ORİFLAME Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

Arkadaşlar Mart katoloğunda sf 105 de Sweetheart banyo köpüğü nasıl kokusu kalıcılığı?

Ayrıca internette danışman sayfasında iş durumunuz diye bi bölüm var. Oradaki Grup Bp-iskonto-kredi durumu diye yazılar var onlar ne anlama geliyor kısaca bilgi verebilirmisiniz malum biz yeni üyeler bilmiyoruz şimdiden çok teşekkürler.:)

selam arkadaşlar birşey sorucaktım ben 130 liralık sipariş girdim mart katologundan fiatlar fazla çıktı mart ayınımı beklemem gerekiyor katolok fiatında almak için ben yeniyim fazla birşey bilmiyorum

selam arkadaşlar birşey sorucaktım ben 130 liralık sipariş girdim mart katologundan fiatlar fazla çıktı mart ayınımı beklemem gerekiyor katolok fiatında almak için ben yeniyim fazla birşey bilmiyorum

arkadaşım adı üzerinde mart kataloğu siparişin mart kataloğunda mart ayında vereceksin. eğer bu ay verirsen bu ayın fiyatları geçerli olur.

:KK24:
teşekkürler ben 130 liralık sipariş girdigimde benim kazancım ne olur

danışman fiyatı üzerinden 130 liralık ürünün katalog fiyatı 169 liradır. 39 lira karınız var. ayrıca yeni üye olduğunuz için 100 bp sipariş verdiğiniz de cilt bakım seti. 125 bp sipariş verdiğinizde cilt bakım seetinin yanı sıra eclar weekend parfüm ve eye liner alacaksınız. 10 ar liraya. bu ürünlerin satışından ise daha fazla karınız olacak. alışveriş sepetinizde ve fiyat listenizde ürünlerin bp leri yazar. hesaplamalarınızı bp üzerinden yapmalısınız

merhaba fadime hanım. fiyatlar katalog dönemlerine göre değişir ve ürünleri bulunduğunuz ayın kataloğuna göre isteyebilirsiniz. yani sizin sorununuz için konuşacak olursak şubat ayı bitmeden mart kataloğundaki ürünleri mart kataloğundaki fiyattan sipariş giremezsiniz. martın 1inden itibaren girebilirsiniz. bol satışlar dilerim :)

Sponsor numarası paylaşmak, bu site aracılığıyla üye yapmak yasak. Yeni üye olduğunuz için bilmiyorsunuz sanırım.

Arkadaşlar bende yeni üyeyim şubatta ilk siparişlerimi verdim 156 bp lik ürünlerim geldi kargoyla bana hiç 10 TL.lik cilt bakım seti-parfüm felan hediye gelmedi???

Merhaba arkadaşlarım,
oriflama dün üye oldum hemen temsilci girişi yapabildim. ÜRünler çok güzel özellikle cilt bakımlarındakı pur natura serisi oldukça uygun ve güzel.
Şimdi 17 marta kadar kayıt 1tlmiş sanırım.
Nasıl olucak kaç tlye kargo ücretsiz. Sistem nasıl rica etsem bilgi verirmisiniz :KK17::KK17:

Merhaba arkadaşlarım,
oriflama dün üye oldum hemen temsilci girişi yapabildim. ÜRünler çok güzel özellikle cilt bakımlarındakı pur natura serisi oldukça uygun ve güzel.
Şimdi 17 marta kadar kayıt 1tlmiş sanırım.
Nasıl olucak kaç tlye kargo ücretsiz. Sistem nasıl rica etsem bilgi verirmisiniz :KK17::KK17:

üyeliğiniz hayırlı olsun..
100puanda yani yaklaşık 120 liralık alışverişinize kargo 99 kuruş.. direktörünüzle iletişime geçerseniz size yardımcı olur..
:KK16:

üyeliğiniz hayırlı olsun..
100puanda yani yaklaşık 120 liralık alışverişinize kargo 99 kuruş.. direktörünüzle iletişime geçerseniz size yardımcı olur..
:KK16:
Teşekkür ederim Saboli:KK19:
direktörümünde pek bir bilgisi yok ama :)) o da yeni üye oldu ben aslen şeyi merak ediyorum. şu an 100 tlilik sipariş oldu bile.120 Ye tamamlayın set gelicek ama ne seti hala öğrenemedim :)) Herkes bişi dedi kafam karıştı :26:
Kazandığım hediye bu ay siparişlerimle beraber mi gelicek yoksa bir dahaki ay mı ki:KK31:

Teşekkür ederim Saboli:KK19:
direktörümünde pek bir bilgisi yok ama :)) o da yeni üye oldu ben aslen şeyi merak ediyorum. şu an 100 tlilik sipariş oldu bile.120 Ye tamamlayın set gelicek ama ne seti hala öğrenemedim :)) Herkes bişi dedi kafam karıştı :26:
Kazandığım hediye bu ay siparişlerimle beraber mi gelicek yoksa bir dahaki ay mı ki:KK31:

Direktörünüz nasıl yeni üye oldu? sponsorunuz yeni üye oldu sanırım sizi üye yapan kişi değilde onun direktörü yani bağlı olduğunuz direktörünüzün numarasını isteyin sponsorunuzdan her sıkıntınızla her probleminizle ilgilenebilsin diye..
şubat ayında 100 puan verdiyseniz cilt bakım seti, 125 puan verdiyseniz artı olarak eclat weekend parfüm ve eyelinerı 10.99 a alma hakkı kazandınız.. mart siparişinize eklenecek bunlar

kızlar nisan ayı kataloğu gelen var mı? paylaşırsanız sevinirim :) çok merak ettim benim kargom daha gelmedi de.

kızlar oriflameye henüz danışman oldum 100 bplik sipariş verince bana bi hediye gelecek mi gelecekse ne gelecek:44: yoksa kayıt yapmam mı lazım hediye gelmesi için hiç bilmiyorum yardımcı olabilir misiniz ?:26::26:

X