ORİFLAME Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

Bu arada Nisan Kargo sıfırlama ürünü Beauty Colour Attraction Ruj, tükenirse yerine Makademiya Fındığı ve Hanımeli özlü Anti-perspirant Roll-on deodorant...

Krem yok yani...alkisalkisalkis

Gerekli sorulara yanıt verdikten sonra artık merhaba demenin zamanı geldi... :-)

Aslında KK'nın eski üyesiyim ama hem çalıştığım hem de çocuğum olduğu için çok katılımcı olamamıştım... Aynı şekilde Oriflame'in de 1 yıllık temsilcisiyim... Şu ana kadar sadece kendime almak için üye olmuştum ama artık satış ve alt üye kurma çalışmalarına başlayacağım... Çünkü oğlum 1.sınıfa başladı ve ben de işten ayrıldım, yani artık vakit bol... :-)

Adana'dayım... 39 yaşındayım...

Sevgiyle;

Son düzenleme:
kızlar size bir sorum olacak..ben kendime bir tane alt üye buldum..onu internet sitesinden kaydettim..danışman kodu belli ama,siteye giriş yapabilmesi için şifre daha gelmemiş.nasıl bulacak şifreyi?

kızlarr ben SAMSUNDAN bir oriflame temsilcisi arıyorum umarım burda bulabilirim....aradığım bazı ürünler var ve çevremde oriflame satışı yapan yok SAMSUN dan birileri varsa lütfen bana ulaşsın....

üyelik isterseniz üyeliğinize yardımcı olurum omadı size samsundan bir tane temsilci buldum sizinle iletişime geçirebilirim

benim ekibim yok yani şöyle: vardı 3 kişi dağildı, vazgeçtiler, bende üye yapmaktan sıkıldım, kimse kabul etmiyor, bu da benim onurumu kırıyor açıkçası. ben Özgül Çingilin ekibindenim.

bende emine saraç ın ekibindeyim bence öyle düşünmeyin çünkü siz iş teklifinde bulunuyorsunuz bana da herkes evet demiyorki ana grubumda benim 30 kişi var ama hepsi aktif değil hepsi aktif olsa kafadan 3000 puanda oluyorum birde üyelerin üyesiyle direktörümü bile geçiyorum

kızlar size bir sorum olacak..ben kendime bir tane alt üye buldum..onu internet sitesinden kaydettim..danışman kodu belli ama,siteye giriş yapabilmesi için şifre daha gelmemiş.nasıl bulacak şifreyi?

ekip lideri değilsen açtığın üyelik aktif olmaz çünkü şirket liderle açılış veriyor alt ekibin olarak görünür ama kredi limiti açılmaz sipariş veremez ya nüfus cüzdanının fotokopisini ikametgahını direktörüne yolla tekrardan yapısın kendi adına ya da üyene söyle anne ya da babasının adını versin sende liderine ilet üye yapsın

kızlar meraba ben aranızda yeniyim ve ilk kez bu ay oriflame.den sipariş vericem ancak bazı ürünler stokta gözükmüyo bu durumda napmam lazım alışveriş sepetinden o ürünleri çıkarmalı mıyım yoksa geçte olsa stok olunca elime ulaşır mı?

herkese merhabalar kızlar ben 4 aydır yapıyorum daha kendime hiç üye bulamadım ve buişi yapmayı çok istiyorum ne olacak benim bu halim işi bilenler bana tüyo verebilirlermi acaba

cnm şifresi genelde ilk önce doğum tarihi oluo

kardelen44 şifre artık doğum tarihinden de farklı olabiliyormuş. benim yeni alt üyemede aynısı oldu. şifre gelmedi. ya telefonuna geliyormuş ya da mailine... en kötü ihtimalde faturasından öğreniyor... siparişlerini sen girersin... biz öyle yaptık..

Smokey farları merak eden arkadaşlarım için söylüyorum. farların kalitesine diyecek sözüm yok tek kelime ile harika.

Topaklanma bende yapmadı; çünkü ben makyaj altına far bazı ve pudra sürüyorum. Hem farın renk kalitesi hem de kalıcılığı artıyor.

Arkadaşlar ben oriflame danışmanıyım ve oriflame'den çok memnunum sizde danışman olmak istiyorsanız ki oriflame bu ay bunu istemeniz için size çok büyük bir fırsat sunuyor.Normalde oriflame'e kayıt olma ücreti 15 TL'dir.AMA BU AY SADECE 1 TL... ıŞTE SıZE BÜYÜK BıR FIRSAT...Kayıt olmak isteyenler bana buradan konuya cevap yazabilirler.ıYı GÜNLER...

kardelen44 şifre artık doğum tarihinden de farklı olabiliyormuş. benim yeni alt üyemede aynısı oldu. şifre gelmedi. ya telefonuna geliyormuş ya da mailine... en kötü ihtimalde faturasından öğreniyor... siparişlerini sen girersin... biz öyle yaptık..

çok sağol canım.giriş yapabildi sonunda.doğum tarihiymiş çok şükür..zemuszemus

günaydın kızlar
ya şu pure skin siyah noktalara karşı bakım nasıl kullanan varmı kendime almak istiyorum da ama kullanan birinden duysam iyi olacak dedim
birde yüz yıkama jeli var sizce ikisi bir kullanılmazsa çözüm sağlamazmı????
şimdiden teşekkürlerr opuyorumnanaktan

aa neden ki canım bu ay ki katolokta var ama indirimde stoklarla sınırlıdır felanda yazmıyo ben henüz sipariş vermek için girmedim haftaya 100 bp ye ulaşınca vericem inşlhhh
sen daha önce kullandınmı canım???

kullanmadım canım ama daha önce kullanmış isteyen arkadaşım,sipariş verdim ama gelmedi. bu arada tırnak eti arndırıcı krem ve 3lü makyaj çantası da stokta yok canım.

hımm bende şimdi bakayım dedim sipariş verilebiliyo canım istiyosan alabilirsin yani yerimseniben
bu arada nisan kataloğuda intrnt sitesine girmişşş bulunmakta :lepi:

X