ORİFLAME Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

yanlış yere yazdım kusura bakmayın

Oriflame'nin mart kataloğu çok hoşuma gitti özellikle şu ürünleri çok merak ettim eğer sipariş toplarsam büyük ihtimal alacağım.:)

Jumbo kalem rujlar baya güzele benziyor, süme göz kalemlerinin yeni renkleride çok hoş bir de kohl göz kalemlerinin black brown ve black grey renkleri çıkmış baya bi merak ettim.:)

Günaydın kızlar :) dün kargom geldi bu ay wellness çilekli söyledim merak etmistim dün denemek için akşam yemeği öncesi içtim müthiş tok tutuyor :) ama diyetisyenim bu hafta özel bir diyet verdiği için kullanmaya haftaya başlıyorum :) tek sıkıntım rengi katalogdan daha koyu sıkma amasya elması gibi duruyor ama tadı süper shaker aldım saklama kabı söylemeyi unutmuşum :):) ama onda da saklanıp taşınır yani :)

bu arada danışman indirim kataloğundaki amazonia parfümlerden söyledim iki çift bayan kokusuna bittim yaa :) testerlar da geldi artık çok rahat sipariş alacagim :)

Merhaba Arkadaşlar bende oriflame ailesine bu hafta yeni üye oldum ekip başımızla ayrı şehirlerdeyiz acaba kaç tl alışveriş yaparsam kargo ödemem. Ayrıca % seviye atlamak için ne yapıyorsunuz kaç üye yapmak kaç tl lik alışveriş yapmak gerekli çevremde bu işten ciddi güzel gelir sağlayan kişeler var püf noktalarını anlatmıyorlar bu yüzden bu forumla yeni karşılaştım sizlerden bilgi almak istedim.

oriflame temsilcisi arkadaşalar ; ben netten bi arkadaşım aracaılığıyla bi kadınla tanıştım orfilama sponsoruymuş beni üye yaptım önceleri çok hevesliydim ilk bi kaç ay satıl yaptım kadınla face den konuşuyorduk hep
sonra satış yapamdım 1-2 ay kadın bana çok baskı yapıyor sinir oluyorum. emir altında çalışmak isteseydim gider bi işe girerdim bu ne yaa niye olmadı niye yapamdın bi sürü psikolojik baskı hayret bişey tüm sponsorlar böyle mi yahu
sanane be kadın ister yaparım istemezsem yapmama oriflam bana bu hakkı tanımış ne zorlayıp duruyon ayy napcam hergün fırçalıyo kibarca benii

sizde onu kibarca fırçalayın. buraya yazdığınız oriflame bana bu hakkı tanımış bir süre vermek istemiyorum cümlenizi kullanın. tabi oriflame de sponsorluk yapan biri hem kendisi kazanır hem de üyesi kazanır. doğal olara tüm sponsorlar üyeleriyle ilgilenmek onların sipariş vermesini teşvik etmek ister. ama zorlayıcı hiç bir şey yapamaz tabi. lakin bazı kişiler ilgilenmeyi de zorlama gibi algılayabiliyor. sizin ki nasıl bir konuşma yaptı bilmiyorum. ama ciddi b,r zorlama varsa açık açık söyleyin bu durumu.

Wellness ürünlerini bende çok beğeniyorum ve çok memnunum gerçektende. güzel ilerliyorsunuz sizin adınıza çok mutlu oldum :))

Sanırım internetten kayıt oldunuz.. bilgi akışını direktörünüzle sağlamanız sizin için daha sağlıklı olur.
Çevrenizdeki insanlar püf noktalarını anlatırlar tabiki.. aynı şehirden bir direktör seçseydiniz emin olun çok iyi yerlere gelirdiniz.. bu işte direktör ve sponsor desteği çok önemlidir..
sorularınıza gelince
100puanlık yani yaklaşık 120 liralık sipariş verirseniz kargu ücreti 99kuruş olur
seviye atlamak için alt ekibinizi oluşturmanız gerekir..
nekadar çok kişiye ulaşırsanız sizin için okadar iyi olur
Bende bu işi iyi yaptığımı düşünüyorum. kısa sürede iyi seviyelere gelidm.. oriflame ile tanıştığım için kendimi çok şanslı hissediyorum

Sizi fırçalamaya ve zorlamaya hakkı yok yardımcı olmak istiyorsa bunu insan gibi yapacak yapamıyorsanız zorlamanın alemi yok..karşılıklı konuşup sorunu çözmenizde fayda var..

hoş geldin aramıza canım :) püf noktalarını öğrenmek biraz danışmanla birazda öğreten sponsorla ilgili. yani siz istekli olup tabiri caizse üstlerinizin yakasına yapışacaksınız ki onlarda öğretecek ama bazıları var ki ben kazanayım başkası kazanmasın istiyor. onlarda bilmiyorki aslında size kazandırdıkları kendilerininde kazancı. bazen anlamakta güçlük çekiyorum bu insanları.

