ORİFLAME Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

çok saolun evet yeni kayıt açmak mantıklıda işte aynı adrese 2. kez açılabilirmi kuşkum o yapıbiliyorsa direk ben bilgileri girip sponsoru olarak başvurucam. bi sürüde sipariş toplamıştım heyy allahım şansa bak ya :KK50::KK50:

bayanlar iade için nasıl doldurucam çünkü diğer(belirtiniz) yazıyor araştırdım ama tam bi bilgi bulamadım direktörümde cevap vermediği için kaldım böyle :KK43:

şubat ayında yani bu ay internet üzerinden üye oldum otomatik olarak bir direktör verildi. ama telefonları açmıyorlar. ulaşamıyorum kesinlikle. oriflame e mail attım cevap vermediler. elimde katalog yok satış yapamıyorum. nasıl olacak bu iş anlamadım. eskişehirdeyim yardım edebilecek birileri varmı? ilk siparişe eklemem gereken kodlar varmı? kayıt ücreti 1 tl mi? katalog bulmam lazım nasıl olacak?

şubat ayında yani bu ay internet üzerinden üye oldum otomatik olarak bir direktör verildi. ama telefonları açmıyorlar. ulaşamıyorum kesinlikle. oriflame e mail attım cevap vermediler. elimde katalog yok satış yapamıyorum. nasıl olacak bu iş anlamadım. eskişehirdeyim yardım edebilecek birileri varmı? ilk siparişe eklemem gereken kodlar varmı? kayıt ücreti 1 tl mi? katalog bulmam lazım nasıl olacak?

canım özel mesaj ile ulaşmaya çalıştım sana ayrıntılı olarak :) ordan ayrıntılara ulaşabilirsin..:KK16: hoşgeldin aramıza :)

bayanlar iade için nasıl doldurucam çünkü diğer(belirtiniz) yazıyor araştırdım ama tam bi bilgi bulamadım direktörümde cevap vermediği için kaldım böyle :KK43:

canım tam emin değilim ancak bildiğim kadarıyla hangi ürünü iade edeceksen, faturanın üzerine yaz veya varsa iade formu yolla. örneğin şu kodlu ürünü müşteri beğenmediği için (iade kodu varsa ekle, ama kod çok da önemli değil ).
Fatura iki nüsha geliyor ya, bir nüshayı zımbadan ayır, üzerine yaz. veya iade formunu doldur

çok saolun evet yeni kayıt açmak mantıklıda işte aynı adrese 2. kez açılabilirmi kuşkum o yapıbiliyorsa direk ben bilgileri girip sponsoru olarak başvurucam. bi sürüde sipariş toplamıştım heyy allahım şansa bak ya :KK50::KK50:

diğer arkadaşların da dediği gibi, en mantıklısı yeni kayıt açmak, malesef kayıt yenileme ücreti alınıyor. Bende o ücreti ödememek için eşimi1 tl'ye kaydettim ve onun adına sipariş verdim. Aynı adres olması sorun olmaz. Sonuçta hem kendi hem eşi, veya kızı ile birlikte danışmanlık yapan bir sürü bayan var. onlar da aynı adresi kullanıyorlardır. yasal bir durum yani. iyi alışverişler :)

canım tam emin değilim ancak bildiğim kadarıyla hangi ürünü iade edeceksen, faturanın üzerine yaz veya varsa iade formu yolla. örneğin şu kodlu ürünü müşteri beğenmediği için (iade kodu varsa ekle, ama kod çok da önemli değil ).
Fatura iki nüsha geliyor ya, bir nüshayı zımbadan ayır, üzerine yaz. veya iade formunu doldur

iade lere kafam takıldı şimdi

adres kesinlikle sorun olmaz. benim hem eşim hem kendim adıma üyeliğim var adresler aynı

çok sağol canım:KK3:

15 yaşındaki bi kız çocuğu için annesi mart katoloğundan parfüm seçmeyi bana bıraktı bende oriflame temsilciliğine yeni başladığım için fazla bilgim yok o yaştakı kıza hangisi olur?
-Misso Travel spray
-Muse Travel spray
-Smarty Susie Edt

Ayrıca sf 113 deki duş jellerinden hangisi güzel kokuyor kalıcımı?
-African Sunset
-Oriental Sunrise
-Caribbean Breeze

Bilgisi olan Arkadaşlardan acil cevap bekliyorum. En Büyük KK

15 yaşındaki bi kız çocuğu için annesi mart katoloğundan parfüm seçmeyi bana bıraktı bende oriflame temsilciliğine yeni başladığım için fazla bilgim yok o yaştakı kıza hangisi olur?
-Misso Travel spray
-Muse Travel spray
-Smarty Susie Edt

Ayrıca sf 113 deki duş jellerinden hangisi güzel kokuyor kalıcımı?
-African Sunset
-Oriental Sunrise
-Caribbean Breeze

Bilgisi olan Arkadaşlardan acil cevap bekliyorum. En Büyük KK

Bende Antalya'da temsilciliğini yapıyorum..Bilgim var bu konularda :) muse biraz daha yetişkinler için ama kokusu gayet hoştur...misso çiçeksidir uygun olabilir.smarty de ağır olabilir biraz daha baya şekerli bi koku....En uygun misso travel spray bana göre.duş jellerine gelince güzel kokuyorlar.ama buram buram kokusu kalıcı değil tabiki.ben Oriental sunrise yi öneririm

Bende Antalya'da temsilciliğini yapıyorum..Bilgim var bu konularda :) muse biraz daha yetişkinler için ama kokusu gayet hoştur...misso çiçeksidir uygun olabilir.smarty de ağır olabilir biraz daha baya şekerli bi koku....En uygun misso travel spray bana göre.duş jellerine gelince güzel kokuyorlar.ama buram buram kokusu kalıcı değil tabiki.ben Oriental sunrise yi öneririm

Teşekkür Ederim canım. Alan kişiler duş jellerinde kokuları kalıcı olan ürünleri istiyorlar o zaman hangi ürünleri önereceğiz.

Selam kızlar az önce çok eğlenceli bir toplantidan çıktım evime gidiyorum yarın da kahvalti toplantımız var :) oriflame a iyiki katılmışim diyorum bu toplantilara gidip başarılı insanları gördükçe :):):) hedefim belek titanic otele ve cruise gezisine gitmek o yüzden çok çok azimle çalışmaya başladım :):):):)

Teşekkür Ederim canım. Alan kişiler duş jellerinde kokuları kalıcı olan ürünleri istiyorlar o zaman hangi ürünleri önereceğiz.

rica ederim ne demek :) Discover Santorini Blue Paradise,Discover Taj Mahal Oriental Sunrise ,Floral Collection Kremli Duş Jeli (bunu bulursan mutlaka al çook tatlı kokuyo ),Let it Snow Kremli Duş Jeli bunlar gerçekten çok güzel ben beğenerek kullandım canım :)

slm arkadaşlar bende daha 1 aylık üyeyim pier cardin iç çamaşırı katolok satışı gibi sandım işe giriştim tek 1 ruj siparişi aldım herkes avon yaptıgı için bu ürünlere pahalı diyorlar

keşke çamaşır sattıgım gibi satabilseydim 2 ay içinde 1.5 milyarlık satışta 500 bana kaldı

X