ORİFLAME Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

kızlar bu oriflame avon vb. ürünlerin kargosu ne kadar geliyo acaba?
üye olup sırf kendim için arada sırada bi kaç sipariş vermeyi düşünüyorum da.

kızlar bu oriflame avon vb. ürünlerin kargosu ne kadar geliyo acaba?
üye olup sırf kendim için arada sırada bi kaç sipariş vermeyi düşünüyorum da.

avon 8 lira civarydı sanırım yanlış bilmiyorsam.
oriflamede de kargo sıfırlama ürünü geliyor. el kremi duş jeli gibi. yani kargo ödemiyorsun sana bir ürün yolluyorlar. onu ister sat ister kendin kullan.
tabi bu uzun zaman önce böyleydi. hala aynı mı bilmiyorum. arkadaşlar daha kesin bilgiyi verirler

9 tl oldu kargo sıfırlama diğer sistem aynı bu ay kargo sıfırlama ürünü 200 ml duş jeli

sanki başka sayfaya üye topladık zaten oriflame ismini vererek reklamını yapmışınız insanlar iş sahibi olabilir bunda ne kötülük var birilerine yardım etmek istedik isterseniz sayfadan silin cokda umrumda

Uye olmak isterseniz alt uye yapabilirim sizi :))

Merhaba :) ücreti ne kadar düşük olursa olsun bir şey farketmiyor :)) istersen 3 tl lik sabun al yine de kargo sıfırlama ürünü alabiliyorsun diye biliyorum hatta kendi yapmışlığımda var bir sıkıntı çıkmamıştı

Üye oldultan sonra bankadan para yatırırken sıkıntı çıkıyormu arkadaşım bu konuda baya sıkıntı yaşamıştı para gitmedi vs baya gözüm korktu yani birde yaş sınırı varmı

Üye oldultan sonra bankadan para yatırırken sıkıntı çıkıyormu arkadaşım bu konuda baya sıkıntı yaşamıştı para gitmedi vs baya gözüm korktu yani birde yaş sınırı varmı

ben bibucuk senedir yapıyorum ptt den yada esimin maas bankacılığıyla yatırıyorum bi sorun çıkmadı buzamana kadar

arkadaslar benim 43bplik siparişim vardı kargosıfırlama ürünü kodunu girdim ancak bana ürün falan gelmedi???

ürün eksikse burdan size çözüm üretemeyiz. müşteri hizmetlerine durumu bildirmeniz gerek. sponsorunuz ve direktörünüz bu konuda yardımcı olacaktır.

the one krem farlardan "beige pearl" olanı aldım. hafif ışıltılı ve sürünce pudralaşan bir yapısı var. özellikle far bazı olarak veya tek başına kullanılabilecek bir renk. tavsiye ederim.

bir de the one illuskin fondöten de aldım (natural beige). denemeden almak riskli ama bir deneyeyim dedim. karma ve açık buğday tenliyim. üzerine özellikle t bölgeme pudra uyguladım fondötenden sonra. memnun kaldım ondan da. çok çok kapatıcı değil, maske gibi hissettirmiyor. hafif bir yapısı var. biraz turunculuk barındıran bir renk ama ince tabaka halinde uygulayınca iyice dağılıyor ve ciltle bütünleşiyor.

vaktim olursa resimli paylaşım konu başlığında paylaşırım ürünleri.

Son düzenleme:
The One serisini cidden çok beğendim bir tek fondöteninin en açık rengi bile bana koyu mecburen satacağım ama diğer aldığım tüm ürünlerini çok sevdim.
Krem farları ve rimeline ise ayrıca bayıldığımı söylemeliyim.:)

Merhaba herkese. Bir şey sormak istiyorum. 2 ay oriflame den sipariş aldım fakat cevremdekilerin ihtiyaçları bittiği için bir şey almak istemediler bu ay ve bende sipariş girmedim fakat bugün oriflameden mail geldi fatura ayrıntısı falan gösteriyor. Sanırım danismanim benim yerime sipariş girmis fakat ben onları almak istemiyorum. Danismanima mesaj attım ama geri donmedi. Ne yapmam lazım yardimci olur musunuz? bir daha sipariş vermek istemiyorum zaten. gelen kargoyu almasam bana borç yazarlar mı illa almak zorunda mıyım? Lütfen yardımcı olun şimdiden teşekkürler.

sponsororunuz veya direktörünüz gönderi şekli olarak ne seçmiş. siparişi kendi adreslerine de istemiş olabilirler. eğer öyleyse borçuda onlar öder. sizin adresinize istemişse o zaman kargoyu kabul etmeyin. ama sponsorunuz kimse ona mutlaka ulaşmaya çalışın neden sipariş verdiğini öğrenin. belki hediyeniz vardır bunu almak istemiş olabilir.

Merhaba bende Oriflame danışmanıyım 1 sene oldu sanırım.
Neredeyse bütün ürünlerinden memnunum hele ki parfümlerine aşığım diyebilirim müthiş kokuları var
Böyle bir konuyu geç oldu ama gördüm katılmak istedim bende

arkadaşlar merhaba,

bu tarz satışlarda avon daha bilindik bir marka olduğu için internette pek çok yorum gördüm ancak oriflame ile ilgili en doyurucu bilgiye burada ulaşabildim. satış temsilciliği hakkında bilgi alabilir miyim? kayıt için ne kadar ücret ödeniyor? iptal etmek istersek bir yaptırım oluyor mu? bildiğim kadarıyla aylık doldurulması gereken bir kota yok doğru mudur? sipariş verme vs. internet üzerinden mi oluyor? sizin adınıza haberiniz olmadan sipariş girilmesi gibi sıkıntılarla karşılaştınız mı?
kendi ihtiyaçlarımı karşılamak için üyelik yapmayı düşünüyorum eşe dosta çok satış yapacağımı düşünmüyorum. sizce değer mi uğraşmaya?

Merhabalar mesaj atmaya calistim bilgilendirmek amaciyla ben de uyeyim diye ama arkadas listemde olmadiginizdan atamadim, nasil yapsak :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…