ORİFLAME Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

Kızlarr ekim ayı kampanyası hediyelerimm geldiii
yüklemeye ancak fırsat bulabildim 1 haftadır elimde aslında
bunun birde rugan çantası var ama stoğu tükenmiş
ocak ayında gelecekmiş
nasıllllllllll?
ben çok beğendimmm
rujun rengi mükemmell

ocak katologundaki LASH 3D MASKARA indirime girmiş memnun kalan varmı acaba ocakta maskara siparişi veriyim diyorum:44 LASH 3D daha iyi gibi kullananlar lütfeeen yorum:KK28:

ocak katologundaki LASH 3D MASKARA indirime girmiş memnun kalan varmı acaba ocakta maskara siparişi veriyim diyorum:44 LASH 3D daha iyi gibi kullananlar lütfeeen yorum:KK28:

Tatlım mascara güzel de o senin dediğin indirim aralık ayında 25 tl lik alışveriş yapanlar için geçerli..:KK31:

2 ocakta bazı illerde direktör toplantısı yerine kırmızı gün yapacaklarmış bu aya özel..
liderler ve misafirlere özel direktöründen bilgi alabilirsin:KK34:

:) aldım canım bende gidiyorum ankarada ki toplantıya :) illa üstümüzde kırmızı birşey bulunmalıymnış öyle dediler :) bende yarın kırmızı bir kazak almayı planlıyorum :) kırmızı trençkot ve şapka takıcam birde altıma güzelce kot çekicem :) umarım çok rüküş kalmam yani çok şık gelmezler yani :):KK9:

:) aldım canım bende gidiyorum ankarada ki toplantıya :) illa üstümüzde kırmızı birşey bulunmalıymnış öyle dediler :) bende yarın kırmızı bir kazak almayı planlıyorum :) kırmızı trençkot ve şapka takıcam birde altıma güzelce kot çekicem :) umarım çok rüküş kalmam yani çok şık gelmezler yani :):KK9:

Bu kırmızı furyası neymiş anlıycaz gidince:)) merak etmeye başladım:KK17:

evet canım bende hazır aralık ayında 25 tl yapmşken bu maskarayıda denemek istedim kullanıyormusun maskarayı denedin mi sen :44:

kirpikleri taramak için tek tek ayrılsın diye kullanacaksan çok güzel
mesela ben giordani nin maskarasını sürüyorum sonrada bu mascarayla tarıyorum.
. :KK34:
:KK16:

Bahsettiğim mascara bu
3d lash de buna benziyor

Son düzenleme:
Selam kızlar,

Ben takma kirpik sipariş ettim bu ay.2 sinden de.ama kullanamıyorum :KK43: olmuyo, yapışmıyo :KK43: var mı aranızda kullanan?

aralık ayı ürünleri geldi.karma ciltler için müşterime PURE NATURE ANTİ OKSİDANLI YÜZ YIKAMA JELİ GELDİ NAR ÖZLÜ OLANDA MÜŞTERİ soruyoda onu ne zaman kullanacak? makyajdan sonra mı ben fondeten kulllanınca filan sür dedim de . kızlar birde bu ürün alanlar memnunmu
yardımcı olursanız sevinirim

aralık ayı ürünleri geldi.karma ciltler için müşterime PURE NATURE ANTİ OKSİDANLI YÜZ YIKAMA JELİ GELDİ NAR ÖZLÜ OLANDA MÜŞTERİ soruyoda onu ne zaman kullanacak? makyajdan sonra mı ben fondeten kulllanınca filan sür dedim de . kızlar birde bu ürün alanlar memnunmu

nasıl sürecek sürüp beklicekmi yosa sabun gibi alıp yıkıcakmı?:KK54:

nasıl sürecek sürüp beklicekmi yosa sabun gibi alıp yıkıcakmı?:KK54:

benim elimde katalog kalmadı, arkadaşlarda hepsi, o yüzden hangi ürünü sorduğunu göremedim

ama ben bendeki yüz yıkama jeliyle yüzümü her sabah kalkınca yıkıyorum, makyaj yaptıysam akşam yatmadan önce tekrar yıkıyorum

Merhaba arkadaşlar oriflame de birkaç yıl önce AFTER HOURS adlı mavi şişede bir parfüm vardı onu arıyorum.Belki de adı değişti bilmiyorum yardımcı olabilecek çıkarsa çok sevinirim.

Sabah akşam yüzünü onunla yıkayabilir ..

selam kızlar naıslsınız?? üye olamak isteyen arkadaşım varmış sanırım. özel mesajla ulaşabilirsin bana. gerçi site kurallarına aykırı mı bilmiyorum ama burdan üyelik almak v.s. yasak olabilir. neyse aralık kataloğundan siparişlerim geldi :) ürünlerin bilgilerinide sıra sıra yazıp paylaşayım istedim :) $20121229_114622.jpg

brezilya cevizi yağlı el kremi: kokusunu sevdim :) ellerime iyi geldi sanırım bugün kullandım hoşuma gitti :)

brezilya cevizi yağlı sabun: kokusu kremle birebir aynı ancak henüz kullanmadım aynı etkiyi gösterir mi emin değilim. annem kullanmış gün içerisinde memnun kalmış :) lavabo kenarına koyduğumuz zaman erime gibi bir şey olmuyor vıcık vıcık değil yani :)

feet up advanced rahatlatıcı bacak köpüğü: sporcuyum ve idman sonrası eve gelir gelmez sürdüm ferah ve rahatlatıcı etkisini 2 dakika geçmeden gösterdi :) ayrıca içeriğinde at kestanesi varmış :) birde migren ağrısı çekenler oluyorsa damar genişlettiği için alna şakaklara az miktarda kullanıp ağrının azaldığını görmek mümkünmüş :) baş ağrım var deneyeceğim şimdi hazır aklıma gelmişken :)

feminelle yatıştırıcı temizleme jeli: kendimde hassasiyet hissettiğim için aldım denemedim henüz.

