ORİFLAME Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

Sponsorum üye oldu evet :))
Teşekkür ederimm :)

kızlarr merhaba bişey sorucamm
benı arkadasım dün üye yaptı fakat hiçbişey bilmiyorum ya,satamam arkadas ortamı yok ffalan dedim ama oyalanırsın falan filan,,hadı dedim tamam olsun..kafama takılan,mesela ben bu ay hiç sipariş vermedim kimse almadı,bana zararı oluyomu para ödüyommu boşu boşuna

hayır canım para filan ödemiyorsun. bu bir dernek, vakıf değilki para ödeyesin :) istediğin zaman istediğin miktarda siparişini verirsin. kayıt ücreti 1 tl ve bir defaya mahsus ödenir. ve üyeliğinde 1 yıl boyunca devam eder silinmez.

evt 1 tl ymiş onu biliyorum da.arkadaş bana sipariş vermedeğin ay sana ürün geliyo 8 tl karşılığında dedi onedemek peki...çok fena kafam karıştı:)) bende zannettımkı mesela bu ay sipariş vermedim ama para ödüyorum mecburen öyle anladım onada bi daha soramadımm..

biraz geçmişi okudum puan dan falan bahsedilmiş,bana bu ay kargoyla fgelmicek arkadasım elindekini vercek.bıdahakı ay katolog gelcek bana,o katologla beraber liste falan damı geliyo onlar ne kadar puan nerden bilcem ben..siparişleri nasıl vercem,para benım elime nasıl ulaşcak hesabım falan yok..sorularım saçma gelir belkı sıze bildiğiniz için ama inanın hiçbir bilgim yok,hep avondan alırdım ama kendım yapmadım bilmiyorum ...yardımcı olunn

canım benim bu tür sorularını sponsoruna o da bilmiyorsa direktörüne sorarsan daha iyi öğrenirsin. öyle bi yazmışsın ki bilmeyen herkes işten soğuyacak :)

anladığım kadarıyla cevap veriyorum. arkadaşın sana sipariş vermediğin ay 8 liraya ürün geliyor dememiştir bence yanlış anlamışsındır. çünkü. şirket sipariş vermedn ürün filan göndermez sana. kargo sıfırlama ürünü dediğimiz bir olay var. eğer siparişimiz 100 puanın altındaysa kargo ücreti 7,99 tl. ancak kargo sıfırlama ürünü eklersek 8,99 tl ödüypruz ve şirket bize kargo parası karşılığı diş macunu gibi bir ürün hediye veriyor. eğer siparişimiz 100 puanın üzerindeyse kargo ücreti 99 kuruş.

bizim fiyat listemiz var orda ürünlerin danışman fiyatı yazıyor. ayrıca puanlarda yazıyor. sen artık danışman olduğun için bütün ürünleri indirimli alacaksın. satış yaparkende katalog diyatından satarsın aradaki kar paayı doğrudan senin cebine kalıyor. siparişlerini internet üzerinden vereceksin. sana danışman kodu ve şifre gelmiş olması gerekir. ayrıca sisteme giriş yaptığında tüm ürünlerin geliş fiyatlarını ve puanlarını görüyorsun.

tamam bilmiyorum da kusura bakma,, şifre henüz gelmedi bende msj çekmiştim arkadasa gelmedi diye,saol cevabın için,

Ay bana veriiin. Erkek parfümleri nasıl fiyatlar ?

canım oriflamede benim bayıldıgım erkek parfümü "ECLAT"
muhteşem seksi bir koku. şiddetle tavsiye ederim.
NOT: bi eclat var, bide eclat weekend var. weekend olanı sakın alma, çamaşır tozu gibi kokuyor. sadece ECLAT olanı öneririm. fiyatı indirimdeyken 30-40 tl gibi bişeydi sanırım

onun dışında S8 Night güzel, esmer erkekler için çok hoş bi koku. eclat her tene uyar bence

enigma pembe şişeli olan bide love potion ne kadar nisan kataloğunda :)

canım ikisi de muhteşem kokular, özellikle love potiona bayılıyorum ben şuan kullanıyorum her koklayan soruyor :)
malesef ikisi de indirimde değil bu ay enigma 70, love potion 60 civarında bişey ama gelecek ay kesin girer indirime

arkadaşlar yeni çıkan amber elixir night'ın kokusu nasıl eğer güzelse ona göre siparişime ekleyeceğimde.
normalde amber elixir'i pek beğenmiyorum bayık bir kokusu var eğer bu da öyleyse hiç sipariş etmeyeyim diyorum.

Acaba nisan kataloğunda eclat indirimde mi ? s8 içime sinmiyor da.. Nisan katoloğundan tüyo verin yahu

arkadaslar fatura borcunun bır kısmını bankadan nakıt kalanı da net uzerınden kartla odeyebiliyor muyuz yoksa kredi kartıyla sadece satıs anında mı odenıyor ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…