaplarsanız sevinirim:) malum altı aydır üyesiniz benden daha tecrübelisinizdir:) hoşgeldiniz programının 3.adımındaki top allıklar natural peach mı yoksa radiance mi ben çok beyaz tenliyim bana hangisi gider

Natural peach fazla yoğun gelebilir sizin için, radiance'ı kullanmadım.

Arkadaşlar giordani gold iconic rujlardan alan var mı?
Almak istiyorum ama katalogda renkler tam net değil o yüzden karar veremedim.
Bir de very me'nin perfect pudrasından alan var mı clear rengi nasıl çok mu koyu:KK31:

Bir de very me'nin perfect pudrasından alan var mı clear rengi nasıl çok mu koyu:KK31:

Very me kullanmadim henuz tatlim ama giordani'nin memnun olmadigim tek bir urunu yok. Ki iconic rujlari apayri guzellikte guven bana da al bj dene yani.tam bakamadim ayrintili bh ay kataloguma fiyat uygunsa indirimdeyse stokla :)

yaşınızı bilmiyorum ama very me daha çok öğrenci yaşlarında ki genç kızlar için hafif makyaj ve düşük bütçe isteyenler için. giordani gold veya the one ürünleri tavsiyemdir.

Very me kullanmadim henuz tatlim ama giordani'nin memnun olmadigim tek bir urunu yok. Ki iconic rujlari apayri guzellikte guven bana da al bj dene yani.tam bakamadim ayrintili bh ay kataloguma fiyat uygunsa indirimdeyse stokla :)

Rujların testerı falan yok o yüzden renk konusunda biraz kararsız kaldım evde rujdan geçilmiyor ama yinede almadan duramıyorum neyse olmadı gözümü karartıp bi tane alırım artık:)

yaşınızı bilmiyorum ama very me daha çok öğrenci yaşlarında ki genç kızlar için hafif makyaj ve düşük bütçe isteyenler için. giordani gold veya the one ürünleri tavsiyemdir.

30 yaşındayım canım o pudranın deseni, görünüşü hoşuma gitti o yüzden sordum the one serisinin geçen ay krem farlarını toplamıştım bu ay birkaç tane rujundan alacağım.:)

X