çok saçma. ben daha önce avon üyesiydim sadece kendime ürün getirtmek için 2 3 ayda bir beğendiğim birşley olursa sipariş girerdim her ay beni ararlardı sinir oldum söyledim aramayın diye anlamadılar sonra resmen kadının saçını başını yolar gibi bağırdım. oriflame a üye olduğumda direk söylediğim şey şuydu kendim için ürün almak istiyorum ve sürekli aramanızı istemiyorum. tamam dediler ilk ay aramadılar sadece ben birşey soracağım zaman arıyordum sonra danışmanımla konuştuk ben bu şekilde iş fırsatı olduğunu bilmiyordum :) bu işi yapacağım ben dedim ve karar verdiğim ilk ayı %3 olarak tamamladım :) bu ay da hedef % 6 ama okulların kapalı olaması danışmanlarım için sıkıntı yarattı o yüzden martta % 9 hedefliyorum

Wellness ürünlerini bende çok beğeniyorum ve çok memnunum gerçektende. güzel ilerliyorsunuz sizin adınıza çok mutlu oldum :))

teşekkür ederim. zaten diyet yapıyorum bu ürünü spor salonundan çıkınca kullanıp yağ yakımını hızlandırmak istiyorum :)

kızlar şubat siparişlerim geldi müşterim rujun rengini beğenmemiş nasıl değişim yaparım birde başka müşteri bir kere kullanmış oda rengini beğenmemiş bende değiştircem diyor. Kullanılan ruj değiştirilmez dedim memnun kalmassan iade var diyordunuz diyor ne yapcam nasıl değişim oluyor acil cevap lütfen puanımda filan düşme yapar mı 125 puan yapmıştım zar zor üff

Alerji yaptı diyerek gönderebilirsiniz. faturada gerekli yerleri doldurmanız gerekiyor. bu konuda sponsorunuzdan veya direktörünüzden bilgi alabilirsiniz. eğer iade işlemleri bu ay içinde gerçekleşirse bu ay puanınıdan düşer doğal olarak tekrar 125 e tamamlamanız için sipariş vermeniz gerekir. iade işlemi önümüzdeki aya sarkarsa önümüzdeki ay - ( eksi ) puanla başlarsınız. ve özellikle kat kat kazanın gelmesi için önümüzdeki ay eksi puanı da tamamlamanız gerekir.

Kızlar giordani gold adaptive foundation porcelain kullanan varmı? kendim için alıcam. acık tenliyim. cıldımde bronzluk ıstemıyorum. orta kapatıcı özelliği de olsun ve çamur gıbı olmasın bebek gibi olsun istiyorum. çok mu şey istiyorum acaba :))) alıyım mı ne dersınız. yada onerdıgnız daha ıyı fond. var mı? bugun sipariş verıcem de... bırde smarty parfum kalmamış off..

ama biz değişim yapcaz renk tonu değişecek o zaman da puan düşermi

yaa ben bu oriflame i öldrcem yaa... smart susie edt geldi hemen bitmişş hemen!! sadece bu urun ıcın deıl uygun fıyatlı ne gelse stokta yok dioo sıparıs veremıorum bole bıse olamaz yaaa!!! 3-5 adet getırıo heraldee bu ne bole hemen tukenıo ha tukendı stok tedarıgı yap yanı dimi?!! acayıp sinrlenıym suan oriflame e!!:)) bu konuda avonu ornek alsın avonda kalıte sıfır ama ben hıc tukenen urunlere rastlamazdım satıs danısmanyken.... bıdeee şu sipars urunlerini bantlasınn ole gondersın cogusu kutusuz gelıo bantsız falan sankı kullanılmıs gıbı musterılerım benı tanımasa kullanılmıs urun satıo damgası yıcem walla... ayyyy az ozen gosterın yaa oriflame olcn bıdee tüüüüü.:)

stok konusunda kesinlikle haklısınız. ambalaj konusuna gelince oriflame doğaya dost politikası sebebiyle ambalaj kullanmıyor. alan insanlara bunu söylemelisiniz. sonuçta koskoca şirket kullanılmış ürün göndermez insanlar bunu öğrenmeliler. ama ambalaj olsa iyi olurdu :)

iadelerde ödeme nasıl oluyor?

ay eksik sormuşum düzenlemeyide göremedim o yüzden mesaj tekrarı yapıyorum ama yani şimdi ben parfüm sipariş ettim ama görüldüğünden çok küçük geldi ve alanlar beğenmedi iade etmek istediler peki ben iadeyi nasıl yapıcam yani yeni bir kargo geldiğinde onu görevliye teslim etsem yinede kargo ücreti odemiş olur muyum?:26:

Son düzenleme:

parfüm alerji yaptı diyerek iade et o zaman ücret almazlar :) faturada gerekli yerleri doldurup yurtiçi kargoya vermen gerekiyor. yalnız dikkat et iade süresi 30 gün. o yüzden kargonun evine gelmesini bekleyip geciktirme sakın. fatura doldurma konusunda sponsorundan veya direktöründe yardım alabilrsin.

uzun suredr oriflame dansmanlıgı yapıorum bılıorum polıtaksnı kullandgı kımyasallara kadar,cok kalıtelı buldgumdan kendımde kullanıorum ii de satıs yapıorum ama ambalajda cewre polıtıkasını uygulaması oriflame prestjnı dusuruo sadece madem oyle bı suru naylon poset yolluolar onları da yollamısınlar bu ne pehız derler adama... soncta tanımadgm ınsanlara da satıs yapıorum we herkse ayrı ayrı polıtakadan bahsetmek ımknszz. stick yda lıkıt rujlarda ozellıkle kucuck bı bandrol kucucukk.

sizi anlıyorum ama şirketin politakası böyle. mümkün olduğunca ambalaj kullanmayıp çevreye katkı sağlıyor. naylon poşetlerede dikkat ettiyseniz doğada çözünen poşetler üretmişler. satış yaptığınız insanlara mecburen böyle anlatacaksınız bunu ayrı ayrı söylemek imkansız değil. yanlış anlamayın size karşı değilim ambalaj konusunda keşke olsa diyorum ama yapmıyorrlar işte bu yüzden bize de bunu açıklamak düşüyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…