ORİFLAME Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

Arkadaşlar bu marttaki kat kat kazandaki Eclat Weekend Edt bayan mı yoksa erkek parfümü mü Wonder linerle fotoğrafı olan kokusu nasıl?

Bayan parfümü.. çok güzel pudarmsı bir koku
Teşekkür ederim canım bayılırım pudramsı hafif kokulara o zaman kesin beğeneceğim. Optimals set nasıl faydalı oluyormu hiç kullanmadığım için soruyorum ben 3D nin maske arındırıcı ve kremini kullanıyordum inşallah bu optimals da iyi olur.

arkadaşlar yeni çıkan amber elixir night'ın kokusu nasıl eğer güzelse ona göre siparişime ekleyeceğimde.
normalde amber elixir'i pek beğenmiyorum bayık bir kokusu var eğer bu da öyleyse hiç sipariş etmeyeyim diyorum.

ben çok beğendim. kadınlar gününde saha çalışması yaptık ve bayanlara sıktık herkes bayıldı. adını sordu. tavsiye ederim. testerından çok daha güzel kokuyor

eskişehirde oriflame danışmanıyım eskişehirden veya şehir dışından üye olmak isteyen, üyelik, ürünler ve oriflame kazanç fırsatları hakkında bilgi almak isteyenlere yardımcı olabilirim. şehir dışından üye olmak isteyenlere katalog gönderrebilirim.

Arkadaşlar nisan katoloğundan Erkekler için hangi parfümü önerirsiniz kalıcı çok güzel kokan eşime hediye alacağımda en güzeli olsun istiyorum.

Merhaba arkadaşlar! Benim bir sorum olacak. Nisan kataloğunda 146. sayfa da kısa süre için bir parfüm var. Orda ücretsiz saip olabilme imkanının cevabı danışmanınızda diyor. Nasıl oluyor ki anlayamadım:KK17: bilen varsa yardımcı olsun lütfen :s

acaba bişey sorabilirmiyim..oriflame ruj numuneleri kaçlı ve fiyatı nedir söyleme imkanınız varmı...Şimdiden teşekkürler :)

Merhaba arkadaşlar! Benim bir sorum olacak. Nisan kataloğunda 146. sayfa da kısa süre için bir parfüm var. Orda ücretsiz saip olabilme imkanının cevabı danışmanınızda diyor. Nasıl oluyor ki anlayamadım:KK17: bilen varsa yardımcı olsun lütfen :s

Canım Oriflame danışmanı olacaksın ve 31 Mart 2013 tarihine kadar 2 üye yaparsan beyaz çanta 4 üye yaparsanda çanta + o parfümü ücretsiz olarak kazanacaksın yaptığın üyelerde bu mart ayı içerisinde en az 100 BP'lik sipariş girmesi gerekli umarım anlaşılır şekilde yazmışımdır:KK1:

____________________Excite_______________________:KK12:

Saboli sana bir sorum olacak. Ben oriflameden ikinci kez sipariş vermek istiyorum ancak geçen siparişimde tükenen bir ürün gelmemişti
bir ürün de yanlış gelmişti. Bu siparişte en azından tükenip tükenmediğini bilebilir miyim veya tükenmemesi için ne zaman sipariş vermeliyim?

kızlar nisan katoloğundan 128. sayfadaki çanta var leopar desenli olan müşteriler soruyorda lütfen malzemesi deri mi yoksa süet filan mı oriflamenin çantaları nasıl kullanışlımı fermuarları filan İNŞAALLAH bozuk çıkmaz yardımcı olursanız sevinirim canlarım :KK24:

Canım ben makyaj çantası almıştım mavi beyaz çizgili hatırlarsın belki çok kaliteliydi gerçekten ben çok memnun kaldım. Birde kızlar oriflame sayfasından danışman girişi yapamıyorum yaaa geçici olarak devre dışıdır diyor sadece bende mi var bu sıkıntı :KK43: :KK43: :KK43: :KK43:

kızlar size birşey danışmak istiyorum:KK54:

Ben şu avon temsilcisiyim ama sadece arada kendi ihtiyaçlarımı, ya da bir yakının ihtiyaçlarını alıyorum, kar falan etmiyorum yani, o amacım da yok zaten ,sadece bana daha uyguna geliyor :)
Oriflame'den de beğendiğim bazı şeyler oluyor, özellikle parfümleri ve bazı fırça ve setleri denemek istiyorum.
Sizce temsilciliğe başlamalı mıyım, yoksa daha zararıma mı olur?
kayıt ücreti olsun, temsilciliğimi kaybetmemem olsun ne yapmam gerekiyor hiç bilmiyorum.
Sizlerden fikir ve bilgi almak istedim ^^

kızlar size birşey danışmak istiyorum:KK54:

Ben şu avon temsilcisiyim ama sadece arada kendi ihtiyaçlarımı, ya da bir yakının ihtiyaçlarını alıyorum, kar falan etmiyorum yani, o amacım da yok zaten ,sadece bana daha uyguna geliyor :)
Oriflame'den de beğendiğim bazı şeyler oluyor, özellikle parfümleri ve bazı fırça ve setleri denemek istiyorum.
Sizce temsilciliğe başlamalı mıyım, yoksa daha zararıma mı olur?
kayıt ücreti olsun, temsilciliğimi kaybetmemem olsun ne yapmam gerekiyor hiç bilmiyorum.
Sizlerden fikir ve bilgi almak istedim ^^

Merhaba, nisan ayı boyunca oriflame üyelik ücreti sadece 1TL ve sipariş versen de vermesen de 1 sene boyunca temsilciliğin devam ediyor. Eğer nisan kataloğunda beğendiğin şeyler varsa kendin üye olur ödemeni de danışman fiyatından yaparsın. Bakarsın annen-kardeşin yakın arkadaşlarından sipariş veren olur o zamn kargo ücreti bile ödemene gerek kalmaz...
Seninle aynı tereddütleri yaşadım ve ani bir kararla üye oldum geçen hafta. Daha detaylı bilgi istersen yardımcı olmaya çalışırım...

Merhaba, nisan ayı boyunca oriflame üyelik ücreti sadece 1TL ve sipariş versen de vermesen de 1 sene boyunca temsilciliğin devam ediyor. Eğer nisan kataloğunda beğendiğin şeyler varsa kendin üye olur ödemeni de danışman fiyatından yaparsın. Bakarsın annen-kardeşin yakın arkadaşlarından sipariş veren olur o zamn kargo ücreti bile ödemene gerek kalmaz...
Seninle aynı tereddütleri yaşadım ve ani bir kararla üye oldum geçen hafta. Daha detaylı bilgi istersen yardımcı olmaya çalışırım...

çok teşekkürler cevapların için :) :KK16:O zaman bende olacağım ^^ Tek olay nerden nasıl üye olunduğunu bulmak kalıyor,sanırım buralarda oriflame satan birilerini bulup onlara kayıt yaptırmam gerekiyor

X