feminelle yatıştırıcı krem: henüz denemedim

silk beauty batık önleyici jel: bugün kullandım 2 gün geçti ama deneme amaçlı kullandım baştan biraz üşüttü yani ferah oldu ama ben üşüdüm sanırım :) da içine işlediğini farkettiriyor yani :) sevdim umarım yararı olur.

2si 1 arada koruyucu el ve tırnak kremi: daha önce kullanmıştım bittiği için yine aldım çok çok memnunum :)

hair x yağlı saçlar için kuru şampuan: en çok dikkatimi çeken özelliği durulanmıyor olmasıydı. saçlarım yağlı değil ancak seyahate maçlara v.s. giderken duş sıkıntısı olmasın diye aldım bugünde şansa deneme imkanım oldu :) idmandan sonra saçıma sıktım terleyince yapışıyor birbirine diye kokusuda hoşuma gitti baya taradım çıktım :) beğendim bitince tekrar alacağım ürünler listemde :)

hair x styling ısıya karşı koruyucu losyon: çok fazla maşa yada düzleştirici kullanan birisi değilim ama ısıl işlem uygulamadan önce saçları korumaya aldığı için sipariş verdim :)

sparkle in paris ışıltılı vücut losyonu: kokusu parfümle aynı :) ışıltısınıda çok beğendim pek parlak şeyleri sevmem ama nemlendirmesi gayet iyi :)

sparkle in paris anti-perspirant roll-on deodorant: zaten parfümün kokusuna bitmiştim roll-on çok çok güzel :) umarım son seri değildir şubatta falan yeniden çıkar :)

sparkle in paris Edt: ba-yıl-dımmm bittim yaa kokusu harika.. klasikleşmeye öğrenci kılığından çıkmaya çalıştığım bu dönemde biraz kadınsı biraz spor biraz klasik kokusunu alabildiğim çok çok güzel bir parfüm. bir daha çıkarsa stok yapacağım ondan eminim :)

sparkle in paris banyo ve duş jeli:burada fotoğrafı yok banyoya uçurdum çünkü :) daha önce kullandım çok çok güzel parfüm kokusu odamı sardı :)

pure skin ölü hücreleri giderici yüz jeli: bu ay ki ilk siparişimde getirtmiştim yüz bakımıyla ilgili sorularım olmuştu burada ama aldığım ürünlerde son derece memnun kaldım :) burnumun üstü pütür pütürdü gitti çok nazik bir hal aldı :)

pure skin derinlemesine etkili yüz toniği: gerçektende adı gibi derinlemesine etkili :) gece yüzümü temizleyip tonikleyip uyuyorum cildde çabuk emiliyor ama ferahlık verişi mükemmel ayrıca siyah noktalardada oldukça etkili olduğunu fark ettim :)

pure nature organik pıtrak otu özlü arındırıcı kil maskesi: bugün gelen siparişimdi denemedim bu akşam deneyeceğim :)

essentinal eye jel: gözlerim soğuktan çok etkilenir benim kenarları acır resmen bugün sürüp öyle çıktım evden zaten oda bugün gelen kargolarımdandı :) hoşuma gitti acımadı soğuktan gözlerim. nemlendirmesi güzel :)

optifresh multi-action floridli beyazlatıcı diş macunu: dişlerine bakmak ve beyazlatmak isteyenlere tavsiyem :) fotoğrafı çektikten sonra denedim ilk kullanımdan etkisi var gibi ferahlık ve beyazlık veriyor :)

optifresh soft/medium diş fırçaları: macunla birlikte denedim lila olanı (yumuşak) beğendim :)

miss o edt: ev toplantısında hediye geldi kokusunu ve şişesini sevdim üstelik oldukçaaaaaa kalıcı :)

oriflame beauty perfect match ikili göz farı: plum garden rengi kalmıştı ucuza görünce almak istedim iyikide almışım kalıcılığı çok güzel spor yaptığım halde çıkmadı :)

very me göz kalemi: siyah rengini aldım. siyahlığı çok koyu olmasada akmadan sabit bir şekilde yaklaşık 10 saattir gözümde :) üstelik parlaklığını gören komşum 2 tane sipariş verdi bende alıcam gelecek ay grisini :)

oriflame beauty meyve aromalı dudak parlatıcı: cherry ve peach aldım :) cherry biraz yapış yapış geldi ama peach i sevdim gayet doğal duruyor ve yapışmıyor :) bu arada pek meyve tadı yok bayanlar bunlarda ben tat verir diye bekliyordum :KK43:

very me clicket dudak renklendiricisi: raspberry rengi geldi red de sipaiş vermiştim ama gelmedi :KK43: günlük süspüs ün vazgeçilmezi diyebilirim :) çok doğal ve tadı süperrr :)

X