ORİFLAME Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

walla canım bende hiç kullanmadım ama divine.ın parfümü güzel olduğu için pudrasıda hoştur tahminim.bu ay benim müşterilerimde giordani gold sipariş ettiler.daha öncede giordani sipariş etmişler yerine volare gelmiş sanırım pek memnun kalmamışlar.bence divine ya da giordani iyidir.tabi bizzat kullanan varsa daha iyi bilgi verir bize=)

arkadaşlar mayıs kataloğundaki yüz ve vücut bronzlaştırıcıları hakkında neler söylebilirsiniz. şöyle güzel doğal bir canlılık versin istiyorum kullanacağım ürünün. sararmak istemiyorum.

Oriflame'ın volare parfümlü vücut pudrası çok güzel kokuyor.Ayrıca mart ayının kataloğunda ki büyük fırsatı farkettiniz mi?bakın 30. sayfada :KK66: kesinlikle onu alıyorum :)

Sizce mart kataloğunda 3 ve 4. sayfalardaki vucüt pudralarından hangisinin kokusu daha iyi? Volare mi? Divine mı? Giordani Gold mu? Müşterim soruyor bende kullanmadığım için yanlış bilgi vermek istemiyorum...

volare parfüm bende var kutusunda duruyor açmadım :) kayıt kampanyası sebebiyle gelmişti.deodoranın kokusunu pek sevmeyince onu açmadım.
giordani gold parfümü bizzat denedim kokusunu çok beğendim.divine'a hayran olan müşterilerim de var :) bu ay giordaniye ilgi çok yoğun diyebilirim

bayanlar merhaba, bu ayki kotologtan parfüm almak istioum ama kokuları bilmiorum yardımcı olurmusnuz
-dancing lady
-delight
-miss club prive
-76-77 deki city oasis edt ve city jungle edt

bunlar nası kokular kalıcılıklrı falan yardımcı olurmsunuz bana ?

bayanlar merhaba, bu ayki kotologtan parfüm almak istioum ama kokuları bilmiorum yardımcı olurmusnuz
-dancing lady
-delight
-miss club prive
-76-77 deki city oasis edt ve city jungle edt

bunlar nası kokular kalıcılıklrı falan yardımcı olurmsunuz bana ?

bence delight ama dancing de olabilir

volare parfüm bende var kutusunda duruyor açmadım :) kayıt kampanyası sebebiyle gelmişti.deodoranın kokusunu pek sevmeyince onu açmadım.
giordani gold parfümü bizzat denedim kokusunu çok beğendim.divine'a hayran olan müşterilerim de var :) bu ay giordaniye ilgi çok yoğun diyebilirim

Volare nin pudrası ekşi kokuyor diye duymuştum. o yüzden sizlere sormak istedim.. bende giordani gold u tavsiye ettim.. teşekkürler :)

Valla Volare pudra vardı siparişlerimin içinde.Geldi.Bence gayet hoş kokuyo.Yani iddialı bi koku değil.Ama öyle ekşi falan da değil hoş bi koku bence.Tabi koku dediğiniz şey her ciltte farklı durur.Bilirsiniz arkadaşlar.Hatunun biri sürmüştür.Onun cildinde güzel kokmamıştır.Olabilir.Her parfüm her ciltte güzel kokmaz yani.Neyse yanlış anlaşılmasın ben hoş bi koku diyerek konuyu kapatıym.

Aslında bi sorum var.Ben bu Pamuk ve Yaban Gülü özlü Şampuan ve Kremden aldım.Hani yanında Sıcak Saç Bakım Yağı gelen.O bakım yakı nasıl kullanılıyor arkadaşlar.Saç maskelerinin kullanıldığı gibi mi.Yoksa adına sıcak denmesinde bi keramet var mı?Isıtıyo muyuz? bilmiyorumkismile

Valla Volare pudra vardı siparişlerimin içinde.Geldi.Bence gayet hoş kokuyo.Yani iddialı bi koku değil.Ama öyle ekşi falan da değil hoş bi koku bence.Tabi koku dediğiniz şey her ciltte farklı durur.Bilirsiniz arkadaşlar.Hatunun biri sürmüştür.Onun cildinde güzel kokmamıştır.Olabilir.Her parfüm her ciltte güzel kokmaz yani.Neyse yanlış anlaşılmasın ben hoş bi koku diyerek konuyu kapatıym.

Aslında bi sorum var.Ben bu Pamuk ve Yaban Gülü özlü Şampuan ve Kremden aldım.Hani yanında Sıcak Saç Bakım Yağı gelen.O bakım yakı nasıl kullanılıyor arkadaşlar.Saç maskelerinin kullanıldığı gibi mi.Yoksa adına sıcak denmesinde bi keramet var mı?Isıtıyo muyuz? bilmiyorumkismile

evet ısıtıp kullanıyoruz sıcak suda ağzını açmadan ısıt saçının azlığına göre değişir ama tek kullanımlıktır

X