ORİFLAME Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

Oriflame uye olurken nasil olur diyordum onceleri kendi ihtiyaclarım icin uye oldum daha sonra. Bir baktım ki iyi gelir getiriyor ürünlerinden memnun kaldım gercekten cok guzel ürünleri kaydolmak isteyen arkadaslara yardımcı olabilir sonuçta bı deneyin kaybedicek bişeyiniz yok arkadaslar bende ne kadar kazanabilir insan demiştim ama şimdi cok iyi kazançlar elde ediyorum

doğru söylüyorsunuz. ancak burdan üye aramak yasak

Oriflame dan Maaş Alan Arkadaşlarımız %kaç yükseldilerki ? İyi bi gelir getirmek için..

% 21 seviyesindeyim 1000 küsür lira alıyorum. tabi bu tutarlar ekibin dağılımına göre değişir. her % 21 olan aynı parayı alamaz. örneğin benim sponsorumda benim sayemde % 21 seviyesinde ama kendisi yeteri kadar ilgi göstermediği için aylık ancak 100 lira alabiliyor.

Maaş almanız için %12 seviyesine gelmeniz lazım
ben %15 seviyesindeyim maaşım 450 lira bu ay 18 olacağım gibi görünüyor %18 olduğumda 800 lira olacak

Saboli çok güzel çalışıyormusun? Kaç tl lik satış yapabiliyorsun muhakkak alt ekibinde üyelerin vardır kaç üyen var? Ben çalıştığım için çok fazla satış yapamıyorum çalıştığım kurumda katolog göstermek yasak sadece çok samimi arkadaşlarıma verebiliyorum inşallah bende sizin seviyenize ulaşabilirim..

Evet 4-5 aydır çalışıyorum direktörümün desteğiyle geldim elbette tek başıma değil.. bu işte sponsor ve direktör desteği çok önemli çünkü..
sadece 125 puanlık satış yapıyorum primimi alabilmek için oda. sürekli kayıt.. çok kayıt..kişisel ve grup adına kayıt ..
150 kişiye yakın üyemiz oldu inşallah dahada çoğalacak
:13:

Canım Sponsor ve direktör nasıl destek verebilir alt üyesine bilgi verirmisin olmazsa direktörümün yakasına yapışayım bende ayrı şehirlerdeyiz fakat

Desteksiz olmaz bu iş..
Ve tabiki istemek önemli..
nekadar zamandır üyesin canım

Moralim bozuldu bak şimdi ben kendi çabamla bişeyler yapabilirmiyim diye düşünüyordum 2 hafta oldu canım üye olalı ne yapmam gerekli sence teşekkür ederim canım ilgilendiğin için

ay çok teşekkür ederim canım ya yardımcı olduğun için yalnız burada diğer(belirtiniz) yazıyor ya onu nasıl belirtmemiz gerekiyor 2-3 gün oldu direktörümü arıyorum da cevap veren olmadı ne yazık ki

Selam oriflame ailesi :) nasıl gidiyor şubat satışları :) bu sabah kargom geldi şimdi yolda siparişleri götürüyorum ilk defa süpriz paket aldım içinden 2 ruj bir ruj numunesi bir far bir parfüm numunesi çıktı ama far kırıktı ambalaj yüzünden olsa gerek çok moralim bozuldu bu ay ekstra indirimli çantalardan aldım yine bu gidişle ev çanta dolacak :) geçen ay aldıklarımdan çok memnun kalınca bu ay da güvenerek aldım :) bir spor cantasi aldım birde makyaj cantasi spor cantasi biraz ufak boyutlu bana göre ben genelde bildigin valiz kullanıyorum çünkü :) ama bir spor salonuna giderken kullanmak için ideal :) makyaj çantasına bittim resmen ya :) üstündeki deseni beğendim diye aldım :) ama gelince iç kismina bittim :) fileli gözleri var içerisine makyaj firca seti 3lü 11ruj 3parlatıcı 1 fondöten 1 pudra 2 göz farı 1 nemlendirici 1 güneş koruyucu 6 göz kalemi 1 kapatıcı 1 rimel 1 parfüm 1 eye liner sığdı üstelik orta kısmı hala boş boş duruyor bunları sadece yanlardaki filelere sığdırdım ortada sadece fırçalar kaldı :) boyutu küçük ama iç gözleri mükemmel :) kapakta aynada var rahat rahat makyaj yapılır :) fondötenim uzun süre kalıcı olanlardan aldım bu ay rengi açık geldi biraz ama sürünce doğal durdu :) annem bile fark etmedi :) çok mutlu oldum :):):)

Kızlar Mart ayı kataloğunda bulunan amber elixir'in yeni parfümü hakkında ki düşünceleriniz neler. Bn danışman olmadığım için tester şansım falan yok. Normal amber elixirden çok mu farklı ?

Kızlar Mart ayı kataloğunda bulunan amber elixir'in yeni parfümü hakkında ki düşünceleriniz neler. Bn danışman olmadığım için tester şansım falan yok. Normal amber elixirden çok mu farklı ?

Amber elixir night yeni çıktı daha denemedim mart ayında alabileceğiz hepimiz.. ama eminim güzeldir

katalog arkasındaki kokusuna bayıldım ben almayı planlıyorum :)

Bende bundan bahsetmiştim yani katalogdan koklayan vardır mutlaka diye sordum. Teşekkürler canım bende istiyorum. Gerçi normal amberi pek beğenmiyorum ama farklı olduğunu düşünüyorum

normal ambere göre daha hafif ve böyle vanilyalı çiçeksi tatlı bir kokusu var :) ben sevdim biraz kadınsı biraz parfümsü biraz ferah birazda sexapelitesi olan bir koku bence memnun kalırsın :)

mrb arkadaşlar bi sorum olacak geçen sene kayıt olmuştum oriflame şuan çeyiz için alışveriş yapıcaktımki ne göreyim kayıt yenileme ücreti 7.5 ekliyo en son mart ayında sipriş vermişim napmam gerek biri ilgilense misal o para mecburi ise annemin adına bi hesap açsam sponsoru olarak aynı adres olunca bi sorun çıkarmı lütfen acill yardımmm ((

bence yeni kayıt açın daha mantıklı olur hem kayıt ücreti 1 lira

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…